Нашите мании, навици и странности

  • 127 237
  • 1 945
# 1 275
Ето още нещо от мен: Никога не вдигам чужд телефон  Simple Smile Само на сестра ми или милото, ако те не могат да вдигнат и видя че звънят родителите/свекървата. Ето сега милото си заряза телефона и му звъни брат му, ама на мен ми е кофти да вдигна - не обичам и не мога да се накарам.
Виж целия пост
# 1 276
Ето още нещо от мен: Никога не вдигам чужд телефон  Simple Smile Само на сестра ми или милото, ако те не могат да вдигнат и видя че звънят родителите/свекървата. Ето сега милото си заряза телефона и му звъни брат му, ама на мен ми е кофти да вдигна - не обичам и не мога да се накарам.

Същото и аз. Нито на майка ми телефона мога да вдигна, нито на приятеля ми. Никога не съм ровила в чужд телефон, както и се дразня някой да човърка моя без разрешение  Laughing
Виж целия пост
# 1 277
Аз мразя да се ровят из всички мои вещи. Не искам и да ме питат може ли, не може ли. Не ми е приятно. Мъжът ми е същият. Вкъщи си имаме кабинет /малка стая/, където той си държи всички вещи, документи и пр. Там влизам само за да забърша пода. Нито прах чистя, нито подреждам, именно с цел да не му се ровя из нещата. Моите неща са по-малко и от няма и къде са в... тоалетката. Grinning Дори в нещата на дъщеря ми, която е на 6, не се ровя.
На мнение съм, че всеки има право на лично пространство! Peace
Виж целия пост
# 1 278
Миенето на ръцете, винаги когато пипна мобилния телефон...
Виж целия пост
# 1 279
Не мога да понасям хора, които нахлуват в личното простраанство на другите, нотова не е странност, странност е, че има хора, които го правят. Sick
Виж целия пост
# 1 280
 Пънки, много съм съгласна. Същата съм. Дядо ми, на времето, редовно ми пребъркваше нещата, като му ходехме на гости с брат ми. Любимците му бяха другите му внуци, а нас може да се каже, че ни недолюбваше. Най ме беше яд, като съм си оставила нещо на библиотека, маса, рафт и той да го вземе и да почне да го разпарчатосва, само и само да види какво има в него. Това се случи с любимия ми часовник и с какво ли още не. #Cussing out
За друго може да не съм плакала, но от яд съм истерясвала здраво... Mr. Green но има защо!
Виж целия пост
# 1 281
Това с личното пространство на мен ми е жизнено важно. Няма, как да се лиша от него, както и от правото да имам личен живот независимо дали съм във връзка или не. Държа да си имам мое пространство, мое време, мои вещи въпреки, че не съм вещоман
Виж целия пост
# 1 282
Принципно имам мании към свщи. Не е много типично за мъж, но много харесвам аромата им.
Виж целия пост
# 1 283
Страх от летене.
Виж целия пост
# 1 284
Принципно имам мании към свщи. Не е много типично за мъж, но много харесвам аромата им.

Аз съм същата. И когато посетя ново място, преди да си отпътувам, задължително си взимам някаква свещ за спомен. В нас е като някакъв будистки храм.  Laughing
Виж целия пост
# 1 285
Аз мразя да се ровят из всички мои вещи. Не искам и да ме питат може ли, не може ли. Не ми е приятно. Мъжът ми е същият. Вкъщи си имаме кабинет /малка стая/, където той си държи всички вещи, документи и пр. Там влизам само за да забърша пода. Нито прах чистя, нито подреждам, именно с цел да не му се ровя из нещата. Моите неща са по-малко и от няма и къде са в... тоалетката. Grinning Дори в нещата на дъщеря ми, която е на 6, не се ровя.
На мнение съм, че всеки има право на лично пространство! Peace

И аз съм така. Откачам, ако някой ми пипа вещите, дори да съм разрешила. Ако пък ми е скъпа, смятай че не мога да се концентрирам върху нищо друго  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 286
Аз мразя да се ровят из всички мои вещи. Не искам и да ме питат може ли, не може ли. Не ми е приятно. Мъжът ми е същият. Вкъщи си имаме кабинет /малка стая/, където той си държи всички вещи, документи и пр. Там влизам само за да забърша пода. Нито прах чистя, нито подреждам, именно с цел да не му се ровя из нещата. Моите неща са по-малко и от няма и къде са в... тоалетката. Grinning Дори в нещата на дъщеря ми, която е на 6, не се ровя.
На мнение съм, че всеки има право на лично пространство! Peace

И аз съм така. Откачам, ако някой ми пипа вещите, дори да съм разрешила. Ако пък ми е скъпа, смятай че не мога да се концентрирам върху нищо друго  Rolling Eyes


И аз така. Кипва ми нещо отвътре ако разбера, че някой ми е пипал нещата. Не мога да разбера как може някой изобщо да го прави. Баба ми е такава. Дойде на гости миналия месец и първото нещо дето направи е да ми отвори шкафовете в кухнята да види к'во аджеба има там. Не че нещо, само кухненски шкафове са, ама си знаех, че това е само началото. Остана при нас около 10 дена ( живеем в чужбина ) и не остана нищо непреровено... Направо ме побърка. Добре, че не е много по-техниката, че иначе телефони, лаптопи, айпади, всичко щеше да е пребъркано.
Виж целия пост
# 1 287
Да е малко любопитно хлапе,да бърка по шкафовете...аз не бих изтърпяла.Не обичам да ми се ровят никъде по къщи,не съм от най-подредените/въпреки,че съм Дева/ , шкафове и гардероби са препълнени,прекалено навлизане в личното ми пространство не понасям....
Виж целия пост
# 1 288
Да е малко любопитно хлапе,да бърка по шкафовете...аз не бих изтърпяла.Не обичам да ми се ровят никъде по къщи,не съм от най-подредените/въпреки,че съм Дева/ , шкафове и гардероби са препълнени,прекалено навлизане в личното ми пространство не понасям....

Напълно съм съгласна. Ама тя баба ми си е такава... Още като бях дете и със сестра ми ходехме при нея през лятото... Всичко се криеше под легла, във двора и т.н. Грозна работа.
Виж целия пост
# 1 289
Принципно имам мании към свщи. Не е много типично за мъж, но много харесвам аромата им.
Не си само ти. Laughing
Моичкият същият, направо намразих аромата на ванилия. И да ка'еш за романтика-не, ей така, да си гори там нещо си смърдящо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия