кога ви дойде цикъла след раждане

  • 5 388
  • 133
# 90
 Около 40-тия ден след раждането. Не съм кърмила.
Виж целия пост
# 91
Един месец след като си спрях кърмата с лекарства в четвъртия месец
Виж целия пост
# 92
На мен ми дойде цикълът на 39-ия ден след раждането,но и аз не съм кърмила.Имах цикъл само два дни,ако изобщо това има някакво значение.
Виж целия пост
# 93
аз кърмя и още нямам Party
кърмене и цикъл имат общо,разбира се ,макар и всичко да е индивидуално
Виж целия пост
# 94
Половин година след раждането, мисля. Нямаше връзка с кърменето, още кърмех, макар и с добавка.
Виж целия пост
# 95
на 8-я месец след раждането. се още кърмя, но имам доста заместени хранения.
Виж целия пост
# 96
Все още не ми е дошъл, кърмя
Виж целия пост
# 97
13 месеца след раждането - когато разредих кърменето. Още кърмя.
Виж целия пост
# 98
Осем месеца след раждането. Отдавам го на факта, че доста разредихме кърменията тогава.
Виж целия пост
# 99
Аз пък кърмя и въпреки това ми дойде преди две седмици Close А така ми се искаше да се забави колкото се може повече Confused
Виж целия пост
# 100
И след двете раждания ми дойде след 3-тия месец, макар че второто раждане ми бе секцио.
Виж целия пост
# 101
а колко силно ви течеше и как се чувствахте докато нямаше цикъл
Виж целия пост
# 102
Чувствах се прекрасно, докато го нямаше.  Mr. Green

След като се върна, беше по-продължителен - около 5-7 дни, а преди бе 4-5, и през по-кратки интервали - 24 дни, а не 28.
Но за сметка на това вече не бе болезнен както преди бременността - преди без силни обезболяващи не минавах.
Виж целия пост
# 103
Кърмя, а М ми дойде на 4-ия месец след раждането.
Виж целия пост
# 104
На мен 4 месеца след като родих нормално,независимо,че кърмя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия