Коледата наближава, а Априлчето на топло шава!

  • 32 826
  • 738
# 285
Бенитабени, честити ти празници - много як ден ти е, наистина!!!! Да го посрещаш още сто години!!!
Виж целия пост
# 286
Може ли едно синьо щъркелче за мен  stork-boy  Grinning Утре ще дочитам и ще пиша. Лека вечер!
Виж целия пост
# 287
има ли някой, който утре е на ФМ при Томова? Да не би да се засечем, без да се познаем  Grinning
Виж целия пост
# 288
лагуна,ти ли писа за чая бронхолин ... ако имаш опаковката пред себе си - да видиш какви билки съдържа ... щото аз имам тук на ЦЯРЪ един чай бронхо - ама той страшна работа - съдържа сто билки и ми писна да търся, кои от тях стимулират матката и контракциите .. дано твоя да е с по-малко ... засега се мъча само с мента и лайка с мед и лимон - страх ме е да пия готови смеси, щото преди няколко месеца се уплаших като четох колко много билки предизвикват контракции - от бърза помощ да ми докарат проблеми - имах стомашни проблеми и ми казаха да пия отвара от джоджен .. супер, ама хубаво, че пих една чаша, щото в нет-а прочетох,че е мощен стимулант за матката и предизвиква контракции ... а аз бях в края на трети с нервна матка и на легло, заради прокървяване и контракции...

Не знаех че толкова билки предизвикват контракции и си го пия, ама такава суха кашлица беше, че нямаше как....сиропа дето го дадоха на детето ми не става за бременни, а пък тези билки са все познати, ето ги: жълт кантарион, лайка, анасон, мащерка, риган и плод резене.

s.kov да пишеш после дали става чая, че нали и аз съм с контракции newsm78

Виж целия пост
# 289
Добро утро, днес по прогнози вече чакам сняг, а то като гледам няма такива изгледи. Украсих в офиса, вкъщи, ама като няма сняг не ми идва коледно настроение. Кога ще почвате с купуването на подаръците? И под елхата ще има ли подаръци за бебоците  newsm78   bouquet Хубав ден от мен
Виж целия пост
# 290
Добро утро на всички.  Coffee Ето ви по едно кафенце.
Виж целия пост
# 291
Добро утро и от мен!
ralitsa_tsaneva , добре дошла!
dreamer, честити сини гащи!!! smile3525
benitabeni , Честити много празници, макар и със закъснение!
geryito , и аз го чакам този сняг с огромно нетърпение вече! А под елхата задължително ще има нещо за бебка, само още не съм измислила точно какво Simple Smile
Хубав ден , момичета!
Виж целия пост
# 292
добро утро Hug

няма много активност напоследък тук, като знам какво е във фейсбук групата ... сигурно сте се пренесли там Rolling Eyes

аз си взех един ден почивка от работа, заради прегледа при Томова .. не че ще ми отнеме цял ден, ами защото реших да не пращам и Алина на градина, ами да я взема с мен. Досега не е идвала и не знам как ще реагира, дано не се шашне нещо Thinking

Виж целия пост
# 293
може ли и за мен син щъркел stork-boy
вчера казах на Иван че ще има братче, и той остана много доволен, цяла вечер ми галеше корема
аз чаках да мине УЗИ то и тогава да му кажа, до два дена преди това ме разконспирира детето, много е щастлив че ще има с кой да си играе
Виж целия пост
# 294
Може ли някой и мен да ме включи във Фейсбук групата Simple Smile
Виж целия пост
# 295
Добро утро и от мен!
ralitsa_tsaneva, добре дошла!
benitabeni, как си? Да са ти живи и здрави половинката и татко ти. Аз не съм от Бургас, моето момче също, но има  жилище там и лятото живот и здраве ще разходим бебето из морската градина  Grinning Много е красива и ни е много близко.
s.kov, да оздравяваш и чакаме снимки на тавана.
nellson, честит син!
samm, радвам, че всичко е 6 при вас.
Къдричка, успех днес!
Брук Дейвис, благодаря!
Вчера и аз бях на ФМ. Док каза, че всичко е наред. Само не успя да му види стомахчето, защото в момента на прегледа му било празно. Винаги съм усещала, че ще имам син  Simple Smile. Дори си мисля, че и второ да имам, пак ще е момче. Моята майка е безумно щастлива, много искаше момченце (нали си има две дъщери и една внучка). А, моята племеница е толкова сладка, все си слага ушенцето на корема ми да чуела нещо  Grinning.
Виж целия пост
# 296
Здравейте! Grinning
Бях на фетална и ви моля да ми сложите едно синьо щъркелче и на мен! Много сме щастливи с таткото и вече сме насочили вниманието към избор на мъжко име!!! Heart Eyes
ФМ беше ОК, всичко в норма, "идеално" според докторката, само 1 притеснение - малка едностранна кистичка в плексуса. Rolling Eyes Докторката каза, че след като всичко останало е ОК, няма място за притеснение и ще изчезне до 26-та седмица. Дори каза, че вече се обмисляло дали изобщо на бременните да се съобщава за това, с оглед да им се спести излишния стрес... И все пак аз съм притеснена... SadНа някоя от вас случвало ли се е (при предишна бременност)? Да кажа, че не съм правила БХС и съм на 25 години.
Много ще се радвам някоя от вас да се включи!!!    bouquet

Хубав ден!  bouquet

п.с. И на мен ми липсва снега! Отдавна съм в коледно настроение, но без сняг не е същото. Да вали вече! Grinning
Виж целия пост
# 297
Здравейте Simple Smile!
вече имаме Интернет в къщи, така че ще пиша често Simple Smile
добре дошли на новите мами Simple Smile
*dreamer* супер ще бъде да разхождаме бебетата  Heart Eyes чак се размечтах, а аз не обичам да ходя там, понеже се натоварвам... теб те чувствам не знам защо близка тука из форума  Hug сетих се, че ти беше питала за книга - купих си нова за бебето Simple Smile много е забавна и бързо я прочетох - "Бебето - ръководство за употреба" на д-р Луис и Джо Боргенихт...
в събота ходихме на разходна в Южния парк и после минахме през един бебешки магазин. мъжа ми се влюби в количката на Stokke, както и в леглото им... гледахме и едно на Leander, но сумите започват от 2000 лв. и май няма как да стане  Laughing
вижда ли ми се аватарът?
това е за сега....
Лек ден Simple Smile
Виж целия пост
# 298
лагуна,ти ли писа за чая бронхолин ... ако имаш опаковката пред себе си - да видиш какви билки съдържа ... щото аз имам тук на ЦЯРЪ един чай бронхо - ама той страшна работа - съдържа сто билки и ми писна да търся, кои от тях стимулират матката и контракциите .. дано твоя да е с по-малко ... засега се мъча само с мента и лайка с мед и лимон - страх ме е да пия готови смеси, щото преди няколко месеца се уплаших като четох колко много билки предизвикват контракции - от бърза помощ да ми докарат проблеми - имах стомашни проблеми и ми казаха да пия отвара от джоджен .. супер, ама хубаво, че пих една чаша, щото в нет-а прочетох,че е мощен стимулант за матката и предизвиква контракции ... а аз бях в края на трети с нервна матка и на легло, заради прокървяване и контракции...
Laquna  кои билки по точно предизвикват контракции, че аз сутрин обичам да си пийвам по едно билково чайче? smile3506
 
Не знаех че толкова билки предизвикват контракции и си го пия, ама такава суха кашлица беше, че нямаше как....сиропа дето го дадоха на детето ми не става за бременни, а пък тези билки са все познати, ето ги: жълт кантарион, лайка, анасон, мащерка, риган и плод резене.

s.kov да пишеш после дали става чая, че нали и аз съм с контракции newsm78


Виж целия пост
# 299
Момичета може ли и мен да добавите в групата във фейсбук? Heart Eyes По имей ли се намирате или по име, имейла ми е emi_manzurova@abv.bg, а между другото ако ми кажете как е името на групата аз ще ви намеря Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия