SUPERNATURAL: Cougar or not? That is the question.

  • 42 975
  • 736
# 360


mu_ry обожавам ти аватара  Heart Eyes


На мен пък ми липсва предишния  Wink


Като на сгоден циганин брат му, а Галче?  

Баш! Ако не знаех кой е (Сам) щях да го помисля за Аслъ, чакащ Фередже, да и прави мурафет  Laughing
Виж целия пост
# 361
Аз пък харесвам мъже в бяло. А пък тези двамата в бяло са невероятни!
Виж целия пост
# 362
И аз харесвам мъже в бели костюми, кво им е Mr. Green
А Аслъ май е женско име, въпреки че не съм сигурна Laughing
И за голямо съжаление снимката на Дженсън е манип.

Един готин клип.

Виж целия пост
# 363
Мъже в бяло не харесвам по принцип.
Но момчетата, ако ми се появят, и в цикламени лъскави костюми да са, няма да ги върна Wink Просто по-бързо ще разкарам костюмите Twisted Evil

Например http://www.mensusa.com/images/MensMulti-Colored-Suit-Collection-Magenta.jpg - Блякх!!!  Sick
Виж целия пост
# 364
Но момчетата, ако ми се появят, и в цикламени лъскави костюми да са, няма да ги върна Wink Просто по-бързо ще разкарам костюмите Twisted Evil

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao

Сончеееее, направо си ги представих, хахахахахахахаха  Joy Joy Joy

Къде е Бичито да им извърти по един фотошоп с такива костюми... Може направо да пребоядиса белите им костюми Mr. Green
Виж целия пост
# 365
Но момчетата, ако ми се появят, и в цикламени лъскави костюми да са, няма да ги върна Wink Просто по-бързо ще разкарам костюмите Twisted Evil

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao

Сончеееее, направо си ги представих, хахахахахахахаха  Joy Joy Joy

Къде е Бичито да им извърти по един фотошоп с такива костюми... Може направо да пребоядиса белите им костюми Mr. Green
А не може ли да им извърти по един фотошоп БЕЗ костюми Whistling
Виж целия пост
# 366
Нов пост, защото ме мъчи много важен въпрос.
'Начи, на тази снимка дето ми е в подписа (ей сега ще я сложа по-надолу) това Сам ли е или е някаква световна гадно-конспиративна манипулация. Сърцето, а и други части Whistling ми казват, че е той, обаче друго са си фактите. Никъде в кадрите от серията няма подобно нещо.
Моля всички да се включат по въпроса, че сън не ме фаща Mr. Green

Виж целия пост
# 367
Ми за мен това си е не 100, а 200 процентов Сам. Същият бакенбард, скула, буза.
Някой, ако има под ръка кадрите от тази сцена, нека да ги сподели тук, че да видим.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 368
Ми за мен това си е не 100, а 200 процентов Сам. Същият бакенбард, скула, буза.
Някой, ако има под ръка кадрите от тази сцена, нека да ги сподели тук, че да видим.  Rolling Eyes
Аз ги имам Mr. Green ама...
Виж целия пост
# 369
Ми за мен това си е не 100, а 200 процентов Сам. Същият бакенбард, скула, буза.
Някой, ако има под ръка кадрите от тази сцена, нека да ги сподели тук, че да видим.  Rolling Eyes
Аз ги имам Mr. Green ама...

Няма "ама"! Давай ги тук. Нали искаш да намерим верния отговор?
Виж целия пост
# 370
само да кажа, че съм жива.... но с три деца за празниците... така че не знам дали ще мога да пиша...

затова от сега ви желая Весела Коледа и Много Свръхестествена Нова Година!!!!

Много ви обичам!

и се радвам, че ви имам в живота си!

дано получите най-хубавите подаръци....


(не този увития във вестник, а другите два Simple Smile
Виж целия пост
# 371
Но момчетата, ако ми се появят, и в цикламени лъскави костюми да са, няма да ги върна Wink Просто по-бързо ще разкарам костюмите Twisted Evil
Ти пък! Как ще ги връщаме!? Дийн и като розЕво-лИлав еднорог да ми се яви пак няма да го върна  hahaha

Инче, Сам си е това.

Бела, весели празници и на теб!  Hug
Виж целия пост
# 372
и аз Дийн не го връщам, в каквото и да ми дойде  Whistling
Виж целия пост
# 373
Никой не се и съмнява, че ще върнете когото и да било от братята  Laughing

Докато чакам Апокалиптик да покаже още кадри като този, който обсъждаме, искам да ви пожелая весели и хубави празници с много светлини в очите и много топлина в душите  Hug Hug Hug



Редактирам се: вижте това колко е сладко  Heart Eyes

Виж целия пост
# 374
Ми за мен това си е не 100, а 200 процентов Сам. Същият бакенбард, скула, буза.
Някой, ако има под ръка кадрите от тази сцена, нека да ги сподели тук, че да видим.  Rolling Eyes
Аз ги имам Mr. Green ама...

Няма "ама"! Давай ги тук. Нали искаш да намерим верния отговор?
Добре, ето ги Grinning







Май че последният кадър е сниман и от друг ъгъл, за да се получи въпросната снимка. Ей, нямам спирка  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия