Музика в колата също се слуша на определено число: 15. Може и 20, 25. Винаги се закръгля числото.
Обичам да плащам сметката в магазина с точност до последната монета. В смисъл, ако е 41 евро и 65 цента, държа да дам точно. Не мога да преживея, ако трябва да разваля 50 (все едно няма да ми се наложи след пет минути, ама айде). Съсипвам се от мъка, ако не мога да си изровя стотинките на момента и после ги открия в джоба си примерно. И съответно продавачката ме е напълнила с още монети.
Явно имам някакъв афинитет към числата, ама още не мога да разбера какъв точно.
И аз не обичам клоуни. На цирк не стъпвам. Щипките и пастата за зъби на фона на горното, мисля, че не са интересни.
Като ставам от леглото, стъпвам задължително с десния крак на земята.
Чинии, чашки, дори лъжичка никога не престояват в мивката. Всичко се мие на момента. Ако аз свърша първа с яденето, отивам и си измивам приборите. И се връщам пак на масата
Телефонът ми винаги е в ръката, нищо че съм с чанта.
Има и още..
П.С. А точно онзи ден докато си броях гъбите, се чудех дали да не взема да пусна една тема за странностите...
Тук се вихри сбирка на налудничави мании... Хайде и аз да се изкажа:
За тоалетната хартия няма да споменавам, че тя май е най- разпросранена...
Добре, че професията ми е такава, че не съм била никога плътно по 8 часа на работното място. Сега пък съм в пенсия по болест и съм вкъщи, рай! Ама като вляза в болница и направо се поболявам два пъти заради тия тоалетни. Гледам да съм в частна, за да съм с индивидуален санитарен възел. Ужасна е тая мания, нямам думи

