Коледата наближава, а Априлчето на топло шава!

  • 32 826
  • 738
# 315
Яни, няма, няма  Wink На мен плажната ивица на Б-с въобще не ми харесва. Обожавам тази на къмпинг Градина  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А, с теб мисля да се разхождаме из Градската градина в П-в. Съгласна, нали?  Simple Smile
Бени, аз по едно време пиех вода до спукване, особенно вечер. Последните дни, не чак толкова много.
Виж целия пост
# 316
dreamer* newsm44 newsm44 newsm44 как да не съм,аз това знаеш ли от кога си го мечтая!
Виж целия пост
# 317
Здравейте и от мен! Simple Smile Честито на видялите пола и се радвам, че хубавите новини ни заливат като цунами! По-прекрасно от това няма! Simple Smile Къдричка много е сладък бебчо - пу пу пу. Хубаво е, че сте ги нашарили и ще си имате и момиченце и момченце! Simple Smile Много се радвам за вас. Успех на всички с ФМ и ЖК. Аз нещо се събудих толкова подута и подпухнала, че имам някакво съмнение за задържане на вода и хич не ми се нрави!Дано греша и е моментно заради вчерашната туршийка и кисело зелце! Аз се тъпча с портокали, че от тях да си набавям вода. Усмихнат ден от мен! Simple Smile
Виж целия пост
# 318
Здравейте!!!Отдавна ви чета, но не ми оставаше време за писане. Радвам се , че най-накрая мога да се присъединя към вас. За мен това е втора бременност, термина ми е на 19.04, имаме едно момиченце на 6 год. и чакаме второ . Това от мен за сега..... Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 319
....забравих.....ако може да ме добавите и във Фейсбук....името ми е Веселина Данаилова....благодаря
Виж целия пост
# 320
dichkovche, добре дошла  Hug
Виж целия пост
# 321
Честито на вскички видели бебечетата и на празнуващите на паерици   bouquet
И ние бяхме на фетална днес 21г.с. бебчо все още е момче (видяхме и ни снимаха атрибутите) 444г. с една седмица е напред, но това не е от значение. То така или иначе в 9ти месец все си е време. Та термина ми от 18 може да е на 08.04.2012г. Нашата фотография хич не беше хбава защото дребното спеше. Може да имаме проблем с пъпната връв, че нещо си я ползва за шал, но има време и затова Simple Smile
Относно суеверията, аз си казах, че с покупки или без каквото е писано ще стане. Та ми остава само количка, ваничка и стерилизатор. Имах доста проблеми преди да забременея а и след, но защо да не се радвам на моментите докато са на лице. Ако се случи нещо ще му мисля тогава. Сега искам да усетя щастието на всеки момент от тези 9 месеца Simple Smile
Много гуш на всички  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 322
нищо лошо няма да се случи с нито една от нас,всичките бебоци ще са здрави и красиви
Виж целия пост
# 323
Честито на всички видели бебе четата и на празнуващите на паерици   bouquet
И ние бяхме на фетална днес 21г.с. бебчо все още е момче (видяхме и ни снимаха атрибутите) 444г. с една седмица е напред, но това не е от значение. То така или иначе в 9ти месец все си е време. Та термина ми от 18 може да е на 08.04.2012г. Нашата фотография хич не беше хбава защото дребното спеше. Може да имаме проблем с пъпната връв, че нещо си я ползва за шал, но има време и затова Simple Smile
Относно суеверията, аз си казах, че с покупки или без каквото е писано ще стане. Та ми остава само количка, ваничка и стерилизатор. Имах доста проблеми преди да забременея а и след, но защо да не се радвам на моментите докато са на лице. Ако се случи нещо ще му мисля тогава. Сега искам да усетя щастието на всеки момент от тези 9 месеца Simple Smile
Много гуш на всички  Hug Hug Hug


Много добре си го решила. Сега е идеалния момент да си направиш това удоволствие, да си пазаруваш за малкото човече всичко, което ти е необходимо и ти хареса. Ако оставиш покупките за последния момент може да се наложи накрая да ги направиш набързо. Аз с дъщеря ми също не исках да купувам предварително от суеверие, но сега мисля да си взема повечето неща предварително.
Виж целия пост
# 324
Здравейте, не съм по писането много, но да дам отчет днес бях на ФМ при Томова 21г.с. От прегледа разбрахме, че всичко ни е наред, бебенцето се развива почти в седмицата си (с 3дни по-напред) и всичко му е на място  newsm44 . Томова беше много мила и подробна, даде ни диск с клипчета и снимки. А да и ще си имаме момиченце ако може едно  stork-girl
Виж целия пост
# 325
Малко лирично отклонение Simple Smile Моята кума стана щастлива майка на момиченце 3.300 и 51см. в Майчин Дом. Било е трудно, но слава богу лекарите са дали всичко от себе си Simple Smile Пожелавам на всички ни да минем възможно най-леко по тоя път и да попаднем на правилните доктори  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 326
ха такаааа, аз от 3 месеца все билкови чайове пия по 4-5 на ден, а както чета те всичките билки са противопоказни за нас, имащи котракции....ами мен все гърло ме наболява от студеното, сега само топла вода ли да пия и чай от шипки, ама че работа.

  bouquet Честити гащенца мамчета!!!!  Отидоха щъркелите по топлите страни да ни донесат на пролет бебетата Joy
Ще ме извините, че напоследък съм така телеграфна Blush
Виж целия пост
# 327
Благодаря момичета както винаги сте много бързи и отзивчиви Hug.Погал по коремчета
Виж целия пост
# 328
yani290885  Hug
kukundrelka как са ти изследванията?
dichkovche добре дошла Simple Smile
bib4o81 браво за хубавите новини от ФМ Simple Smile  Hug честито на кумата Simple Smile
bubeto_bu честито момиченце Simple Smile
Виж целия пост
# 329
benitabeni на 16-ти съм на ЖК и тогава ще пускаме кърв и урина най-вероятно. Не съм правила от както ме водят на ЖК! Simple Smile Много време мина, но до 20-та седмица ми каза докторката, че няма големи промени и за това изчакваме до 16-ти този месец. Надявам се да са ми добре. Само тази подпухналост - ще звънна на познатата си хомеопатка да я питам за хапове за изхвърляне на вода, чувала съм,че имат такива. Ще кажа като има развитие. Вчера едвам си сложих халката на пръста, а примерно преди 2-3 дни нямах такива проблеми! Мама е била така и са и забранили да пие вода, а са и казали да гризе само ябълки за да си набавя от тях вода. ЩЕ ви държа в течение! Simple Smile bib4o81 честито бебче! Simple Smile Да е здравичко, послушно и да носи много радост в семейството! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия