Нашите мании, навици и странности

  • 127 243
  • 1 945
# 1 215
Това с дрехите наопаки е много практично даже.Аз никога не оставям дрехса наопаки,за да не ми върви наопаки. newsm78
Виж целия пост
# 1 216
- Винаги ставам от леглото с десния крак и никога с Д-то нагоре, а това си е цяла гимнастика сутрин, защото левия ми е по-удобен за ставане.
- Когато качвам стълби с някой друг, все гледам да вървим в крачка, т.е. ако той стъпва на дадено стъпало с десен крак и аз го правя и така, ляв, десен, ляв, десен...
- Вечер, когато мъжът ми е заспал, обичам да дишаме в ритъм и си нагласям моето дишане по неговото.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 217
Оо това с дишането и аз го правя. Опитвам се да се контролирам, но просто не мога Rolling Eyes Има моменти, в които той диша толкова бавно, че на мен не ми достига въздух  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 218
Опитвала съм и с детето, но не мога. Много бърза. 2 мои нормални вдишвания са 3 нейни.  Laughing
Виж целия пост
# 1 219
Каква интересна тема  Party
Аз обичам миризмата на кокос  Mr. Green Също на бензин, пъпеш, на нов вестник или книга, като си купя вестник или книга винаги първо ги душа  Mr. Green
Това с обърнатите дрехи в пералнята също го правя, мама така ме е учила да обръщам дрехите, така да ги пера, простирам, гладя. Като ми е обърната блузата я обличам по начина, който описа една съфорумка.
Обичам повече пъпеш от диня, както и краставици повече от домати и като са заедно в салата ям първо краставиците  Mr. Green
За сега това се сещам  newsm78
А това със синхронното дишане също Mr. Green

Виж целия пост
# 1 220
Никога не харча пари получени на същия ден, било заплата, било друго, закон е да не се пипат поне седмица, ако ми се наложи и заем май мога да взема но, това ми е правило от както се помня.
Виж целия пост
# 1 221
THW_dilian, и аз това го знам, защото така бързо щели да свършат, но не винаги успявам.  Joy

- Обичам да мириша хляба, а след това дискретно го целувам. От баба ми знам, че хляб не ме души, а ако го направиш, трябва да го целунеш за извинение. Някакво глупаво поверие, ама аз си ги спазвам по навик.
- Никога не оставям хляба на обратно (нали пак не е хубаво)
- Никога не си оставям чантата на земята (пак от суеверие)
Колко навици съм си създала от тези суеверия.  hahaha
Виж целия пост
# 1 222
Не се оставя вода на земята,защото се зарежда негативно.Не се оставят немити 1инии,защото нощем духовете  идват да ядът.Не се топли вода над 65 градуса,защото се превръща в мъртва вода.Това за парите не съм съгласна.Ако човек не задържа нещо,отваря врата да му влезе нещо ново.И на мен тази ми е любимата тема.  bouquet за авторката.
Виж целия пост
# 1 223
Имам навика когато тръгна на някъде да стигна до входната и да се върна за нещо(винаги задължително забравям нещо без да искам разбирасе..........а баба казва,че не е хубаво да се връщаш нямало да ти върви................е аз явно съм наобратно ако не се върна не ми върви Rolling Eyes  Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 224
Аз пък ако трябва да се върна се врътвам три пъти и си казвам "1, 2, 3- пъти да ми въри." Joy
Виж целия пост
# 1 225
 Laughing Laughing Laughing и върви ли ти
Виж целия пост
# 1 226
Не винаги  Mr. Green
И аз не оставям хляба никога обърнат, чантата също не на пода и върху маса  Crazy И това всичко заради суеверие.
Виж целия пост
# 1 227
Много обичам мириса на книги... Мъжът ми ми се смее, че като хвана книга първо я подушвам Simple Smile Имам и един навик още от дете. Като идем някъде да речем на пикник, поход или нещо такова, като видя рекичка, езерце (че и локвичка) намирам някаква пръчка и почвам да ровичкам във водата... Абе кукувица съм си...  Embarassed
Виж целия пост
# 1 228
това за чантата винаги забравям че не трябва да се слага на земята и за това не нося чанти вече Rolling Eyes
а баба ми има навика когато си легне вечер да си близне палеца и после очите да не я е гледал някой с лоши очи през деня .......все и казвам че е същото ако си измие очите а не с палец тя не newsm78
Виж целия пост
# 1 229
Когато не мога да сложа чанта на маса/ стол/облегалка използвам ето това
Скрит текст:

Много е удобна тази закачалчица Crazy

Аз пък много обичам да тичам по камъните, които се подават на повърхността на водата на някоя по-плитка рекичка, а също така много обичам да легна по корем на някой мост, който е над река, и да гледам във водата - усещането е уникално...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия