АВГУСТинските деца с трепет чакат вече пролетта

  • 36 900
  • 723
# 465
Добро утро. В ямбол снега е малко. Не е като да няма, ама като гледам какво става другаде си е едно нищо
И аз и съпрът ми сме категорични, че у дома животно няма да стъпи. Той е против кучетата, аз против котките и консенсуса е без животни. Като малка имах по 2-3 кучета и костенурки и таралежи и хамстери и бях много доволна. Знам, че така лишавам Деян от прекрасни емоции, но в 70 квадрата за мен не е разумно. А аз съм живяла в в двор с две къщи - една за мен и сестра ми и една за родителите ни и място бол. Свекърва  ми има къща с двор, та сме обещали на Деян, че баба му ще гледа животното, което си избере. Тя живее на 1 минута от нас и още малко като порасне ще го пускаме сам да ходи, че трябва да пресича. Деян се е навил за гълъб
Ния, снимките са чудесни. Марти няма как да не е щастлив
Виж целия пост
# 466
Привет  Grinning
По едно зимно кафенце за сгряване
Виж целия пост
# 467
Леле , колко сте изписали ,не мога да смогна с изчитането. Simple Smile
Ния ,супер снежни снимки!Изглеждаш чудесно! Heart Eyes
Ей , калинката в подписа ми е само , за да ми напомня ,че един ден ще искаме точно такава ,но не бебеправим. Blush Моя колежка от театъра вчера съобщи ,че е бремена и директорката ми каза ,че и ако аз забременея ще трябва да затваря театъра. Crazy А във фирмата ,където допълнително работим с Боби други 2 мацки са бременни и аз останах единствената жена. Просто пак не е подходящ момент ,а вече наистина ми се иска една калинка. Heart Eyes Още малко търпение.
Морска ,значи ти ще ми ушиеш роклите? Laughing Купих си машината! Ето я красавицата ми http://newfreshmall.com/product/43264/singer-shevna-mashina-mademoiselle.html Оооох ,хич не ми е лесно. Още първия ден с Лъчо ушихме 2 калъфки ,ноооо съм далеч от истината.Иначе Лъч помага като натиска педала. Mr. Green
Лондра ,честита ви Грейс. Очакват ви много мигове на радост. Heart Eyes Ние от една година сме с коте.Двамата с Лъчо много се обичат. И ,между другото , живеем в гарсониера и не ни е тясно! Ето една полезна статия http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=4226
О ,Лулу ,това кафенце май всъщност е горещ шоколад.Лигите ми не спират да текат по него....
Мариетка ,мерси за съвета!Ти също така и шиеш , нали?  Simple Smile
Виж целия пост
# 468
Добро студено утро  bouquet

За животните и ние имаме малко разногласия, защото мъжо обича котки, а аз кучета. За сега имаме 2 костенурки, но Марти не им обръща никакво внимание Whistling
Кроки, пожелавам ти успех, когато му дойде времето. А за това, че изглеждам чудесно излъга Blush или поне аз не мога да се харесам на нито една снимка Thinking
Виж целия пост
# 469
Добро утро и от нашия дом Grinning

голям студ на вън,заледени улици,силен вятър ooooh! децата вече откачиха в къщи и аз покрай тях,на моменти се усещам ,че много викам Crazy

довечера ще излизам,и ще се отърся малко от ежедневието Simple Smile

Кроки,много рокли да ушиеш с машината Hug

Ния,пак ли почваме с голите мъже? Mr. Green
Виж целия пост
# 470
Ния,пак ли почваме с голите мъже? Mr. Green
Е ти пък къде гледаш, аз заради пияната на кафето, канелата и бисквитката Mr. Green Joy м като че ли някой ще ми повярва Whistling
Виж целия пост
# 471
 Flutter
Виж целия пост
# 472
Ния, ама то кафе с пяна ли имало?  Wink Така се заплеснах по тоя сладур, че друго не забелязях Simple Smile
Виж целия пост
# 473
Здравейте  Hug.
Лондра, много е готина мацката Peace. Дано за в бъдеще да се събужда по - късно, че това 4 часа направо бррр... Неди много е сладък и много е пораснал.
Ния, Марти и той също е сладур Heart Eyes. И аз не мога да видя снимките. Ще трябва да проверя дали сме приятелки Laughing.
Кроки, със здраве да си ползваш машината Peace.
Лу, добре, че е бил малкия дявол със зъба.

На мен вчера ми извадиха един от мъдреците с операция, че беше под венеца. Аз се бях приготвила след ваденето да има непоносима болка, но за мое щастие нямаше такава Grinning. Е, понаболяваше ме така, все едно ме боли гърлото, но самата рана не болеше, а болкоуспокояващо пих само снощи преди да си легна, не за друго, а да се застраховам. Друг е въпроса, че съм се подула яко, все едно съм лапнала цяла ябълка и съм голяма атракция за децата Mr. Green.
Хайде приятен ден   bouquet.
Виж целия пост
# 474
Хай,
Как сте в този кучи студ (а защо му казват "кучи"...)?

Трябваше да излизам до аптеката и космите в носа ми се смръзнаха  Crazy А до аптеката ходих, защото.... внимание.............. децата са болниии  Tired Ще си тегля ножа вече. Констанца даже и температура вдигна за бонус, кашля като дърт пушач. Емма за сега само точи сополяци до устата. Явно тази седмица отново ще е лазарет у дома  ooooh!
Виж целия пост
# 475
защото и кучетата не виреят на него Laughing
да оздравяват децата бързо Peace
Виж целия пост
# 476
Марти, добре, че не те боли. Мен много ме е страх от болка.
Гита, да се оправят по-бързо дечковците.
И Деян е болничък. Леко кашля и е хремав. Настинал е и пие сиропи
Виж целия пост
# 477
Добрата новина е ,че днес си уших много готин дънков панталон.Не е нещо изключително ,но е много изчистен и стилен! Grinning
Лошата е ,че Лъчони е с температура втори ден и е сополясал страшно! Confused Все още не кашля ,но може би е въпрос на време. ooooh!
Лондра , котараната трябва ли да се кастрира ,като порасне?Казват ли нещо animal-инспекtорите по  въпроса?Нашият Зоро се разгонва през 5 дни и топките му са вече на път към операционната , обаче ... аз съм принципно много против кастрацията.
Гита ,или само кучетата могат да издържат на този студ или и те не могат!Семейният съвет до това заключение стигна. Mr. Green
Ния , сложила си черно-белите очила може би. Изглеждаш чудесно и доста стройно! Heart Eyes А ти не учеше ли нещо сега? Ще си взимаш лесно изпитите! Wink
Виж целия пост
# 478
Добтро утро!



Съжалявам да чуя, че има болнички Sad Дано скоро се оправят душите!  Praynig

Ние вчера бяхме на първата футболна тренировка на Неди  Heart Eyes Много сладки малки футболисти, организирани  Laughing Бе сладкиши!!!! Аз и една приятелка от Албания бяхме най-шумната публика  Crazy Ама тове е то, Балканска кръв, не може да се сравни с тукашните студенокръвни  Laughing Laughing Mr. Green

Кроки, нашата Грациелка е кастрирана. В клиниката към приюта беше пълно с листовки с информация за катрацията - ЗА с двете ръце! При това колкото по-рано, толкова по-добре за самото животно. Описано беше какви заболявания ги достигат, ако не се кастрират  Confused И аз си спомням по моята котка, с която съм прекарала 2/3 от съзнателният си живот, та тя почина от рак на яйчници, което не би се случило, ако беше кастрирана.  Confused Та не е страшно, за ден два са на крак и забравили случката. Грейс още не й е пораснала козинка от едната страна на коремчето, където са й правили лапароскопията и са й сложили и микрочип, ако случайно се загуби..Абе грижат се за животните повече отколкото за хората тук, факт  Wink Wink Днес сме и на имунизация  Crazy


Сори мацки, за дългата котешка отметка  Mr. Green Кроки, ако имаш въпроси още, пиши на лични  Hug Прегръдки за Зоро  Heart Eyes
Виж целия пост
# 479
Здравейте, дружина  Hug
Лондра, Ния, много са сладки децата  Heart Eyes
Кроки, не знаех че имате котарак  Crazy Искам и азззз  Blush Много ти завиждам, че можеш да шиеш. Напоследък по магазините такива грозни и безформени неща предлагат, че дори и да искаш, нищо не можеш да си купиш  Crossing Arms Ама давай да видим какво си сътворила Wink
Гита, дано се оправят бързо дребните. Яни 3 дена не можа да смъкне температурата, то не бяха сиропи, не бяха компреси и бабешки илачи  Tired Свали температурата и почна да бУха като магаре  Tired В групата му онзи ден са били 5 деца само!
Ужасно време, да минава тоя скапан грип  #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия