Само на сестра ми или милото, ако те не могат да вдигнат и видя че звънят родителите/свекървата. Ето сега милото си заряза телефона и му звъни брат му, ама на мен ми е кофти да вдигна - не обичам и не мога да се накарам.
Само на сестра ми или милото, ако те не могат да вдигнат и видя че звънят родителите/свекървата. Ето сега милото си заряза телефона и му звъни брат му, ама на мен ми е кофти да вдигна - не обичам и не мога да се накарам.
Само на сестра ми или милото, ако те не могат да вдигнат и видя че звънят родителите/свекървата. Ето сега милото си заряза телефона и му звъни брат му, ама на мен ми е кофти да вдигна - не обичам и не мога да се накарам.
Дори в нещата на дъщеря ми, която е на 6, не се ровя.
Дори в нещата на дъщеря ми, която е на 6, не се ровя. 
Дори в нещата на дъщеря ми, която е на 6, не се ровя. 
Препоръчани теми