Готина сингъл 30+ търси.......

  • 48 575
  • 1 306
# 1 035
-Щастието е пеперуда - казал Учителят. - Преследваш ли го - отлита. Седнеш ли спокойно - каца на рамото ти.
-И какво да направя за да намеря щастие?
-Престани да го преследваш.
-Но наистина ли нищо не трябва да правя?
-Опитай да седнеш спокойно, ако ти достига смелост!

Ясно защо всеки седи и чака да го намерят: никой нищо не търси!
Виж целия пост
# 1 036
Добро утрооо !  kaffeetrmker_2  food010
Краси, ти как знаеш коя ще предпочете въпросният нов колега ???
Много ми е интересно !
Ами питай колегите /познатите си мъже.Те най -добре знаят коя ще предпочетат.    Peace

Ама къде отидохте сега?Кви бракове ,кви деца ви подгониха.....    Joy
caffeine ,много фантазираш ,ама не в правилната посока.
Питането ми беше  за хипотетична ситуация:
Имате две дами ,сингълки в един офис, и двете умни,готини,страхотни.Едната на 25,другата на 35.И си изглеждат като на 25 и 35....нито едната старее,нито другата младее.
Коя ще предпочете един нов колега,готин ,на 35 -35 +?

Или ,като не можеш да избягаш от ограничението на образованието,представи си ги в бар.
Седят две готини дами....с горните описания и визия.Към коя ще се насочи готин мъж ,на 35 + , търсещ?

Иначе то стана като в темата на Шанталчето...тя даде няколко параметра за сингъла -ерген, вие го изфантазирахте чак до прабабите му.   Mr. Green

Виж целия пост
# 1 037

Има професии, където рядко има хора под 25-30 години. Например лекари, съдии, адвокати и т.н. 


С това какво каза ?

Че трудно ще попаднеш на 20 годишна адвокатка или лекарка и че на жените с подобни професии не им се налага да се конкурират с млади момичета в офиса (извън офиса може всичко, но тук се спомена за офисите).

 А ти какво не разбра?

Всъщност специално за лекарките тези, които не са се омъжили като студентки и скоро след това се конкурират със студентките и със сестрите, или бързат да емигрират, или си остават сингъли до край, та не разбрах като какъв пример бяха включени.
Виж целия пост
# 1 038
Виж сега, Кофеин, на работодателите угодия няма - лично съм го изпитала още от ззората на демокрацията. Ако трябваше да ги слушам тях и да се напасвам към техните очаквания (а доста често самите те не знаят какво искат, ама обичат да искат), досега трябваше да съм се гръмнала и нямаше да имам ни мъж, ни деца ни нищо. Според мен майчинството е много сериозна школовка за една млада жена, защото тогава се научава на действителлна отговорност - можеш да напуснеш една работа или да смениш фирмата, ама не можеш да напуснеш или да смениш детето си, няма отпуска или точно сега да решиш да скатаеш от работното време, защото детето си иска своето, няма как да го оставиш необгрижено. Та, след един такъв опит, малко трудно ще се оставиш да се гъбаркат с теб. Аз лично в момента се чувствам доста по-свободна за професионално развитие, защото инстинктивно съм спокойна, че съм се възпроизвела исъм добутала децата до някаква смислена откъм самостоятелност и мислене възраст. Ако не бях се омъжила и родила толкова "рано", щеше да ми виси на главата това, че нямам семейство и деца. Професия се учи, всичко де що е иззмислено от един човек, може да бъде научено о друг човек. На мен сега никой не може да ми забрани да запиша право иили медицина, да се дипломирам и да започна да го работя. В крайна сметка ще се види колко и какво мога. Пък и сингълите на 30+ имат много по-сериозни житейски дилеми за решаване - тепърва да снамират подходящ партньор, да бременеят, да раждат, да дундуркат... А аз тази работа вече отдавна съм я свършила.
Виж целия пост
# 1 039
Fortune , не сме лелки мила. Има още много вода да изтече докато станем лелки.  Simple Smile А и "лелка" е по-скоро състояние на духа за мен. 
 
Andariel, ако си аутсорснала всичко на други хора, то значи другите хора имат семейство, а ти си аутсорсър  Joy, а не жена с пълноценно семейство. Иначе съм съгласна с теб, че успелите хора са малък процент от общата популация и сред тях има и сингъл, и семейни. До човек си е всичко.
Можеш да родиш на 40 след успешна кариера и можеш да започнеш да градиш нова кариера на 40 след успешно семейство.
За какво спорим, бе момичета! Животът е прекрасен!
Виж целия пост
# 1 040
Краси...* ,

Много си съмнителна ! Wink
Нали не работиш , откъде знаеш какви са предпочитанията на мъжете в офиса ?
Или в бар ?
Помня , че и по барове не ходиш ! Thinking
Накрая ще излезе , че май и ти си имаш някой нежен тип , за развлечение ! Joy
Виж целия пост
# 1 041

Има професии, където рядко има хора под 25-30 години. Например лекари, съдии, адвокати и т.н. 


С това какво каза ?

Че трудно ще попаднеш на 20 годишна адвокатка или лекарка и че на жените с подобни професии не им се налага да се конкурират с млади момичета в офиса (извън офиса може всичко, но тук се спомена за офисите).

 А ти какво не разбра?

Всъщност специално за лекарките тези, които не са се омъжили като студентки и скоро след това се конкурират със студентките и със сестрите, или бързат да емигрират, или си остават сингъли до край, та не разбрах като какъв пример бяха включени.

То и адвокатите си имат секси секретарки на 20 - 25.  Mr. Green Mr. Green Така че "другата" среда за търсене отиде на кино!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 1 042
Добро утрооо !  kaffeetrmker_2  food010
Краси, ти как знаеш коя ще предпочете въпросният нов колега ???
Много ми е интересно !
Ами питай колегите /познатите си мъже.Те най -добре знаят коя ще предпочетат.    Peace

Ама къде отидохте сега?Кви бракове ,кви деца ви подгониха.....    Joy
caffeine ,много фантазираш ,ама не в правилната посока.
Питането ми беше  за хипотетична ситуация:
Имате две дами ,сингълки в един офис, и двете умни,готини,страхотни.Едната на 25,другата на 35.И си изглеждат като на 25 и 35....нито едната старее,нито другата младее.
Коя ще предпочете един нов колега,готин ,на 35 -35 +?

Или ,като не можеш да избягаш от ограничението на образованието,представи си ги в бар.
Седят две готини дами....с горните описания и визия.Към коя ще се насочи готин мъж ,на 35 + , търсещ?

Иначе то стана като в темата на Шанталчето...тя даде няколко параметра за сингъла -ерген, вие го изфантазирахте чак до прабабите му.   Mr. Green



Аз пак не разбрах ти от къде знаеш коя ще избере ?
Питала съм мъже. За щастие мъжете разсъждават по-трезво.
Подценявате ги малко. Като нерези. Едва ли за него ще е от съществено значение коя е на 25 и коя на 35. Само опознавайки ги може да избере и то няма да е на база  възраст,а на други бази.

Какво излиза до тук от темата ?
- че качественият човешки материал се измерва в това дали си сингъл или си се задомил до определена възраст и си си продължил рода.
-всеки,който не го е направил до 30г е несвестен.
Агументи - малко,почти никакви.
Просто един посъден бръмбър в главата.

Значи вие,мили мои омъжени жени,като се запознаете с човек,първото нещо,което трябва да разберете за него е статуса му и на колко е години. От там нататък всичко ви е ясно. Ех,че лесно.

Как преценявате хората ; Как мерите успехите им; Щастието им .. ;

Поучителна тема за това какъв народ живее в тази държава. И все пак за щастие процентите на трезвомислещите са по-големи .
Виж целия пост
# 1 043
Fortune , не сме лелки мила. Има още много вода да изтече докато станем лелки.  Simple Smile А и "лелка" е по-скоро състояние на духа за мен.  
 
Andariel, ако си аутсорснала всичко на други хора, то значи другите хора имат семейство, а ти си аутсорсър  Joy, а не жена с пълноценно семейство. Иначе съм съгласна с теб, че успелите хора са малък процент от общата популация и сред тях има и сингъл, и семейни. До човек си е всичко.
Можеш да родиш на 40 след успешна кариера и можеш да започнеш да градиш нова кариера на 40 след успешно семейство.
За какво спорим, бе момичета! Животът е прекрасен!

Не спорим, клюкаме си, по меродийски!  Hug

Dreaming, ааа не така,

Цитат
Значи вие,мили мои омъжени жени,като се запознаете с човек,първото нещо,което трябва да разберете за него е статуса му и на колко е години. От там нататък всичко ви е ясно. Ех,че лесно.

Как преценявате хората ; Как мерите успехите им; Щастието им .. ;

Поучителна тема за това какъв народ живее в тази държава. И все пак за щастие процентите на трезвомислещите са по-големи

изводите ти възоснова на какво ги изведе, дай бързо доказателство. Тълкуванието е едно, а смисъла , който се влага друг. Къде ги видя тези крайни твърдения.
Аз се захващам за поста ти в качеството си на мила/днес съм особено мила/ и омъжена. Grinning

п.п. днес съм една активна- сигурно щОт ме боли ръката. Tired
Виж целия пост
# 1 044
Краси ще предпочете по интересната и атрактивна за него, не мисля, че ако дамата на 35 се доближава повече до неговата представа за жена, ще я отхвърли заради 35те и години. А  го има момента, че зависи коя от двете е по умела във флиртуването, има си хиляди вероятности.
А жената може да се развива дори и когато е с 1, 2, 3 и повече деца, това го твърдя на 100%, стига да иска, може, без децата и семейството да страдат. Има един  момент в който се забавя малко темпото, но ако си твърдо решен да се развиваш, го правиш.
Виж целия пост
# 1 045
Коя ще предпочете един нов колега,готин ,на 35 -35 +?


Няма как да знаем. Много мъже, както и жени, не се чувстват комфортно във връзка с 10 години разлика във възрастта. Все пак мъжете искат и да поговорят с жената, да им е интересно, да имат нещо общо.
Виж целия пост
# 1 046
Fortune , не сме лелки мила. Има още много вода да изтече докато станем лелки.  Simple Smile А и "лелка" е по-скоро състояние на духа за мен. 
 
Andariel, ако си аутсорснала всичко на други хора, то значи другите хора имат семейство, а ти си аутсорсър  Joy, а не жена с пълноценно семейство. Иначе съм съгласна с теб, че успелите хора са малък процент от общата популация и сред тях има и сингъл, и семейни. До човек си е всичко.
Можеш да родиш на 40 след успешна кариера и можеш да започнеш да градиш нова кариера на 40 след успешно семейство.
За какво спорим, бе момичета! Животът е прекрасен!

Да родиш успешно на 40 за пръв път е възможно, ама колко е вероятно? По0скоро една жена с деца ще нааправи успешна кариера, отколкото една жена на 40 да роди за пръв път. Има си статистики по въпроса - природата е сложила ограничения на фертилността откъм възраст, поне тук няма какво да шикалкавим. Бременеенето на 40 е повече на късмет, отколкото на контрол от жената, тя колкото и да се напъва и да иска, ако не забременява, все тая. Обаче ученето, за щастие, изцяло зависи от волята на индивида. Дето се вика, има достатъчно безплатни материали в интернет, достатъчно е човек да седне и да разцъка, и ще се научи.
Виж целия пост
# 1 047
Дрийминг, статусът има значение дотолкова, че виждаш как му се е развивал животът на човекадо този момент. Това е някакъв ориентир,също като това дали са му чисти дрехите.
Виж целия пост
# 1 048
Дрийминг, статусът има значение дотолкова, че виждаш как му се е развивал животът на човекадо този момент. Това е някакъв ориентир,също като това дали са му чисти дрехите.

И ако единственото,което знаеш за една жена е,че е на 30 и не е ,,задомена с деца,, как ще разбереш как и се е развил животът ?
Виж целия пост
# 1 049
а ти като видиш мъж с мръсни обувки какво ще си помислиш?
а) че е мърльо
б) някой го е опръскал преди малко
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия