Крем бяла дъвка

  • 54 644
  • 235
# 120
От тази серия https://encrypted-tbn0.google.com/images?q=tbn:ANd9GcQbj5N6u1NAV … M1OiOg0LZbw17PANS дневния и нощния. Използвам ги като серум, по една капка само около устата и отстрани на очите където имам бръчици, а отгоре и върху цялото лице дъвката. Не ми идва тежко защото всичко попива за секунди и няма никакво лъщене или мазно усещане. Ще снимам утре на дневна светлина и ще пусна снимка, сравнена с някоя от преди да започна да се мажа с тази комбинация. Разликата се вижда  #Crazy
#Crazy
Ще чакаме значи снимки!Браво ,радвам се за теб!Аз ползвам за нощен Мервейанс-а на Нукс(той е за първи видими бръчки),а дъвката ми е за дневен,определено и при мен има резултат,но както написах и в по-предишен пост,не съм сигурна от какво точно е,тъй като два-три пъти в седмицата си правя масаж на лицето с различни масла...От каквото и да е,дано е все така занапред!:)
Виж целия пост
# 121
И аз се нареждам и моля за снимки, защото много се впечатлих от изчетеното до тук, а и специално от твоето мнение (смятам го за доста меродавно)  Peace
Виж целия пост
# 122
Снимах се  Laughing
За съжаление стари снимки нямам много защото съм на нов компютър и съм си качила само няколко, но това можах да намеря - http://www.picvalley.net/u/2356/16677538365014692411332367923Ccl … 4CCMCAkfgFfr0.JPG (тук съм с грим и то с някакъв гаден ФДТ без база, който по принцип подчертава бръчките, но пак се добива представа колко е било зле положението)

Това е от току що, без грим (добре, че се снимах на "макро" та да видя, че ми е време за епилация над горната устна  hahaha ) - http://www.picvalley.net/u/2832/8741852912963581021332368343VpZV … 45HfUeEuLoJVv.JPG

Пак държа да отбележа, че ефектът не е само от бялата дъвка. Първата седмица като го ползвах нямаше никакъв резултат върху бръчиците, но пък цялостно изпъваше кожата. Кремът на Виши пък, добре повлияваше бръчките (макар и бавно), но като цяло кожата си оставаше леко отпусната и с измъчен вид. Комбинацията от двете на моята кожа обаче е невероятна. Да не говорим и че по този начин кремовете на Виши, които не са от най-евтините (около 50лв дневния и 58 нощния), ще ми стигнат за поне година  Laughing Предполагам, че и с друг серум или крем против бръчки с ретинол ще се получи също добър резултат.
Виж целия пост
# 123
Снимах се  Laughing
За съжаление стари снимки нямам много защото съм на нов компютър и съм си качила само няколко, но това можах да намеря - http://www.picvalley.net/u/2356/16677538365014692411332367923Ccl … 4CCMCAkfgFfr0.JPG (тук съм с грим и то с някакъв гаден ФДТ без база, който по принцип подчертава бръчките, но пак се добива представа колко е било зле положението)

Това е от току що, без грим (добре, че се снимах на "макро" та да видя, че ми е време за епилация над горната устна  hahaha ) - http://www.picvalley.net/u/2832/8741852912963581021332368343VpZV … 45HfUeEuLoJVv.JPG

Пак държа да отбележа, че ефектът не е само от бялата дъвка. Първата седмица като го ползвах нямаше никакъв резултат върху бръчиците, но пък цялостно изпъваше кожата. Кремът на Виши пък, добре повлияваше бръчките (макар и бавно), но като цяло кожата си оставаше леко отпусната и с измъчен вид. Комбинацията от двете на моята кожа обаче е невероятна. Да не говорим и че по този начин кремовете на Виши, които не са от най-евтините (около 50лв дневния и 58 нощния), ще ми стигнат за поне година  Laughing Предполагам, че и с друг серум или крем против бръчки с ретинол ще се получи също добър резултат.
Уау!!!Много,много добре ти се е получило да ти кажа честно!Лошото е ,че и аз имам още много от моето на Нукс,за което и аз дадох около 50лв.Sad,ама като ми свърши,ще минавам на Виши,то е ясно:)А дъвката си остава за дневен,само ме е яд,4е няма защитен фактор и не знам лятото как ще е...
Виж целия пост
# 124
Наистина е Уау! Ще поръчам и аз, мисля в комплект с перления околоочен.
dilandii, по същата аналогия, като с Вишито, може под дъвката да се слага някакъв друг крем с фактор за през лятото.
Виж целия пост
# 125
November RainShocked , страхотен ефект.  Hug

Аз само не разбрах  Embarassed , за околоочния контур може ли да се ползва?

А,ако се ползва само вечер ,а през деня друг крем с фактор? За да не се налага да се мажат по два крема.   Или така няма да е толкова добър ефекта от 'дъвката'?
Виж целия пост
# 126
Ами на мен ми е "лек" като за нощен!Вечер мисля е по-добре нещо по-подхранващо,а и с това опъване,не е много приятно ве4ер,поне според мен!Ве4ер кожата трябва да релаксира,а не да е "под напрежение"!
Виж целия пост
# 127
November rain определено си много убедителна  Laughing  ...А дъвката става ли за основа под ФДТ? Понеже не излизам без ФДТ се чудя дали ще подходящ  newsm78
Виж целия пост
# 128
November rain определено си много убедителна  Laughing  ...А дъвката става ли за основа под ФДТ? Понеже не излизам без ФДТ се чудя дали ще подходящ  newsm78

 Laughing Знам си аз, че съм си сбъркала професията, трябваше към рекламната дейност да се ориентирам  Laughing Но истината е, че на месец изпробвам поне 5 нови козметични продукта от всякакъв тип. Тези, които не ми допадат или не са нищо особено изобщо не ги коментирам, но това, което ми харесва мога да го хваля неуморно  Laughing
Иначе за под ФДТ е перфектна. Аз в началото преди да започна да я комбинирам с другия крем мислех само за тази цел да я ползвам  Peace
Виж целия пост
# 129
Аууу,супер!
Ще видим кога ще му дойде времето,но определено това е следващото в списъка ми ,може пък да се подмладя ,че напоследък нещо съм одъртяла  Laughing

Много благодаря за споделеното ,преориентирай се в професията Овреме  Hug
Виж целия пост
# 130
November rain определено си много убедителна  Laughing  ...А дъвката става ли за основа под ФДТ? Понеже не излизам без ФДТ се чудя дали ще подходящ  newsm78


Как бе, Елфичка, като помня каква си красавица, какво прикриваш с тоя фон дьо тен  newsm78
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 131
November rain определено си много убедителна  Laughing  ...А дъвката става ли за основа под ФДТ? Понеже не излизам без ФДТ се чудя дали ще подходящ  newsm78


Как бе, Елфичка, като помня каква си красавица, какво прикриваш с тоя фон дьо тен  newsm78
 Heart Eyes


Ами,красавица  Laughing Сега като се гледам тук в едно огледало и лошо ми става какви тъмни сенки съм пуснала  Tired

Аз винаги си ходя с ФДТ,е почти винаги  Flutter Така се харесвам повече,тенът ми е по-равен и съм като кукла,ха-ха  Laughing Някакси искам винаги да изглеждам възможно най-добре и като знам,че в дадения момент не е така ми е кофти цял ден  Mr. Green Затова гледам да избягвам съществуването на моменти,в които не изглеждам по-възможно най-добрия начин /суетна съм,какво да направя  Blush/
Виж целия пост
# 132
Здравейте, знае ли някой за коло време пристига поръчка от този сайт:
http://kristag-bg.com/products.php
Виж целия пост
# 133
Добре, а защо имат два сайта:

http://krista-g.health.officelive.com/catalog.aspx

http://kristag-bg.com/product_info.php?prod_id=27

 newsm78
Виж целия пост
# 134

Не знам защо са два, но дамата в магазина/офис ми записа втория адрес - явно той е актуален.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия