Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 26

  • 71 126
  • 694
# 345
Много чевръсти тез танцувални баби бе,  не мога се фокусирам да съ разпозная - свят ми се зави #Crazy Ама поздравите приемам, че точно днес чакам двамата последни внука да кацнат на бабина територия, ще си ги гушкам цяла седмица - на всеки му такива радости Hug
Виж целия пост
# 346
Момичета, черпя ви за мое здраве. http://buddydon.blogspot.com/whisky_colleckshun.jpg
http://images.ibox.bg/2008/02/25/chocolate/460x363.jpg.
От утре вече и докторите ме водят здрава. Много съм щастлива!  jumpuu  jumpuu  jumpuu
Пожелавам ви лек и усмихнат ден.  Ставам, да зареждам софрата, че съм си събрала почти всички приятели да хапнем и пием за мое здраве!
Виж целия пост
# 347
Ванче, прегръщам те и ти желая дълги години здраве и споделени с приятели  и близки щастливи мигове...Обичам те... Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 348
Браво, Ванче! Да не ти се налага повече срещи с докторите!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 349
Ванче,  попътен вятър мила!  Peace
Виж целия пост
# 350
Е това се казва Добра новина  Grinning newsm44 newsm81
Ванче така се раздвам за теб
и така се надявам моята приятелка и колежка Тана http://cvetezatana.org/
която предприе едно дълго пътуване и замина чак в Тихуана на границата на САЩ И Мексико да се бори с тази с тази болест да се включи и тя с тази новина  baby_neutral baby_neutral baby_neutral
Виж целия пост
# 351
vanichka75 прекрасна новина!  Да си жива, здрава и много щастлива! Повече никога доФтор да не те разплаква с лоша новина!


MAMA GALQ  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed за приятелката ти!

bigbaba4 едната баба си е монтирала рус перчем на шапката..... цикламена роФла имаш ли  newsm53

Виж целия пост
# 352
И аз съм от тези които празнуват бабин ден!Работя в АГО но за съжаление много рядко се раждат деца при нас.Просто здр.каса ни отряза!Но както и да е.Искам да поздравя Ванчето да и пожелая никога вече да не изживява тази гадост да баде много много весела щастлива и ОБИЧАНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Как искам и аз да знам че всичко вече е минало че това е бил само един от поредните ми кошмарни сънища!Относно диетата -ям каквото ми се яде пийвам си ракиика и други неща си правя -пък да става каквото ще става!!!Е когато изпитвам дискомфорт ми е малко притеснено но пък не може човек да се откаже от земните блага само защото Господ му е изпратил някакво си изпитание!!! newsm48 newsm10 smile3508Весела седмица и наздраве!!!
Виж целия пост
# 353
Благодаря Ви момичета. omm omm omm
Хапнех ме вчера едно агънце и пийнахме добре има няма над 12часа.
Пожелавам на всички да изпитате това чувство и никога да не сме пациенти отново на Онкото.

Лека вечер на всички, аз почвам да гризкам растениевъдство. Simple Smile
Виж целия пост
# 354
Айез Седай, vanichka75 , много хубави новини! Пожелавам ви от тук нататък да имате само поводи за усмивки и да ви се случват само хубави неща!!! Hug
Виж целия пост
# 355
 Hug Hug Hug Hug Hug за пожеланията - да ви се връщат стократно.
Ей, начи  Close готова съм да се гръмна. От десет дена работя по 10 ч. на ден и направо бушоните ми са пред изгаряне... Crazy Crazy
Егати чудото... Crazy
Хвърлчм по едно очо, ма време йок да драсна два реда.
Целувам ви  newsm51
Виж целия пост
# 356
Айез Седай,Ваничка 75!от сърце се радвам за вас и ви пожелавам от сега нататък само здраве и добри новини!да ни "заразите"всички с вашите резултати!
Господ да ви пази! Praynig Peace Hug
Виж целия пост
# 357
 Ваничка,Веси поздравления  bouquet  love001дълги години само напред newsm10
Виж целия пост
# 358
Привет на всички сладуранки!!!!!! Laughing
Искам да споделя с вас колко впечатлена бях вчера от две жени които срещнах в онкодиспансера на сцинтиграфията. Първо да ви се похваля, че нямам мети и състоянието на костите ми е по-добро от предишното изследване, което правих преди две години. Та там чаках с две жени и след като се запознахме, дърдорейки по житейски въпроси се попитахме една друга коя колко години е - едната беше на 72 години, а изглеждаше по-добре от мен, другата на 69 - също с перфектна визия. И двете оперирани от рак на гърдата. Кое ме шокира - втората като нашата Хули живее с тази диагноза вече 27 години. какъв дух и какво настроение имаше тази жена!!!! Естествено я попитах - не се ли чувства здрава, а тя ми отвърна - "ооо.... да, аз никога не съм се чувствала болна." Тогава я попитах защо си прави тези изследвания, а тя ми отвърна -"Проверката е висша форма на доверие. Така живея по-спокойно!" Тръгнах си с усещането, че ми е леко на душата, веднъж от хубавия резултат и втори път от това, че живота ме срещна с още такива позитивни хора като вас мили момичета.
GuliaG ние сме част от тези хора за които говориш. Здрави сме и се радваме на живота си, мисля повече от всички останали. Радваме се на децата си, на внуците, бих казала и на най-дребните неща на които преди това не сме обръщали внимание! Не мога да го разбера твоя пост. Ако имаш да споделиш нещо с нас, направи го. Тя темата ни е за това. Случайно видях, че търсиш лични контакти и в друга тема. Внеси в моята душа просветление, защото наистина не те разбирам. Thinking
Много се разписах май, ама ще ме извините. Исках да споделя чувствата си с вас, защото ви обичам.  love001

 
Виж целия пост
# 359
За какъв пост става въпрос, Марги?  newsm78А иначе за отличните ти резултати, знам и много се радвам:) Прегръщам ви!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия