Готина сингъл 30+ търси.......

  • 48 609
  • 1 306
# 960
  Наскоро имахме тема, в която една свободна млада мома се оплакваше че колегите и ергени бройкали по-дъртите им колежки.

  Възрастовата граница на атрактивността ни за другия пол се покачва, и това може само да ни радва, всичките, дето сме се събрали тука.
Виж целия пост
# 961
  Наскоро имахме тема, в която една свободна млада мома се оплакваше че колегите и ергени бройкали по-дъртите им колежки.

И то с деца! Темата все още е актуална! Но и там не се стига до някакво общо мнение!  Laughing
Виж целия пост
# 962

Ами,добре.Да приемем,че имаме налице готина сингъл 30-35 дама.Много атрактивна,умна,забавна, разкрепостена и т.н.Да,но в офиса ,където работи има и една 25 годишна ,също толкова атрактивна, умна,забавна и разкрепостена дама.
Идва нов колега ,на 30-35  ,свободен,умен,готин.....и двете дами насочват поглед натам.
Е, коя е с по-големи шансове,се пита в задачката?!    Simple Smile
Някой има ли изобщо съмнение?!


Изобщо не се съмнявай че и двете ще го отнесат .. пък те нека си го делят както си искат!!!  Mr. Green
Виж целия пост
# 963
  Наскоро имахме тема, в която една свободна млада мома се оплакваше че колегите и ергени бройкали по-дъртите им колежки.

  Възрастовата граница на атрактивността ни за другия пол се покачва, и това може само да ни радва, всичките, дето сме се събрали тука.


да, ударението пада на бройкали Sunglasses

Виж целия пост
# 964
-Щастието е пеперуда - казал Учителят. - Преследваш ли го - отлита. Седнеш ли спокойно - каца на рамото ти.
-И какво да направя за да намеря щастие?
-Престани да го преследваш.
-Но наистина ли нищо не трябва да правя?
-Опитай да седнеш спокойно, ако ти достига смелост!
Виж целия пост
# 965
Уф, все пак да си кажа, че имах едно гадже, страхотен тип, който сега ще навърши 40 години, а още не е открил Жената. Яд ме е за него, честно. Та ако някоя сингъл съфорумка се заинтересува...
Joy.. бесрамна сводница такава... Joy Hug Joy
Тц, тц - човек гледа добро да направи, пък го хулят.  Crossing Arms  Grinning

да, ударението пада на бройкали Sunglasses
Искаш да кажеш акцентът.
Виж целия пост
# 966
  Наскоро имахме тема, в която една свободна млада мома се оплакваше че колегите и ергени бройкали по-дъртите им колежки.

  Възрастовата граница на атрактивността ни за другия пол се покачва, и това може само да ни радва, всичките, дето сме се събрали тука.


да, ударението пада на бройкали Sunglasses



Ами нали и сингълките това искали. Имали по 5 - 10 на stand by /ех върнаха се времената на пионерчетата "Винаги готов"/!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 967

да, ударението пада на бройкали Sunglasses
Искаш да кажеш акцентът.
Embarassed да
акцент е чуждица и също означава ударение, но да тази дума по-често се използва в българския език
Виж целия пост
# 968
  Бройкането си е много хубаво нещо.

  Всъщност причината да не се разбираме е , явно, че някои от пишещите тук от самото си осъзнаване като жени са имали отношения с другия пол само с цел трайност, брак, деца, а  явно други бройкането ги устройва.
Виж целия пост
# 969
Ако до преди 20-на години беше нормално към 38-40-годишните да стават баби, то днешната жена на тази възраст ражда много често първото си дете. Ако също така до преди 20-на години на 30+ годишните ги категоризираха като "лелки", то днес ги наричат съвсем млади жени, на 20 + им казват момичета. Simple Smile Та, нормално и да се показва възрастта, до която бройкат, свалят, ухажват, искат да чукат, или там както щете го наричайте, жените.

Виж целия пост
# 970
  Ами да. Да се радваме на тези житейски промени, какво сте седнали да овайквате готините сингълки 30+, дето си живеят живота. Ако са умнички, междувременно си и търсят баща за евентуални деца, и си гледат кефа.
Виж целия пост
# 971
...................Та, нормално и да се показва възрастта, до която бройкат, свалят, ухажват, искат да чукат, или там както щете го наричайте, жените.



Да и после се сърдим, когато казват "Остави я тази, целият офис й се изреди!" И после мъжете са виновни!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 972
Хм, интересно, Надя. Задължително ли е да има секс? Но, от една страна си права- отказваш, отказваш и накрая от злоба ще пуснат слух я,че те е бройнал ефективно целият офис, я, че си фригидна задръстенячка.  Mr. Green
Виж целия пост
# 973
Хм, интересно, Надя. Задължително ли е да има секс? Но, от една страна си права- отказваш, отказваш и накрая от злоба ще пуснат слух я,че те е бройнал ефективно целият офис, я, че си фригидна задръстенячка.  Mr. Green

Е значи аз не съм разбрала какво е бройкането - секс или картички с пожелания?  newsm78
Виж целия пост
# 974
Да и после се сърдим, когато казват "Остави я тази, целият офис й се изреди!" И после мъжете са виновни!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

  Кой пък казва така. Или някой, дето не му е бутнала, или някоя завистлива  колежка, голям праз.

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия