Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 145

  • 41 157
  • 738
# 495

Виж целия пост
# 496






И тази двойка си има почитатели Grinning Ако не беше като на кино, сега щяха да си чакат заедно Банго Васил, барабар с няколко дребни дечица и с братчедите, деца на Кобра и Гюлназ: Joy

Виж целия пост
# 497

Виж целия пост
# 498
Маги!  Hug Благодаря за милите думи!   bouquet
Виж целия пост
# 499

                  Момичета,

     Няма ли информация за това,дали е родила Туба?
Виж целия пост
# 500

                  Момичета,

     Няма ли информация за това,дали е родила Туба?

Таня, нищо няма като информация. Мисля, че беше "лъжлива тревога" newsm78
Но пък има нов клип от днес, кадрите са стари, само музиката са сменили, малко като и свикнеш...става Grinning



 
Виж целия пост
# 501

                Ееее,Надин,

  Това вече не им ли идва малко в повече на жълтурковците в Турция?

   Недостойно е де се заиграват с това,поне според мен.
Виж целия пост
# 502

                Ееее,Надин,

  Това вече не им ли идва малко в повече на жълтурковците в Турция?

   Недостойно е де се заиграват с това,поне според мен.

Новината не е изтекла от жълтата преса, а от някой, който се прави на интересен. В пресата нито дума по въпроса, по сайтовете също.
Виж целия пост
# 503

           Ееее,много е интересен този,който пуска тази информация,няма що!

           
Виж целия пост
# 504

                Ееее,Надин,

  Това вече не им ли идва малко в повече на жълтурковците в Турция?

   Недостойно е де се заиграват с това,поне според мен.

Таня, аз поне днес се порових в нета, само едно издание задаваше въпрос. Информацията си беше от форуми и фейсбук. По пресата, нищо Naughty
А, че Туба има много недоброжелатели, си е вярно Grinning Колко му е да създадеш новина Wink Не вярвам да го е направил нетърпелив фен, те са нетърпеливи, защото я обичат Heart Eyes
Виж целия пост
# 505
Момичета,  Thinking аз мисля, че в тази новина може да е имало и нещичко вярно / болницата /, но останалото е вече - от нетърпението, с което се очаква събитието, а пресата - този път не е виновна.  Peace
А, за феновете е съвсем нормално, да следят всичко за Туба, така да се раздуха още повече и сега остава и пресата да се намеси.  Peace Но до тогава  Wink



 да не забравяме, че празнуваме  Wink, а новините - когато и да дойдат, ние сме тук и ще се радваме.  Hug
Виж целия пост
# 506
                               

                          Благодаря ви,момичета,за информацията.Вече се бях нагласила ,че и този проблем е решен - двата малки бебешока са се родили,поели са дъх и са демонстрирали гласови възможности.

                         

Виж целия пост
# 507



Bee Gees - Too Much Heaven

Скрит текст:
Цвети, телевидението се сетиха да покажят концерта на братята от сто години Grinning Къде, къде са по свежарки нашичките Гиб Wink

Виж целия пост
# 508
Виж целия пост
# 509


Скрит текст:
Надин,  Wink те хубаво се сетиха да дават този концерт, ама  Sad аз го изтървах, така че  ще разчитам пак на нет-а.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия