Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 66

  • 60 838
  • 726
# 105
Първо да благодаря и аз на отбор преводачи за безценния им труд!
Марианка,bonobo,  colorblind, rivierа  newsm51

campanula, bonobo, gery_dobreva - и на вас също за слухчетата и превода! newsm51

Докато Фатмагюл сънува Керим в кошмара си няма как да очакваме да му се отдаде безрезервно. Нали точно това е най-трудното за нея и не се знае дали ще може да го преодолее. Иска ни се да не е така, но не би било реално, според мен.

Иначе моят любим момент от вчерашната серия е когато Керим се проетгна да докосне стената, зад която спи неговата любима.  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Марта, очевидно е, че талантът ти не иска да стои повече скрит, джанъм! newsm51

Виж целия пост
# 106
bonobo
Виж целия пост
# 107
Привет,момичета!Изгледах на спокойствие двете серии(преведената и новата).Ще говоря за новата-другата я дъвкахме вече Peace
Серията лично на мен много ми хареса,защото имаше развитие по отношение Мерием-Кадир.Дълго време беше в застой тяхната лавстори(ако може да се нарече така).Предполагам,че тази стара приятелка на Кадир бей ще подтикне Мерием абла към някакви действия(винаги така става)
-дали ще се отдръпне и дистанцира,или ще се окаже по-близо до Кадир newsm78
Другото,което предизвика неволният ми смях,е поведението на Муки спрямо Мерием преди да роди ooooh! Боже,то не бяха гримаси,то не бяха чупки в кръста ooooh! Но след като роди,и благодари-и то два пъти.Естествено,не пропусна да се оплаче в болницата от журналистите,че и докарали стрес и предизвикали раждането Whistling
Темата за Мусти е като горещ ръжен за мен,така че няма да я подхващам.Само се чудя на Асу-колко време още и е необходимо,за да разбере,че този плазмодий я манипулира така,както с него си играят Яшарановите. ooooh!
За Фатмагюл настъпва нов етап от живота и-с тази целувка тя доказа на себе си,че вече лека полека преодолява психическата бариера.Да, Керим беше в кошмара и,но нищо толкова ужасно не се забравя лесно.Тя прави една голяма крачка напред и малка назад.За всичко си трябва време-времето лекува,са казали старите хора PeaceВижте само как щастливо се усмихна на Керим,след като я целуна в болницата Heart Eyes И аз самата бях радостна да я видя така Laughing
Бонобче,благодаря много за превода!Той просто ми затвърждава мнението за нашето момиче PeaceКойто бърза за интимност,ще почака Crossing Arms Първия знак за това ще е,когато сама посегне или отвърне на ласката на Керим!
П.п Куркума ме подсети за жеста на Керим-точно това предизвика умиление в мен-това е любовта-в малките мили жестове,откраднати мигове щастие и скрити блеснали погледи(от Мукадес Mr. Green)
Виж целия пост
# 108
Кошмара. Пръв посяга пак Ердоан, а Керим гледа отстрани.

И един от прекрасните моменти в 54 серия. Как може тези малки жестове, да показват толкова много.
Виж целия пост
# 109



http://www.youtube.com/watch?v=nX1quJn67v4&list=PLCD3BB84BC5 … eature=plpp_video

Ето от 54 серия, разговора при терапевта. Превод от английски bonobo. Приятно гледане.
Виж целия пост
# 110




Ето 53 серия на български език.  Превод от английски bonobo,  colorblind, rivierа. Приятно гледане.

Марианка, докато кажеш, че започвате превода и той вече е готов. Чудесни сте, дами, благодарност и прегръдки за всички вас - Марианка, bonobo,  colorblind, rivierа

Виж целия пост
# 111
campanula

Виж целия пост
# 112
Цитат на: [b
mariana51 [/b]link=topic=629089.msg20562770#msg20562770 date=1324058728]


Ето от 54 серия, разговора при терапевта. Превод от английски bonobo. Приятно гледане.[/center]



Благодаря ви!
Виж целия пост
# 113


Да видим Мустафа/Енгин като баща от облака. Дали Едже и Мелек ще ни доставят тая радост и тук.
Виж целия пост
# 114



http://www.youtube.com/watch?v=lxWCLiXFW6o

Да видим Мустафа/Енгин, как се целува с жена си...от Ако бях облак.
Виж целия пост
# 115
Скрит текст:
Дано само на мен така ми се е видяло, но ми се струва, че бебето има някъкъв проблем ooooh! ooooh! ooooh!

Ако имаш предвид това, че бебето бе в кувьоз, то е защото се роди 1,5 м. по-рано. Но казаха, че иначе било здраво.



  bouquet  bouquet за Бонобо и Мариана за сцената при терапевта!


Скрит текст:
Много страстен го раздава Мустафа от Облака, все ги мята жените със замах по леглата  smile3521
Виж целия пост
# 116


Енгин Акиюрек и Тото Котуньо - за мен приликата е голяма.
Виж целия пост
# 117
Подсказака от Бисена (няма много нови моменти от предните слухчета):

Фатмагюл, Ердоан, Яшар, Рахми и още някой...
Кой е този някой и каква му е целта?
За да защити сестра си, Рахми рискува всичко. Заради тази случка Фатмагюл остава без права при положение, че е жертва в това дело.
Може би за първи път ще видим Ердоан толкова беззащитен, но той знае това винаги да пада на четири крака.
Мукадес обвинява за всичко преживяно Фатмагюл. "Защо не попречих" така Керим още веднъж обвинява себе си за случилото се.
Рахми чака в затвора решението, което го касае.
Не знам дали ще се успокоите, но мога да кажа, че през този период Фатмагюл и Керим душевно и физически са по-близки, но каква полза от това.
Реплика:"Сега осъзнавам новото начало, липсва ми един нов живот."
Виж целия пост
# 118
Още една подсказка:

Хюмейра (приятелката на Кадир) накрая казва добра новина на Мерием. За съжаление Рахми ще бъде подведен под наказателна отговорност. Освен това ще каже ли Рахми "Аз го направих"? Ще го каже, и то ще каже "Два пъти го ударих с лопатата."
Виж целия пост
# 119
Кампанулка, мерси за допълнителните слухчета!  Hug

Хич не ми харесват, ама хич! Каква е тази несправедливост!  Crossing Arms


Марианка, нашето момче е доста по-хубаво от Тото Котуньо, не намираш ли? Най-вече по прическите си приличат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия