SUPERNATURAL: Cougar or not? That is the question.

  • 42 975
  • 736
# 525
Здравейте.Виждали ли сте бащата на Миша?
Той е бил на един кънвеншън и дори е пял с Миша.Ето клипчето.
http://www.youtube.com/watch?v=bvThm9zmUTg&list=PL4286E9B85C … BFvTMb_Dkoq8mbqJn
Леле това въобще не го знаех. Shocked


дори не знам какво е точно това.. но и аз.. да не остана назад

Бела, правихме един тест, измислен от Розето и всички излязохме луди. Laughing Laughing LaughingАко искаш и ти го направи.На 28-ма страница е.
Виж целия пост
# 526
Ахахахахаха! Много яко! Тухлените гащиииии  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 527
Ой, Ай, Край Whistling .
Виж целия пост
# 528
Хайде, хайде не остана, обратното броене започна ....

със кафе ...


и със сладкоооо ....
Виж целия пост
# 529
Ъм, мен си ме пропуснала, Роза, освен ако не ме водиш вече присъстваща в заведението. Mr. Green

Алелеее, зло да те забрави! Веднагически поправям пропуска! Peace Я само ми спомни по кой от братята залиташ, че е важно за целта на задачката  Wink


дори не знам какво е точно това.. но и аз.. да не остана назад


Върни се малко назад и синаправи теста. Да видим от кои отговори ще събереш най-много  Mr. Green

Импала остава извън лудницата, засега Tired . Да се чете като 'Знае, че е за там, но отказва да го приеме'  Mr. Green  .
Е защо така се цепиш от колектива? Знаеш ли колко е весело при нас? Пък и ние сме от кротките луди уж - пощръкляваме само, когато има нов епизод  Laughing
Виж целия пост
# 530
Мм, кафенце! Мммм, сладичко  Heart Eyes ! Би, като прочетох за обратното броене и си помислих, че имаш предвид новата серия. Май я чакам повече от Нова година  Laughing


Ох, Ах, Пак!

Ама слабичък ми се вижда нещо  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 531
Ъм, мен си ме пропуснала, Роза, освен ако не ме водиш вече присъстваща в заведението. Mr. Green

Алелеее, зло да те забрави! Веднагически поправям пропуска! Peace Я само ми спомни по кой от братята залиташ, че е важно за целта на задачката  Wink

Ама моля ти се, не се тревожи.  Hug По никой от тях не залитам, аз съм им сестрица.  Mr. Green Пък Импалка е паркирана пред кукувичарника, ако няма гараж. Има ли гараж?  newsm78
Виж целия пост
# 532
Цитат
Алелеее, зло да те забрави! Веднагически поправям пропуска! Я само ми спомни по кой от братята залиташ, че е важно за целта на задачката
Мара Подробната или се муа отговаря вместо Пуци  - тя не залита по братята, те просто са Й братя, а тя им е сестричка Grinning Сега остава да съм сбъркала и ще стане лошо Joy

П.п. А, Пуци си го е казала, не съм сбъркала Laughing
Виж целия пост
# 533
Тези са ужасни.Ще дадат два епизода и после ще повторят 7.03  #Cussing out


А за снимките на Джаред, дето Импалка постна се порових и разбрах, че са
"Jared Padalecki was seen heading in to see the critically acclaimed “The Book of Mormon Musical” in New York last night (December 28). The “Supernatural” actor looked happy as he entered the theater but was kind enough to stop and pose for our cameras."

Вижте го как се развива интелектуално.Ходи мюзикъли да гледа, вместо по барове да ходи. Laughing
Това прозвуча все едно съм пенсионерка Laughing, но пък аз харесвам такива мъже. Heart Eyes
Виж целия пост
# 534
Цитат
Това прозвуча все едно съм пенсионерка Laughing, но пък аз харесвам такива мъже. Heart Eyes
Какви мъже, пенсионери ли? Joy (Джени, да не се разсърдиш, ама ме удари лигата Mr. Green)
Виж целия пост
# 535
Мерси за бързата реакция, Апокалиптик.   bouquet  Mr. Green На кака момченцата, у!
Виж целия пост
# 536
Цитат
Това прозвуча все едно съм пенсионерка Laughing, но пък аз харесвам такива мъже. Heart Eyes
Какви мъже, пенсионери ли? Joy (Джени, да не се разсърдиш, ама ме удари лигата Mr. Green)

А Сити аз лесно не се разсърдвам.Не се притеснявай. HugХаресвам мъже, които се развиват интелектуално.Обичат да четат книги и т.н.А не да ги гледаме пияни по барове.Е и да не се над 35 години.Искам да нямаме голяма разлика.Laughing
Сори за спама
Виж целия пост
# 537
Цитат
Това прозвуча все едно съм пенсионерка Laughing, но пък аз харесвам такива мъже. Heart Eyes
Какви мъже, пенсионери ли? Joy (Джени, да не се разсърдиш, ама ме удари лигата Mr. Green)

А Сити аз лесно не се разсърдвам.Не се притеснявай. HugХаресвам мъже, които се развиват интелектуално.Обичат да четат книги и т.н.А не да ги гледаме пияни по барове.Е и да не се над 35 години.Искам да нямаме голяма разлика.Laughing
[ur=http://28.media.tumblr.com/tumblr_lwuk8kDMQU1r666u0o1_400.jpg]Сори за спама[/url]
Разбрах те аз Mr. Green Все още не е над 35, така че не ви е голяма разликата Laughing


Мерси за бързата реакция, Апокалиптик.   bouquet  Mr. Green На кака момченцата, у!
Моля, чувствам се поканена да отговарям и друг път (ако знам отговора) Mr. Green
Виж целия пост
# 538
Разбира се.  Mr. Green
Виж целия пост
# 539
Мерси за бързата реакция, Апокалиптик.   bouquet  Mr. Green На кака момченцата, у!
Моля, чувствам се поканена да отговарям и друг път (ако знам отговора) Mr. Green

Ти па! Знаеш ли колко по-весело е да отговаряш без да знаеш отговора?  Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия