Но просто това поведение много ме де ядосва, явно защото родителите едва ли не не реагират, а аз си обяснявам напразно, ама мама и тати като не правят забележка ... ами и аз да съм, няма да обърна внимание на чужда мама. Мими иначе не играе с много деца, веднъж на няколко дена има контакт с дете. А иронията е, че преди няколко месеца тя беше тази, която не даваше нищо и се вайках... а сега обратното. Но аз пък винаги съм и правила забележки. После малко по-малко в къщи все давахме - то на мечо, на бебето, на кучето и дали просто периода е преминал или се е научила не знам, но сега е направо душичка. Само ходи ни се гушка целува, милва, играе си самичка, гушка бебетата, милва ги, абе съвсем друго Мими, нищо общо с бяса от преди няколко месеца.
Аз пък съм заета да успокоявам Бори, че нищо кой знае какво не се е случило ако Савинка е взела някоя играчка
Да си прекарате хубаво и малък и голям бебчо да слушат
Съвсем малко съм успяла да прелистя,но като прочетох написаното от мама Зайка Байка се сетих за основните методи в нея. Верно е,че на практика е по-трудно отколкото на теория,но все пак .... http://www.mobilis.bg/articles/view/48107 Като цяло ми допадна книжката:)
видях ,че поглеждаш темата
Аз днес реших да видя как става номера, но нямам паролата на групата. 
Препоръчани теми