Великобритания-тема 39 Зимна Коледна Приказка

  • 43 749
  • 726
# 345
E.L. стискам палци  newsm17,а за мишките не мога да ти дам съвет,но се надявам да не попадам в твоето положение,защото със сигурност ще ме чуе целия южен лондон  smile3511  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 346
E.L. стискам палци  newsm17,а за мишките не мога да ти дам съвет,но се надявам да не попадам в твоето положение,защото със сигурност ще ме чуе целия южен лондон  smile3511  Joy Joy Joy

ако смяташ да живееш тук трябва да живееш с мисъллта,че рано или късно ще се срещнеш с тях...също и лисици....аз съм виждала плъхове да се разкарват из паркинга на Сеинсбурис...
Виж целия пост
# 347
E.L. - стискам палци за мъжа ти - щом са го накарали да остане, значи са го харесали и също, че са на зор, така че  newsm10. А за мишките - миналия ден в клиниката, дето работя една мишка гордо се разхожда поне 5 - 10 минутки из едната стая, докато накрая си намери дупката. Ние обаче ползваме от онези капани, дето хващат мишката вътре и после можеш да я пуснеш из някое поле, ако има наблизо. Иначе при нас на път за работа сутрин и вечер редовно си виждам поне 2 - 3 зайчета (ако е по - рано, има поне десетина де), от време на време по някоя лисица, а мишките са си просто част от интериора  Laughing Приятел от Лондон ми се оплакваше, че лисиците редовно тършували из боклука му  Laughing
Лека на всички и  Hug
Виж целия пост
# 348
С лисиците вече свикнах  Laughing На фона на бг песовете са направо като котенца. Но с тия мишки не знам как ще се оправим. Капан няма да ни върши работа - ще хванем една, ще дойде друга. Къщите са една до друга, залепени, и са на гредоред - няма какво да ги спре.  Confused
Виж целия пост
# 349
Въх, ама вие къде живеете бре?
Тук не съм виждала такива изцепки, а и не съм чувала за подобни...направо ми взехте акъла Shocked
Виж целия пост
# 350
Въх, ама вие къде живеете бре?
Тук не съм виждала такива изцепки, а и не съм чувала за подобни...направо ми взехте акъла Shocked

Абе чукай на дърво..рано или късно ще ги видиш...
Виж целия пост
# 351
Въх, ама вие къде живеете бре?
Тук не съм виждала такива изцепки, а и не съм чувала за подобни...направо ми взехте акъла Shocked

Абе чукай на дърво..рано или късно ще ги видиш...

Е, като кажете така, направо ме убивате...много ясно, че всеки някога ще види лисица или плъх...или вече е виждал.
Останах с впечатлението, че дамите говорят за тях като за домашни любимци!!!
Виж целия пост
# 352
По-добре късно  Laughing
LamaRina, и аз не съм виждала още. Но затова пък лисици, а веднъж дори и пор съм виждала в нашия квартал, порът се беше скътал в гаража ни. Затова малко се притеснявам за домашния ни любимец, зайче, което живее на двора и през деня свободно си шета. А съседите ми казаха, че наминавала някаква хищна птица и все се притеснявали да не вземе да се спусне и отмъкне любимката ни  Rolling Eyes Те пък са любители на птиците и все ги хранят и поят в двора си.
Виж целия пост
# 353
E.L. и от мен стиснати палци.

За мишките-майка ми скоро имаше такъв проблем.Слага отрова ама мишката не се излъга.После купи едни лепкави листи.Слагат се където най-често се вижда мишката и е много вероятно да се залепи на тоя лист.В нашия случай-намерихме доста козина по листчето, но мишката я нямаше и от тогава не се е мяркала изобщо  hahaha
Виж целия пост
# 354
Merry и аз храня и поя птици /предимно робинс и гривеци идват/ - но така или иначе от папагала изхвърляме огромни количества качествена храна...та да не отива в контейнера..., а имаме и гнездо някъде скатано в храстите на блак бърдс, защото около нас растат много видове berry и няма спасение Crazy
Пази зайо, че ако го 'надушат' и лисиците няма да му простят!

Наистина при нас никой не се е оплакал от плъхове, та дори и така наречените домашни мишки, но пък във всяка 3-та къща има котки, които свободно си щъкат навън по цял ден, знам ли Sunglasses

Елица-сестрица, ние имахме нападение на мишлета в БГ /събориха стара къща до нас и се пръкнаха много/, бащата пробва с тези лепкащите, за които говориш, но ефект нямаше. Купихме едни малки розови гранулки и за 2 седмици всичко изчезна! Не помня името, но ако някой се интересува, мога да попитам.
Виж целия пост
# 355
E.L. -пробвай с тези ултасандови джаджи, дето са на батерии или се слагат в контакта. Аз с такива гоня котките от моята градина стават и за гризачи.
Вutterflyve - ти стига си се преработвала, ами вземи по често да пишеш Laughing
future74- погледни тук: http://www.freecycle.org/ за мебели понякога излизат неверотни неща, който хората не искат. Но си трябва постоянство. Аз миналата седмица разкарах един стар работещ принтер, монитор и др.

Да питам аз сега всяка трета мома тук пише, че е на диета, но не казва каква, ами не е честно само вие да слабеете Crossing Arms Аз питах за WW и SW ама гробна тишина Mr. Green
Виж целия пост
# 356
E.L. -пробвай с тези ултасандови джаджи, дето са на батерии или се слагат в контакта. Аз с такива гоня котките от моята градина стават и за гризачи.

Да питам аз сега всяка трета мома тук пише, че е на диета, но не казва каква, ами не е честно само вие да слабеете Crossing Arms Аз питах за WW и SW ама гробна тишина Mr. Green


Да,да - точно за нещо такова питах, ако си доволна и действа, кажи коя марка е.

А моята диета е 90-дневната  Grinning
Виж целия пост
# 357
Казва се Rat and Mouse repeller
Изглежда така: http://www.amazon.co.uk/PestBye-Advanced-Whole-House-Repeller/dp/B001LIIA8Y
Виж целия пост
# 358
Мила Елл, защо се тормозиш с тез диети, виж какви чиизкеикови можеш да правиш:) Simple Smile Я му отпусни края, а седмица преди морето минаваш на ябьлки и чаи и си готова Mr. Green  Laughing Wink
За мишоците,които са цели пльхове ако питате мен Rolling Eyes аз всяко лято от Бг си взимам едни прах4ета за барачката в двора. Там ни стоят чувалите с боклука и естествено мишките там ходят. Така ги морим ние! #2gunfire
 Да ви разкажа са сьботния ни екшьн. Бяхме на гости до наши прятели, пихме, ядохме и кам 9.30-10пм. се прибрахме и сложих децата по леглата. И след малко започнаха едни удари отвьн ,сякаш сьм в БГ и комшията се е напил и троши мебели Rolling Eyes Мебели ама не-коли! Един гологлав скинар с обици и татос ,кьм 50те и една жена с него строшиха стьклата на 5 коли около нас Sick вклучително и моята.Пиян, дрогиран вандал ooooh! Моят мьж само скочи от леглото и хукна да го голни и каза -Обади се на полицията! Тои и комшията след него ,а ние жените по пижами отвьн! В краина сметка мьжо го хванал, разтресал го и го метнал на земята, а полицаиката му сложила белезниците. Жената с него прьскала с онези спреиове,от които ти парят очите и поврьщаш.  #Cussing out Цяла нощ стояхме будни, ходиха от кьща на кьща да взимат показания. Мьжо го пратих в 2 часа до спешното да го превьржат, че нямам големи марли и бинт. И фаинали резултата е : Вчера са ги пуснали вандалите като им забраняват да идват в нашата ерия. Е нямам думи #2gunfire
Виж целия пост
# 359
DNP,  Shocked ужас - такива направо  fight Това в кой квартал на Милтън Кийнс става?
Аз съм мн доволна - днес си получих обратно паспорта и актовете за раждане на децата, бях ги пратила за чайлд бенефита - мин. седмица !!! За по-малко от 5 раб. дни ми ги върнаха - невероятно направо. Навсякъде чета, че чакали по 1-2 месеца да си получат обратно нещата и се бях притеснила дали ще са тук до март, когато планираме да се приберем за 1 седмица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия