Елхата украсяваме и здрави Февруарски бебчета си пожелаваме! - Тема 15

  • 29 905
  • 742
# 255
Невито адашке,добре дошла в редиците! Hug Hug Hug Супер,и ти си от Варна!
Защо казваш,4е в МД ще си родиш с упойка,в АГ-то пак можеш да го направиш.Къде ти работи доктора който ще те изражда?Избрала ли си го ве4е? Аз на МД им нямам вяра,нещо хи4 не вдъхва доверие тая болница,некадърни доктори(пове4ето),пе4албари отвсякъде,използват лустрото на болницата и си мислят 4е ще ги предпо4етат заради едните условия.Да де ама там се правят най-много операции секцио по статистиката за Варна.

Стига сте повръщали зна4и! ooooh! Елица!
Виж целия пост
# 256
poctor, а гледаха ли плацентата на ехографа дали е наред? Да не е почнала да се калцирва и за това да не наддава бебето? Иначе стискаме палци за раждането.  Praynig
хей, софийската срещичка, нали за утре остава? Тук изпаданаха някои, но надявам се, че уговорката е в сила? Кой ще идва последно?



И аз това щях да питам, остава ли за утре срещичката??

Момичета, имаме ли новини от Алекса, не е писала отдавна, дано вс да е наред  Praynig
Виж целия пост
# 257
Стар според лекарката ми плацентата е ок. Не знам защо като му мери обиколката на коремчето все я изкарва малка за седмиците..., а уж добре се хранело. Ох, няма да го мисля повече. Следващият преглед ми го записа чак за 13 януари. Дано за месец да има промяна!
Виж целия пост
# 258
poctor    при мен също обиколката на коремчето е по - малка, но бебето си се храни и доки казва, че е ок  Peace  При мен си го обясняваме с това, че бебето е много активно и гори калории, които трябва да трупа по принцип... Вярвам че и двете бебчета ще са си ок, щом лекарката ти е казала, че е ок вярвам че е така  Praynig  Peace
Виж целия пост
# 259
Алекса я видях във фейсбук. Писа ми и за РД. Предполагам, че всичко е ок.
nevvy , да не мислиш, че ми се повръща?
Алооооо, срещата, хайде де! Ралииииии, нали ти организираше?????
Виж целия пост
# 260
poctor ,и нашето коремче на см. е с 1 седмица назад.И аз се притесних,но док каза,че е ОК.а И  на см. е много дълго бебето,та си мисля затова.Иначе и главата е ОК.
Виж целия пост
# 261
Алекса я видях във фейсбук. Писа ми и за РД. Предполагам, че всичко е ок.
nevvy , да не мислиш, че ми се повръща?
Алооооо, срещата, хайде де! Ралииииии, нали ти организираше?????

Момичета, разбира се, че си остава срещата!!! Цяла седмица я чакам! Не съм се включвала, защото няма нищо ново - мястото е Дон Домат Лозенец срещу хотел Хемус, 12ч, имаме маса за 15 човека в салон за непушачи на мое име Ралица Попова.
Утре аз със сигурност съм там! Дано и всички записали се успеят и се съберем повечко този път!


Старлет, Тутенце, вие ще идвате, нали?
Виж целия пост
# 262
Рали, аз да, с мен е и една мама която се разписва само във FB
Виж целия пост
# 263
Здравейте! Така като гледам се очертава да си спретнем голямо парти през февруари всички на куп   Laughing Аз продължавам с колебанията си относно ВИП-а, въпреки че везните май клонят към него. Ще видим и доки какво ще каже и нямам търпение за следващия преглед на 04.01., за да разпитам за екип какво ще ми препоръча. При ноемврийската ни среща попитах и ми каза, че е рано, да не го мисля и като му дойде времето ще ми намери екип. Имам й пълно доверие, но вече трябва да знам  Wink
В понеделник ни пристигна дървената кошарка и вече ставам все по- нетърпелива. Мисля през уикенда да си я сглобим и да я наредим в стаята. Мисля след НГ да си поръчваме и количката, че да нямаме изненади нещо в последния момент с нея. Спряхме се на CAM Elegant Family, ако някой има впечатления от марката да казва, сега е моментът  Wink
Виж целия пост
# 264
Рали, аз ще дойда, да. Да не се окажем накрая трите, че елзи нещо спомена, че май й е излезнал служебен ангажимент, НовДен пък нали я приеха в болница(дано да е наред всичко). Спящата днес не се е разписвала, ама оня ден каза, че ще дойде. Другите да потвърдят да видим...
Виж целия пост
# 265
Аз също със сигурност ще дойда, така че бройте и мен.  Laughing
Виж целия пост
# 266
Така..и аз да се разпиша...Вече тежим 2.100 и сме 43 см. Всичко ни е наред,за сега и се очертава нормално раждане.Нося малката ниско долу,което докторката ми изтъкна като предимство за нормалното раждане.Мен лично ме притесняваше това че я нося ниско,като се има в предвид контракциите и тежестта която изпитвам когато се движа повече.
Пепито и на мен постоянно ми се вкарват реплики за малкия корем,моя е 100 см. а бебка си върви едричка за седмиците даже...
Виж целия пост
# 267
И аз нямах време да пиша, но утре съм на линия и ще си бъбрим на живо! До скоро!  Laughing
Виж целия пост
# 268
Значи до утре в 12ч!  Hug
Виж целия пост
# 269

Здравейте и от мен мамчета
Цял ден ме тресат нервите и чак сега малко съм със всичкия си за да пиша.
Както ви казах съм в МД от миналата седмица,и за тая седмица тялоТо ми оттече и вече трудно ставам от леглото.Испратиха ме и днес на поредния специалист това беше НЕФРОЛОГ.След прегледа се установи тежка хидронефроза на десния бъбрек и полекана левия.и казват че бъбрека няма да издържи до края на бремеността и шанса е за навременно оправяне бебчо даго искарат при първа възможност.За да ми започнат лечението.
Направо незнам как може такава каръщина
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия