Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 26

  • 71 123
  • 694
# 75
Честита Коледа момичета !
Пожелавам ви много здраве и много сили, за да преборите всичко, което се изпрачи на пътя ви!
Бъдете винаги така добри и здраво стъпили на земята !
 Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 76
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО,МИЛИ МОМИЧЕТА!
БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!

Роди се Бог! Славете Го!
Христос е тук! Срещнете Го!
Сторете му в душите място!
Сърцата превърнете в ясли!

И направете Му поклон —
да влезе Той във всеки дом,
та дето мракът е витаел,
звездата Му да засияе!

Виж целия пост
# 77
Честито Рождество Христово, мили момичета!
От сърце ви пожелавам Бог да ви закриля и да ви дарява с любовта и благодатостта си!
Весел празник!
Виж целия пост
# 78
Виж целия пост
# 79
Честита Коледа, мили момичета! Да сте здрави, весели, засмени и от Бог благословени! Hug
Виж целия пост
# 80
Честита Коледа мили момичета!
Нека Господ да продължава да ни обича и да ни дари с много здраве за дълги години!
Обичам ви всички! Весело посрещане на Новата година! Желая ви да е изпълнена с много любов, късмет и положителни емоции!
Виж целия пост
# 81
> ‎* .˛* .˛.*.★* * ˛.* ˛★ Весела Коледа и Щастлива Нова Година!
> ° . * .˛.*.* ° . /. .˛.
> . *_██_*˛..* /.♫ .˛* .˛.*.★* *★ 。* .*.. ★.˛* .˛.*.*
> ˛. (´• ̮•)*˛°*/.♫.♫*˛.* ˛_Π_____. * ˛* ★ .˛* .˛.*.★*
> .°( . • . ) ˛°./• '♫ ' •.˛*./______/~\ *. ˛*.˛* .˛.*.★*
> *(...'•'.. ) *˛╬╬╬╬╬˛°.|田田 |門|╬╬╬╬ .
> ¯"*°•♥•°*"˜¯`´¯˜"*°•♥•°*"˜¯` ´¯˜"*°´¯˜"*°•♥•°*"˜¯`´¯˜"*°•♥•°*"˜¯`´¯˜"*°•
Виж целия пост
# 82
Присъединявам се към доброто настроение и страхотните пожелания! Амин! Дай Боже!
Дано дните ни са по - леки, страховете ни по - малко, Бог - милостив към нас и семействата ни!
Обичам ви!
Виж целия пост
# 83
Мили момичета, толкова хубави неща сте пожелали, че просто няма какво повече да се допълни! Не ми остава нищо повече да кажа, освен Амин! Да се сбъднат всички пожелания и да ви се връщат стократно добрините! Обичам ви!  lovekiss Hug   Close-mas:
Виж целия пост
# 84
Честита Коледа,мили момичета! Да сте здрави и щастливи! Hug
Виж целия пост
# 85
Желая на всички да имате здравината и силата на скалите - въпреки тежките перипети да се справяте с трудностите.
Да имата куража и борбеността на хората, които са преодолели неизлечима болест.
Да имате радостта и безгрижието на децата, които неспират да се усмихват.
Да не спирате да мечтаете, защото мечтите са тези, които ни крепят и дават надежда за нещо ново и вълнуващо.
Да вярвате, както Господ вярва в нас.
Да обичате, да се усмихвате, да се радвате, да сте весели и най-вече - до Вас да има хора, които въпреки всичко да Ви подкрепят и обичат!

     Весели празници!
Виж целия пост
# 86
allissa22
аз повдигнах въпроса
аз съм купувала това
http://www.iherb.com/Now-Foods-Indole-3-Carbinol-200-mg-60-Vcaps/636?at=0
обаче не помня по едно или две на ден беше..зададох въпроса на медицинско лице -онлайн само де- но както и очаква отговорът беше-защо да сменяме нещо което работи-демек тамоксифена..
за това ми се искаше ако някой ходи на консултации в чужбина да пита дали се възприема като заместващо лечение по света..
то ако имаше изследване някакво -да го пия и да видя дали действа ама не съм чувала..
Виж целия пост
# 87
Момичета,
към нас иде една цяла Нова година!
Нека тя да бъде здрава,
да срещате истински приятели,
да носите и разпилявате любов,
а сълзите в очите да са само от радост
и така да посрещаме още много много години
заедно !
newsm68
Виж целия пост
# 88
и от мен желая за всички здраве, здраве, здраве !!!!!!!
Виж целия пост
# 89
Щастлива и здрава Нова 2012г.!
Желая ви преди всичко здраве през новата година, защото това е най-важното, и сили, за да превъзмогнете онова, което в момента ви се струва като непреодолимо.

Гледам, че обсъждате хронителните добавки, май и ние ще купуваме за баща ми.
На нас ни предстои операция, резултатите от сцинтиграфията са добри. Дано стане по-бързо, операцията ще е с ултразвук.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия