СЕПТЕМВРИ'09 - тема 40

  • 36 854
  • 734
# 525
Добро да е Simple Smile
оказа се, че дара не е акала 3 дни вече.. сутринта и дадох прясно мляко, мед и сок.. ама нищо.. ако не се справят днеска в градината дайте идеи какво да и дам? че заминаваме довечера на банско.. да не се чудя там какво да я правя
Виж целия пост
# 526
aguto,при нас действа сок от портокал,или круши.И сушени сини сливи,ако ядете. Peace

За мартениците-носим на учителките и на целия клас. PeaceДаже чакам да дойдат по пощата,дано не закъснеят.Тук ги продават много скъпо,за това майка ми ги праща всяка година. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 527
aguto киви...Иначе на гладно хладка вода, не е хубаво да има запек, особено с тия е-коли дето ви ги изолираха...
Досега подреждах пак играчките..Ачо реши, че не му се излиза, а времето беше екстра...но поне опправих детската стая, че уужжжааас пак настана с тия играчки...
Виж целия пост
# 528
aguto, купи био гая, има ги и на капсули около 7 лева са или био баланс -бейби на прахчета са, вършат работа. Весело изкарване на почивката.
Виж целия пост
# 529
Кой купуваше коластрата от интернет? И поколко? Може и на лични.
Виж целия пост
# 530
Привет на всички!
И аз минах нещо към "нередовните"...Срамувам се, та по тоя повод да честитя рожденните дни на Кати и Бужи! Да са ви живи и здрави, колкото хубави, толкова умни и разумни да растат!
При нас нищо интересно...И Пецата някакъв запек го е нападнал от седмица. Ака през ден-два и то гъсто, такова. Съответно,, като му дойде "музата" го е страх и се стиска. Много е сърцераздирателен...Изпробвахме всякакви методи, то синьо-сливови пюрета ли не бяха, крушови, сокове, овесища...Тц. Днес се сетих, че се прокарваше от сушени боровинки та и тва взех. Утре го почвам с дуфалак.
Друго кво. Тоя сняг и на мен ми писна вече. Шейната затъва, аз дърпам, като руска тройка и такам...
Днес пък един пиян олигофрен яко ме ядоса. Висим си с Петко чинно на опашка,  да си платим сметките и на десетата минута на дребното му стана скучно, естествено. Отиде в ъгъла и подритна пластмасово кошче. Изведнъж се чу някакъв свиреп глас7 "Не така бе, дришльо!" То милото се сащиса, както и аз. Надуших алкохолни пари. Някакъв гнусен 40-тина годишен пияница ми крещеше на детето. Не се стърпях и възпитано го помолих да не ми възпитава детето. Естествено това не приключи нещата и накрая бях наречена и "селянко"...За щастие, до ръкопашна схватка не се стигна, щото освен пиян, този изтънчен джентълмен бе и доста тлъст и як.
Оплаках се...
Приятна вечер на всички!
Болните как са? Hug
Виж целия пост
# 531
За запек - сини сливи. Аз давам на Ана Мария сладко от сини сливи, домашно.
Да ви се оплача, че последните два часа сглобявам клавиатурата на лаптопа. Малката беше непослушна, спрях й детското и изключих компютъра, а тя в знак на протест го отвори (капакът не се  заключва   #Cussing out ) и извади повече от половината клавиши, заедно с малките части под тях  Crazy Просто съм бясна  Twisted Evil
Виж целия пост
# 532
Кой купуваше коластрата от интернет? И поколко? Може и на лични.
Аз, от iherb , за 8-13 долара.

Мерси за пожеланията, момичета  Hug
Виж целия пост
# 533
ние се справихме със сок от круши Wink  отделно.. подсетиха ме, че сладкото от рози мн прокарва

ние сме си добре.. дара сега спи изтощена.. пуснахме 2 пъти 10тката на банско.. аз каталясах повече от нея.. тя пищи айде карай карай.. няма да почиваш

покахонтас - дара правеше същия номер.. понякога успяват така да ги извадят, че да счупят пластинката.. аз зменях така клавиатура на лаптопа.. не е приятно преживяване
Виж целия пост
# 534
aguto вие май сте си запалени скиори ам..Айде разказвай повече за Банско, къде сте, как, какво...утре ще гледате ли...
Моите пък не обичат сладко да ядат.... Thinking Пробвах филии с какви ли не сладка, бисквитки и тц. То не че голям келепир де, но поне си е разнообразие...А имам и домашно направено..
Кришка тъпо с чичката, добре, че не ти е посегнал...че на мен вече се пробваха... Laughing
Я малко по-сериозно и по-чести отчети  Laughing Къде изчезвате всички....ама ха...
Соник вие оправихте ли се?
Есим?
Виж целия пост
# 535
Ние вървим към оправяне - и детето, и аз. Даже одеве гледах, че май са ми паднали налепите, явно този път лекарката е уцелила антибиотика.

aguto, браво на Дара, тя голяма скиорка била Simple Smile Че и зор щом ти дава. Joy И ние сме се нагласили да отскочим до Банско за уикенд, ама чакаме да минат стартовете, че нещо не ни се бута в лудницата.
Виж целия пост
# 536

Добро утро и честит ни нов сняг  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 537
Добрютро и от нас!
Покахонтас, мерси за кафето!
Оф, да ви се ожаля, че Петко е станал адско мрънкало...Нетърпим е! Иде ми да ревна и да избягам...и сега се е обесил тука на главата ми и примрънква...Постоянно недоволства. Не си играе сам и не гледа филмчета сам. За миг не мога да се откопча от него. И тъй като няма на кой да разчитам за помощ, вече ми идва до гуша...Какво му става?! Не беше такова дете...Знам, че има такъв период, но хич не ме топли това вече...Също така, още има онези изблици по улици и магазини, в които ляга по земята и се търкаля...Това си е ежедневие при нас...Оставям го да се въргаля, което въобще не ми помага на психиката...Уф! Оплаках се! Hug
Виж целия пост
# 538
Кришка, и ние сме така...затова, въпреки лошото финансово състояние, реших да й търся занималня, поне половин ден да имам спокойствие, а тя да общува с деца и други хора, не само с мен... Rolling Eyes Къщата ми прилича на кочина, никога не ми дава достатъчно време да довършва нещо, готвя с нея закачена на полата ми...ужас...Наказанията нямат вече никакъв ефект, не се впечатлява вече ни от викане, ни от нищо...Преди я изпращах в другата стая да седи малко сама, докато се успокоявам, а за нея това беше вид наказание, е вече не иска да ходи там, ако я нося аз, на втората минута пак е при мен...и не знам какво да правя вече...затова казах на баща й да праща пари за занималня и това е  Grinning
Виж целия пост
# 539
Мда, с най-голямо удоволствие бих пратила и Петко на занималня, но...няма откъде да заделим средства. Зимата при бате работата пада наполовина, аз не изкарвам и просто няма накъде...Инъче гледам тука при нас в близкото клубче, предлагат абонамент за месеца на много добра цена, но уви...Тука ще си висим. Успокоява ме мисълта, че идва пролет и ще сме по-дълго навън. Паркове и прочие забавления ще ни се отразят добре.
Наказанията Пепи не ги разбира. Не мога примерно да го оставя в неговата стая, защото той върви по петите ми и врещи с пълно гърло...
Сега, като и се стиска, за да не ака, ситуацията е пълен кшмар...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия