Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са новините за щъркелите във форума?
Какви са мненията за храненето на бебетата с НАН (на Нестле) и други алтернативи?
Какви са препоръките за увеличаване на кърмата и какви са опитът на майките в този контекст?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са новините за щъркелите във форума?
-
Какви са мненията за храненето на бебетата с НАН (на Нестле) и други алтернативи?
Форумът включва различни мнения относно храненето на бебетата с НАН (на Нестле) и други алтернативи. Някои участници отбелязват запичане и прекомерен растеж на главите при употреба на НАН. Други препоръчват продуктите на Милупа, като подчертават значението на майчината кърма за имунната система на бебето.
-
Какви са препоръките за увеличаване на кърмата и какви са опитът на майките в този контекст?
-
Какви са преживяванията на майките в борбата с болести преди раждането?
-
Как да се справя с проблеми с преноса и коликите при бебето?
Аз ще съм след Коледа май
, мноого ни облекчи с това заявление
Много е зле, не я трая! Голям дразнител ми е!
Но пък там долу... Незнам от какво беше, но бая се поуплаших. Постепенно утихна и съм заспала. Днес и утре сме с мъжо и ще си мързелуваме като за последно двамата

Но то си е нормално, доста мами родиха и сега не им е до форумчето, поне през първите дни и седмици
ама се усетих, че вие разказвахте че може и да пада на части и дигнах гащите и се паркирах на дивана... брееей като изпаднах в паника,от страх взе да ми се свива корема едно усилно взе да ми ставааа
ужас и изведнъж така ми се доспааа,врътнах се и до преди малко спах като къпана, сега съм май малко по спокойна, но си имам едно на ум
Абе това чакане ще ме побърка,ако ще става да си става с ясните признаци а не да се базика с мен 
Ама чудейки се днес какво да правя се порових небрежно да извадя ей така статистиката до момента
От вчера се опитвам да наложа поне някакъв режим и мисля, че засега успявам и забелязвам, че и на нея й се отразява по-добре. Така е, свикваме една с друга, тя се учи и аз заедно с нея, но трябва упоритост и търпение