Нашите мании, навици и странности

  • 127 234
  • 1 945
# 1 335
Ооо и мен това ме дразни много, за такива хора си изграждам мнението, че се ограничени и превзети Crazy
Виж целия пост
# 1 336
На мен ми е все едно кой как се облича,но дори и да си го премълча,пак ще ме дразни анцунг комбиниран с токчета.
Виж целия пост
# 1 337
На мен ми е все едно кой как се облича,но дори и да си го премълча,пак ще ме дразни анцунг комбиниран с токчета.

Хехе , то това е просто култово ! rotfImbo rotfImbo
Виж целия пост
# 1 338
На мен ми е все едно кой как се облича,но дори и да си го премълча,пак ще ме дразни анцунг комбиниран с токчета.

Хехе , то това е просто култово ! rotfImbo rotfImbo

А ако високите токове са на... кецове?  Laughing

Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 339
E никой няма предвид точно това Wink. Има хора, които се дразнят, защото видите ли, някои хора носят анцуг вкъщи и на почивка  Shocked . Безумно! Анцуга им е удобна дреха!? И си позволяват да я носят пред други хора.
Непростимо!!!
Виж целия пост
# 1 340
Аз пък не се трогвам много насилие над животни. Нямам нищо против да елиминират всички бездомни кучета. Може да ме трогне болката на малко и беззащитно животно, но някой звяр заради който трябва да стискам силно детето си в ръце и да се моля, да не ни нападне, защото нося хляб - НЕ.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 341
За мен анцуга е спортна дреха , спорт и  токчета са ми несъвместими .
Виж целия пост
# 1 342
Бубулече, знаем, повечето хора са със Старо мислене.Ние пък се надяваме ерата на Водолея да елиминира вас, аз лично също няма да се трогна...особено. Wink
Виж целия пост
# 1 343
Бубулече, знаем, повечето хора са със Старо мислене.Ние пък се надяваме ерата на Водолея да елиминира вас, аз лично също няма да се трогна...особено. Wink

 hahaha +1
Виж целия пост
# 1 344
Буболече, и аз имам твоята странност. Искам да се прибирам до у дома без да бъда подгонена от глутница, без да се страхувам да си купя кайма или месо или пък искам сутрин да не ми се налага да заобикалям 4 пресечки, защото видиш ли, някой обичащ животинките е решил да ги нахрани, ама снощи е забравил.

Не ме разбирайте погрешно - и аз не трая насилието над животинките и ми се къса сърцето, но и аз съм човек в тая държава бе, имам панически страх от кучета, трябва ли да стоя само у дома и да ме е страх да изляза  Sick .

И айде без ера на Водолея, чакам ерата на Девата  Joy .
Виж целия пост
# 1 345
Аз като прост и ограничен човек /както разбрах от форума  Mr. Green/, толкова мразя анцунга че отучих и моя да носи.  Whistling


Не знам дали е  странност но открих че мразя да включвам ютия в контакта. Много рядко гладя, наложи ми се вчера и умрях от страх. Само си повтарях "мечка страх, мене - не; сега ще я включа в контакта и няма да има искри, няма да ме удари ток". Включих я, а по време на гладенето умрях от страх че ще гръмне в ръцете ми.
Страх ме е и да включвам бързовар, но знам защо - виждала съм как излизат искри от него във водата.
Иначе не ме е страх от контакти - кафемашина, хладилник, печка за отопление, сешоар и други ги включвам и изключвам без проблем.
Само за ютията нямам обяснение.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 346
Ох , и мен ме е страх да включвам , веднъж така гръмна контакта , ама какво да се прави , налага се ! Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 347
Естел, дай у вас да дойда, да огладя  Laughing . Аз гладя почти всичко - само дантелено бельо, тънки чорапки и разни такива материи не гладя. Приятеля ми едвам ме отучи от навика да гладя дори чорапки  ooooh! .
Виж целия пост
# 1 348
Ох , и мен ме е страх да включвам , веднъж така гръмна контакта , ама какво да се прави , налага се ! Crossing Arms

Мен дълго време ме беше страх да изключвам,защото веднъж пръстите ми се плъзнаха и леко ме удари ток.Гадно беше.
Виж целия пост
# 1 349
Аз чаршафи не гладя, но дрехи, покривки, пердета...
Навремето имах колежка, която твърдеше, че така си избира дрехите, че да не се гладят и дори няма ютия. Да ви кажа, съвсем порядъчно си изглеждаше. Съмнения в "оправността" й се появиха в мен, когато заживя с един мъж и О, Чудо, никоя от неговите дрехи също нямаше нужда от гладене. И
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия