Боя за коса - BLOND 25 - Ослепителни Снежанки ***

  • 68 438
  • 741
# 585
идеи с каква боя да постигна този цвят


сега съм така
корените са ми тъмен шоколад newsm78
Виж целия пост
# 586
всички искат да се потъмняват обаче  Heart Eyes
Виж целия пост
# 587
Здравейте,

Някой дали е засичал каталог на Матрикс, където сносно да се виждат цветовете?

Намрих си всички цветове бои в и-бей,но няма окислител на Матрикс. Мисля,че не е проблем да си взема на някоя друга марка, вие как мислите? Ще пробвам 10ка с 12 окислител, пък дано докарам моята 4ка до 8мица Simple Smile
Виж целия пост
# 588
Може ли помощ какъв цвят се водят тези коси - с златисти,натурални,пепелни нщанси,че не мога много добре да преценя  newsm78 Много ми харесва когато не изглежда тъмноруса само,а има и леко медни оттенъци.Мислех,че това е 6-ца,но предполагам са поне 7-ца нюансите,а ако се боядисвам от средно кестеняво може би дори 8-ца трябва да взема?



Извинявам се,че поствам пак,но така и никой не ми отговори,а гледам,че и други търсят долу-горе такъв ефект,за мен ще си е изсветляване  Peace
Виж целия пост
# 589
jerry - Според мен имат и кичури които допълнително придават интересните отблясъци на косите им  Peace. Според мен са постигнати със пепеливи нюанси на русо.
 Може и да не съм точна, но аз така ги виждам, нека по- компетентните се изкажат  Wink
Виж целия пост
# 590
всички искат да се потъмняват обаче  Heart Eyes

Май само аз искам да изсветлявам.  Laughing

Понеже минах през този момент на потъмняването и се оказа,че не е моя цвят,затова пак си връщам много светлорусото. Peace
Виж целия пост
# 591
И аз изсветлявам упорито. Лошото е, че съм сигурна, че цветът, с който съм в момента, е добър вариант за мен, но въпреки всичко изсветлявам  и ми мирише, че после ще се наложи да потъмня Laughing Много ме ядосват вкъщи напоследък. Аз твърдя, че съм руса, те ми казват, че никак не съм руса, била съм рижава  #2gunfire Те ще ми кажат на мен Grinning То рижавото пак си е вид русо, нали така Joy
Пола777, професионална боя ли искаш? На мен това ми прилича на чиста 8-ца, но да се изкажат по-компетентните момичета. Сега гледам цветовете на Колестон и наистина ми бие на чиста 8-ца.
Виж целия пост
# 592

Пола777, професионална боя ли искаш? На мен това ми прилича на чиста 8-ца, но да се изкажат по-компетентните момичета. Сега гледам цветовете на Колестон и наистина ми бие на чиста 8-ца.
Професионална да.Фризьорката ми работи с някакви италиански бои които нямат този цвят,та си мислех да си купя евентуално Peace
Виж целия пост
# 593
По повод на питането за по-горните снимки - и на мен ми изглеждат на натурална 8-ца (само на едната снимка е по-светло сякаш) с медни кичури.

Аз все повече се замислям дали да не поотложа потъмняването. Laughing Осмиците ми изглеждат вече много тъмни, харесах си една виолетово-медна 8-ца, страхотен цвят, но пък ми изглежда тъмничко, със по-светло повече се харесвам. Simple Smile Като се реша мисля да я смеся с 9-ка или 10-ка, хем да запазя оттенъка, но пък и да е по-светла.
Шантава работа, уж щях да се спирам на един цвят и само него да поддържам. Laughing ooooh! Laughing Сега обаче отивам да боядисвам корени, че им е време. Wink
Виж целия пост
# 594
jerry освен първата снимка, всичко друго, което си показала са някакви 5-6ци, естествени, които са направени с омбре ефект със златист нюанс з а мен. Първата снимка е съвсем различна, и ми изглежда като цяла златиста 9, с уговорката че е правена със светкавица и цвета не е реален. Пепеливо няма, топли са.

Io_io няма проблем да ползваш оксидант на друга марка.
Виж целия пост
# 595
Преди месец от светло русо реших да премина към мноого тъмно русо,почти кестен,но не се харесвам..SadИ сега какво да правя?Какъв цвят да ми сложат в салона,за да започна постепенно да си върна светло русия цвят?
Виж целия пост
# 596
Днес успях да се боядисам след голяма пауза. Grinning
Боядисах се с 8N на Topchic и 6% и въпреки, че корените ми бяха огромни, боята успя да ми боядиса косата и да нямам разлика  Grinning До тук добре, но цветът не ми харесва.  Sad Исках тъмничък цвят и да е топъл, а се получи студен и с лек зеленикав оттенък.  ooooh! При мен осмиците все така стават....все ми зеленее, осмицата на Koleston също  Rolling Eyes Другия път мисля да се боядисам с 8 на Majirel и най-вероятно ще добавя и нещо златисто или рижаво и ако и тогава не ми хареса, ще се наложи да мина на 9, но при 9 за съжалени при мен няма да е достатъчно 6% и ще трябва да се върна на 9%
Виж целия пост
# 597
И аз съм в чуденка...
Тези дни и на мен ми предстои боядисване. Взела съм 10/16 на Колестон, но още обмислям какъв да бъде оксидантът. Имам запас от 6% и от 9%.
Идеята е да ползвам 6%, за да не се изсветли косата прекалено - харесвам естествения вид, който получих при последното боядисване и съм склонна да променя до 1 тон.
Та..., дали е добра идеята за 10/16 + 6% или да заложа на 9%?
По спомен, 6%-ия оксидант не сваляше ли 2 тона? Т.е. при мен - от 6 на 8.    newsm78
Когато опре до смесване, никаква ме няма.   Tired
Разчитам на повечко мнения.     Hug

  bouquet
Виж целия пост
# 598
MissNellie, благодаря за отговора!

Момичета,има ли някаква тайна в равноменото боядисване или някакъв трик? Струва ми се,че отзад нещо не съм успяла и че тук таме корените са различен цвят едни от други  newsm78
Виж целия пост
# 599
Io_io , за да се получава равномерен цвят е много важно да се маже бързичко и естествено равномерно косата. Ако отзад ти се получава по-тъмно, смени посоката на мазане и почни отзад.

Feeling, винаги когато съм си потъмнявала косата съм го правила с 6%, а когато съм я изсветлявала съм ползвала 9%.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия