
Благодаря за усмихнатото кафе!

И този колаж ме накара да се усмихна!

Имаме си нова стара снимка на Джансел и Пънар! Пънар изглежда много добре!

Баги, честита нова година! Да е здрава и късметлийска и за теб!




след такова кафе и усмивките на любимците ни. 
си мисля, ако е нова снимка - едва ли е той, нали
уж е в Париж за празниците. 
гледам, май всичко е изтрито / дори и поздравленията за бебетата /, все едно нищо не е имало. 
Толкова се радвам на победата по двойки на Цвети Пиронкова и Григор Димитров преди малко в Австралия, над считаните за фаворити чехи, че даже и Туба ми изглежда двойна

. 



Все така да правиш, че аз не зная къде да търся и сутрин отварям форума с надежда да науча новини. 
Може момичето просто да си е сложило пръстен. 









За пръстените - каква е символиката им? Защо като се появи момиче с пръстен започват чуденките? Не е ли прието при комшиите да се носи пръстен без повод?
Друго си е да питаш. Получаваш си отговора бързо и точно. Да ви предупредя, годината може и да е нова, но аз ще продължа да си питам
Няма да откривам и аз колелото, я.
Аз имам отговор. Парица-царица!
явно хората сами са се снимали и пуснали после снимките, но защо ли нашите Джансел,Туба и Онур, не правят същото,
ами аз нали съм си любопитна и искам всичко да знам
/
и как да разбера, като и папараците не си вършат работата /.




Така изпратиха старата "кризна" година:
Салфетките са от мене
Туба си я има, де
явно хората сами са се снимали и пуснали после снимките, но защо ли нашите Джансел,Туба и Онур, не правят същото,
ами аз нали съм си любопитна и искам всичко да знам
/
и как да разбера, като и папараците не си вършат работата /.




Препоръчани теми