
оказа се, че дара не е акала 3 дни вече.. сутринта и дадох прясно мляко, мед и сок.. ама нищо.. ако не се справят днеска в градината дайте идеи какво да и дам? че заминаваме довечера на банско.. да не се чудя там какво да я правя


Даже чакам да дойдат по пощата,дано не закъснеят.Тук ги продават много скъпо,за това майка ми ги праща всяка година.
) и извади повече от половината клавиши, заедно с малките части под тях
Просто съм бясна
отделно.. подсетиха ме, че сладкото от рози мн прокарва
Пробвах филии с какви ли не сладка, бисквитки и тц. То не че голям келепир де, но поне си е разнообразие...А имам и домашно направено..
Че и зор щом ти дава.
И ние сме се нагласили да отскочим до Банско за уикенд, ама чакаме да минат стартовете, че нещо не ни се бута в лудницата. 
Препоръчани теми