АВГУСТинските деца с трепет чакат вече пролетта

  • 36 900
  • 723
# 435
грешка в името ,ще купувам  рокля:))
Виж целия пост
# 436
Честит рожден ден,Ади!
Бъди много здрава,щастлива и все така усмихната!
Весел празник и наздраве



Виж целия пост
# 437
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, АДИ! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЩАСТИЕ, КОЛКОТО МОЖЕ ДА НАГРАБИШ С ДВЕ РЪЦЕ, ЛЮБОВ, КОЯТО ДА ТЕ ОКРИЛЯ ВИНАГИ В ЖИВОТА И ЗДРАВЕ, КОЕТО ДА ТЕ СЛЕДВА НЕОТЛЪЧНО!

Валеске, ще купуваш рокля, няма начин. Heart Eyes
Виж целия пост
# 438
Честит рожден ден, Ади! Да си жива, здрава и много щастлива! baloni

Честита принцеса на Теди! Да е здрава, щастлива и да радва мама и татко!

Или, да ти оздравява бързо момчето Praynig. Съвет как да капваш капки, не мога да ти дам, защото и Ани много се дърпа, когато й слагам, а трябва до петък да капваме по 3 пъти на ден ooooh!.
Лондра, честито ви котенце.

Виж целия пост
# 439
Ади, честит рожден ден. Много здраве, щастие и късмет
 bouquet
Честита Мелани на Теди. Много да я слуша, а на мама бързо възстановяване Hug
Или, как сте днес? Вдигахте ли Т? За капенето на капки в очите, мога само да ти кажа, че ако не става мирно, я трябва да го натиснеш, а най-добре да сте двама. Знам че е гадно, но за да се оправи се налагат жертви Rolling Eyes
Лондра, честита ви придобивка. Съвсем скоро Неди ще свикне с котката и ще скачат заедно.
Аз слизам за банички, че на Марти му се ядат, а ние станахме преди 30 мин Blush
Виж целия пост
# 440
Ади,честит рожден ден!  bouquet
Виж целия пост
# 441
Ади,честит рожден ден!Много,много здраве ,щастие и късмет.
Да е жива и здрава малката принцеса на Теди!!

Моите диванета още одържат фронта откъм болести да чукам на дърво.В градината има много болни и вече са в смесени групи .Вчера разговор между мене и Ицко на път за градината:
- Мамо какво е уволнен и какво е съкратен? И аз хлъцнах след малко му обясних и той:
- Аха ясно.
Днес в градината сутринта .Аз:
-Ице побързай мамо с обуването.-А той:
- Аха бързаш да не те уволнят ли?
Щях да припадна от смях. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 442
Благодаря за пожеланията ,момичета  bouquet
Почерпка:


Теди,ама най-хубавият ден си е избрала маката дама WinkДа ви е жива и здрава и от късмет да не се оттърве  bouquet
Виж целия пост
# 443
да се включа и аз от днес Grinning

-Мамо, ПЪН обидна дума ли е?
-Ако кажеш на някой ,че е пън е обидно.

за протокола знае какво е пън Laughing
Виж целия пост
# 444
Ади, честит рожден ден!!! МНого да си здрава ти желая, другото лесно  Hug

Ние се опознаваме с Грейс, аз й казвам Грациела  Crazy Неди бая го е шубе от нея, особено след като днес го поодра  Rolling Eyes Но трябва да е наясно, че това е котка, не играчка..

Лека   bouquet
Виж целия пост
# 445
Ади, честит рожден ден. Бъди много щастлива
Лондра, честита котка. Ще свикне Неди
За капането не мога да помогна, защото Деян винаги е е давал да му се прави всичко и пие всичко без проблем. Щом му кажа, че ще оздравее и колкото и да е гадно приема
А нашият бисер от вчера е: Мамо искам една косминя /т.е. смокиня/
Виж целия пост
# 446
Привет. Зъбен отчет. Grinning
По нахиления емотикон е ясно, че нещата вървят към добре.  Grinning Е, не съвсем, но поне е бил малкият дявол. Извадиха ми част от зъба, но основата и другата част стои, така че ще се спаси с коронка. Ох, олекна ми. Той по принцип си беше леко проблемен и зъболекарката ми препоръчваше отдавна да го коронясам подобаващо, че да нямам проблем. Та станалото е най-лекото възможно. Отдъхнах си. Grinning
Имаме ли в групата Гришовци? Ако - да, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!
Виж целия пост
# 447
Лулу, радвам се за теб и зъба ти Mr. Green
Виж целия пост
# 448
Лу, добре, че е малкото зло.
Ама къде сте всички днес?
Виж целия пост
# 449
Ама къде сте всички днес?

Нас в София снегът ни затрупа.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия