Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви теми се обсъждат във форума?
Каква е рецептата, споделена в публикацията?
Какво мислите за хранителната добавка Натанал?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви теми се обсъждат във форума?
Форумът обсъжда различни теми, включително здраве, болести като рак, лечение и подкрепа за хора, които се борят с тези заболявания. Членовете също споделят пожелания за здраве, обменят съвети за подаване на документи за винетка при социалните служби и дори споделят лични преживявания и празнуват рождени дни.
-
Каква е рецептата, споделена в публикацията?
Рецептата, споделена в публикацията, включва смес от алое вера, червено вино, мед, кафе инка и алкохол. Тази смес се приготвя в стъклен съд и се оставя да престои 5 дни. След това се приема по определена схема - първо 5 дни по 3 пъти дневно по една чаена лъжичка, след което 5 дни по веднъж на супена лъжица и така нататък.
-
Какво мислите за хранителната добавка Натанал?
Хранителната добавка Натанал е обсъждана във форумите, като някои участници изразяват съмнения относно нейната ефективност. Въпреки това, има и мнения за положителни ефекти върху организма. Важно е да се отбележи, че резултатите от приема на хранителни добавки могат да варират в зависимост от индивидуалните особености на организма.
-
Какво да очаквам по време на химиотерапия в онкологията в Дъбница?
-
Коя диагностична техника е по-надеждна и по-безопасна за проследяване на здравето на черния дроб?
):

Казвам го не за да те дразня, а защото някой път трябва да го направим заедно
Като се прибера ще споделя и снимков материал с подвизите ми!
Изписана е рецепта за морфин 10 мг. и не знаем от къде да го поръчаме. На всякъде вдигат рамене. Най-близко ни е в Люлин, околните квартали и центъра. Но естествено сме готови и до другия край на града да отидем...От онкодиспансера дадоха от Долтард 30 мг. Но две хапчета са малко, а три вече прекалено много, жената получава задух и пр. Та изписаха да се купи някакъв морфин с друго наименование. Също и ако някой знае приблизителна цена, моля да сподели...
Хубава вечер от мен!!!


Макар че на мен точно тези моменти / за зло или добро / ми бяха спестени. Моите родители не ми казаха за предстоящата операция и изобщо за състоянието на мама. Бяхме на сватба, на другия ден нашите заминаха за София уж на някакви прегледи. Не че успяха да ме предпазят и не научих по още по-гаден начин, когато вуйчо ми ми се обади, незнаейки, че аз съм в пълно невидение и ми съобщи, че операцията е минала и нещата според докторите не са добре. Но разбирам решението на мама, може би тя самата е искала поне мен да не ме мисли и да отиде спокойно на операция. Както и да е. За диагнозата- вие още няма как да я знаете, едва след като мине операцията и се вземе биопсия ще се разбере дали става въпрос за астроцитом. При майка лошото беше, че освен, че е астроцитом, е и на трудно достъпно място и туморът не можеше да бъде отстранен, без това да застраши живота й. Та при нея само са взели биопсия. Но в стаята беше с още една жена, на която уж са й поставили същата диагноза, но от биопсичния материал се оказва, че туморът е абсолютно доброкачествен и не само това, а е било възможно и да се отстрани напълно. Така че нещата може да не са толкова страшни, колкото си ги представяте. И всичко да мине и замине и тя после да си води напълно нормален начин на живот. А колкото до симптомите майка също не е имала, откриват й го случайно, мисля, че беше на преглед за заглъхнало ухо.