Готина сингъл 30+ търси.......

  • 48 600
  • 1 306
# 990
ох,
че и обидени има.


А какво е ежедневието на сингълките 30+
ставане в 10ч00 ( събудена от обаждане на кандидат нр 1)
благоуханна вана
11ч30 брънч с още 3 приятелки сингълки, обсъждане на предната нощ ( голямо парти, голямо нещо)
14ч00 фризьор, маникюр
16ч00 среща в новата картинна галерия с прекрасния мъж ( преуспял бизнесмен сингъл) от вчерашното парти
18ч30 прибира се да се освежи и преоблече подобаващо за новата премиера, на която е поканена от друг обожател в 21ч00
19ч30 романтична вечеря със същия обожател
23ч00 коктейл
и после безумен секс


ами ха дано, ама надали
Виж целия пост
# 991
 Бройкането си е много хубаво нещо.
  Всъщност причината да не се разбираме е , явно, че някои от пишещите тук от самото си осъзнаване като жени са имали отношения с другия пол само с цел трайност, брак, деца, а  явно други бройкането ги устройва.
Бройкането всички ги устройва,Iris04.    Mr. Green
Ама докато са на 15-16 ,зависи кога започнат ,докъм ....да кажем 20 и няколко е добре.
Но една жена на 35+ все още да се кефи на бройкането.....    Thinking   ,не знам,на мен ми прилича повече на инфантилност и незрялост.
Уж това са вече едни пораснали жени ,с опит,знаещи какво искат и търсят от мъжете ,пък се кефят на бройкането като ученички....някак няма логика.    Laughing

Соте,то че и двете ще намажат,ясно.    Mr. Green   Въпросът е мъжът коя първо ще си Ареса....    
А по това спор няма.Колкото и да младее 35 годишната ,не може да го докара на вид и свежест на 25 годишната.  
Виж целия пост
# 992
Значи освен сингълки и развратници са и безработни ? Thinking
Пълни паразити ! #Cussing out
Ясно , защо нищо не са намерили ! Crossing Arms

Така им се пада , щом са безполезни ! hahaha
Виж целия пост
# 993
Наде, поне нещо полезно да свършим я. Търсене, предлагане... Това отгоре ми прилича на режим някакъв, но не и на работещ човек. Ох, въх, ама и обидени ли имало? Искам и аз някой да публикува малко по-дълъг пост с две-три по-сложни думи (е, не много сложни, де, нали трябва да ги рабера все пак), за да сложа букет и прегръдка под него.
Виж целия пост
# 994
На тая страница ще рече човек, че има надпревара за най голяма глупостSimple Smile
Като почнеш от
Няма нищо по-страшно и опустошително ...


Интересно ми е какво те кара да мислиш, че една жена на 30 години с 50+ сексуални партньора, не е емоционално опустошена и с натрупани изкривявания по отношение на сексуалните изживявания?

Виж целия пост
# 995
На тая страница ще рече човек, че има надпревара за най голяма глупостSimple Smile
Като почнеш от
Няма нищо по-страшно и опустошително ...


Интересно ми е какво те кара да мислиш, че една жена на 30 години с 50+ сексуални партньора, не е емоционално опустошена и с натрупани изкривявания по отношение на сексуалните изживявания?



Думата готина отпред!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 996
На тая страница ще рече човек, че има надпревара за най голяма глупостSimple Smile
Като почнеш от
Няма нищо по-страшно и опустошително ...


Интересно ми е какво те кара да мислиш, че една жена на 30 години с 50+ сексуални партньора, не е емоционално опустошена и с натрупани изкривявания по отношение на сексуалните изживявания?



Аз пак ще питам , къде се водят на учет сингълките , че така ясно се знае колко партньори са имали?  Thinking
Виж целия пост
# 997
На тая страница ще рече човек, че има надпревара за най голяма глупостSimple Smile
Като почнеш от
Няма нищо по-страшно и опустошително ...


Интересно ми е какво те кара да мислиш, че една жена на 30 години с 50+ сексуални партньора, не е емоционално опустошена и с натрупани изкривявания по отношение на сексуалните изживявания?



Аз пак ще питам , къде се водят на учет сингълките , че така ясно се знае колко партньори са имали?  Thinking


Ами те сами си казват /хвалят/ без бой!  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 998
В интернет няма само бг-мамма все пак (макар че и тук има доста мацки, които само чакат да им подадеш реплика, за да ти поразкажат това-онова  Sunglasses ). Има достатъчно на брой известни сингъл-блогърки, които активно и педантично, с гордост описват бройките и експериментите си... И не са фантазьорки някакви - имат си снимки, написали са имената си, дават информация къде и как "забиват", къде и как после "разцъкват" с дружките си...
Виж целия пост
# 999
Piny, специално за теб ще ти кажа какви са ми плановете за утре, че днес съм се отдала на четене на тази така важна и информативна тема:

8:00 събуждане, душ, кафе
8:45 маникюр, фризьор, козметик
11:00 кафе
12:00 мятам се на колата (със шофьор, да не си разваля маникюра) и заминавам за приятен уикенд
15:00 пристигам в къщата, настаняване
17:00 започва купона
кога и как ще завърши - мога да докладвам след уикенда (не се знае кога ще завърши, нали споменах?!)


*Сингъл и в отпуска, че ако съм безработна как ще си намеря мъж?
Виж целия пост
# 1 000
къде е романтичният тип?
Виж целия пост
# 1 001
Работи  Whistling
Виж целия пост
# 1 002
къде е романтичният тип?

Идва на сутринта .... за романтично събуждане!

Виж целия пост
# 1 003
ами приятно прекарване на уикенда  ти пожелавам  bouquet
Виж целия пост
# 1 004
NikolForAll ,  Hug
Към теб ще са по-снизходителни ! Щом работиш ! Wink
Ама ония мързелани и развратници - анатема ! bishop
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия