,че не съм ви виждала скоро.Дано да видим и новите бебета които се родиха и нови мами с коремчета
.Само да не ни арестуват от СПООР,че има газим тревата
,че не съм ви виждала скоро.Дано да видим и новите бебета които се родиха и нови мами с коремчета
.Само да не ни арестуват от СПООР,че има газим тревата
Ще се радвам да се видим, че се затъжихме вече.
Мноого сладки спомени хораааа 
и Десятката и Капчука- абе все култови места, кипящи от живот
Иначе не знам вие къде ги разхождате дечковците. Живот и здраве другия месец ще се завърна за малко и август заради ваканцията на яслата ще поседя повече
, та дано се видим с вас

.
Помагайте, моля. В Ямбол не съм си била от миналия август,а сега се прибирам и на гости ще ми идва една приятелка от тук. Има ли нещо ново в града, което да си струва да й покажа или по-добре да я разходя до Бакаджика? И изобщо какво ще ми препоръчате да й покажа. Не е като да не го знам Ямбол, но тя е от Волгоград, та аз останах адски впечатлена като бях там и сега се чудя с какво мога и нея да я впечатля. Бих питала баща си, но той вече 20+ години си е в града по-рядко и от мен самата.
Препоръчани теми