Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 145

  • 41 157
  • 738
# 525
Добро утро! Hug
Благодаря за усмихнатото кафе!  Hug
И този колаж ме накара да се усмихна!  Wink



Имаме си нова стара снимка на Джансел и Пънар! Пънар изглежда много добре!  Peace

Баги, честита нова година! Да е здрава и късметлийска и за теб! newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 526
Добро утро !

Как да не се усмихне човек  Wink след такова кафе и усмивките на любимците ни.  Peace

Дориана, има известна прилика с Джансел, но  Thinking си мисля, ако е нова снимка - едва ли е той, нали  newsm78 уж е в Париж за празниците.  Peace



Скрит текст:
За вчерашната "новина" за Туба -  newsm78 гледам, май всичко е изтрито / дори и поздравленията за бебетата /, все едно нищо не е имало.  Thinking
Виж целия пост
# 527
 

 newsm68 newsm44  Толкова се радвам на победата по двойки на Цвети Пиронкова и Григор Димитров преди малко  в Австралия, над считаните за фаворити чехи, че даже и Туба ми изглежда двойна Joy Joy

Дориана, при мен приликата с Джансел е фифти-фифти newsm78.

Виж целия пост
# 528
Добро утро, момичета!  Hug

Ринка, Цвети, благодаря! Всички да сме живи и здрави! И все така усмихнати и чужди на отрицателни емоции!

Днес си пиете кафето в мълчание. Май всички са по-предпазливи. Аз нали съм овен, а зодиакалната ми молитва е "Боже, дари ме с търпение... И си го искам ВЕДНАГА, ЧУВАШ ЛИ?!", влизам с надежда за  новини.
Скрит текст:
Каква е молитвата на вашата зодия?

- Овен: "Боже, дари ме с търпение... И си го искам ВЕДНАГА, ЧУВАШ ЛИ?!"
- Телец: "Боже, дай ми сили да променя живота си... ама не веднага!"
- Близнаци: "Ей, Боже (или Богиньо)... Кой си всъщност? Какъв си? Какво си? Колко сте? - Изобщо не мога да си го представя..."
- Рак: "Отче наш, знам, че не бива толкова много да завися от теб... но на кого друг да разчитам за важните неща в живота?"
- Лъв: "Ей, тате, знам, че съм любимото ти хлапе и се гордееш с мен..."
- Дева: "Боже, направи света едно по-добро място и не се издънвай като предния път."
- Везни: "Господи, знам, че е крайно време да взимам решения сам, но искам да знам: какво мислиш ти по въпроса?"
- Скорпион: "Боже, помогни ми да простя на враговете си, защото тези копеленца изобщо не заслужават!!!"
- Стрелец: "О, всемогъщи, всезнаещи, всесилни, вечен Боже! Моля те за сто милионен път - помогни ми да не преувеличавам!"
- Козирог: "Отче наш, мислех да се моля, но знам, че трябва сам да се справя с проблемите си, така че... все пак благодаря!"
- Водолей: "Господи, едни казват, че си мъж... други, че си жена... А аз казвам, че всички имаме по нещо божествено! Така че, защо да ти се молим въобще?"
- Риби: "Отче наш, ти, който си на Небето... Понеже животът е гаден и смятам да му друсна една стограмка, нека тежкото ми пиянство и махмурлукът след това бъдат в твоя чест... Наздраве и амин!"
Е поне има нова снимка! За първи път виждам Пънар официално облечена - много е хубава!
Цвети, Дж. може да се е върнал от Париж. И на мене силуетът на снимката много ми прилича на него newsm78

Тази снимка виждали ли сте я? Нали е от премиерата 2010? Аз си мислех, че роклята й е права, по тялото й newsm78


Хубав ден! Нали в песента се пее докога все така ще я караме? Ами пожелавам на всички ни все така празнично и все така слънчево да я караме чак до следващата година Praynig
Виж целия пост
# 529
Добро утро и от мен!  Hug
Надин, колко хубаво, че си преровила сайтовете и вече знаем, че нищо ново не се е случило тази нощ!  Peace Все така да правиш, че аз не зная къде да търся и сутрин отварям форума с надежда да науча новини.  Hug
Цвети, Дориана, не вярвам Джансел да се е сгодил и да не е уведомил феновете си. Той е толкова позитивен и отворен към феновете си, че не би извършил такова нещо, без да ни каже.  Peace Може момичето просто да си е сложило пръстен.  Hug
Много е красива на тази снимка Пънар и много елегантна рокля носи. Отива й. Не напразно приятелите й я наричат Анджелина Джоли.  Peace
Баги, добре завърнала се в родния форум!  Heart Eyes
Гакика, толкова ни липсваше! Не ни оставяй пак задълго, пиши по-често!  Heart Eyes
Ринка, фейса ми е пълен с колажи, но твоите са най-хубави! Наистина си майстор! На няколко нива по-добра от арабките!  Heart Eyes
Ще ми позволиш да сложа един красив твой колаж.



Маргита, чакам от миналата година един твой анализ, защо Мурат оджа покани махлата на рожден ден. Хайде, кажи ни какво мислиш, че съм любопитна.  Hug

Приятен почивен ден! Бъдете позитивни!  Peace

Леле, докато пиша, сте публикували 3 отговора! hahaha
Аз ли бавно пиша, или вие бързо публикувате! hahaha
Виж целия пост
# 530
Баги, след като прочетох / с Гугъл / статията в Геджето вече съм сигурна, че Джансел не е бил там / има доста изброени имена, а неговото - не е сред тях /.  Peace

http://www.gecce.com/haber/erdogan-cifti-tombalali-parti-verdi-181732.html

А, за снимката на Туба / да, от примиерата е /, точно за тази не съм сигурна да съм я виждала, но от този ъгъл - съм, защото знаех за този изглед на роклята.  Peace

Виж целия пост
# 531
А забравих да питам ooooh!  За пръстените - каква е символиката им? Защо като се  появи момиче с пръстен започват чуденките? Не е ли прието при комшиите да се носи пръстен без повод?

ЦветиHug  Друго си е да питаш. Получаваш си отговора бързо и точно.  Да ви предупредя, годината може и да е нова, но аз ще продължа да си питам Peace Няма да откривам и аз колелото, я.
Виж целия пост
# 532
Цвети, в този линк на Гече, дето си го публикувала има доста снимки от частното парти. Явно не са правени от папараци, а от присъстващи на партито и са дадени на изданието да ги публикува. Някой  си прави пи-ар. Защо ли?  newsm78 Аз имам отговор. Парица-царица!  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 533
Линка, права си  Thinking явно хората сами са се снимали и пуснали после снимките, но защо ли нашите Джансел,Туба и Онур, не правят същото,  Blush ами аз нали съм си любопитна и искам всичко да знам  WinkBlush и как да разбера, като и папараците не си вършат работата /.  Joy Joy Joy

Къде ли са били и с кого в празничната нощ ?  newsm78

Виж целия пост
# 534


Само човек със сутрешен махмурлук, може да вижда толкова деформирана Туба, че и добро утро да и пожелава Stop Grinning

Багич, остана ли някоя здрава чиния на "бедните" гърци? Joy Joy
Виж целия пост
# 535
Тази снимка май е от любимата ми серия "зомби"  Mr. Green

Надин, де да бяхме като "бедните" съседи. Такова веселие с песни, танци...Чинии и чаши не чупеха, защото общината се беше погрижила да са пълни. Пък и нямаше по кого да ги хвърлят  Wink  Така изпратиха старата "кризна" година:
И да не си мислите, че е за социално слабите Naughty Салфетките са от мене

Да им имаме кризата - и тя като фалита на татко Етем!!!!
Виж целия пост
# 536

                                 Здравейте!

          Баги,за много години на теб и близките ти.

         
Виж целия пост
# 537
Някаква нова анкета се появи, доколкото ми превежда Гуглето, кой ще има повече изяви във пресата през 2012 год newsm78

http://www.gecce.com/anket/sizce-2012ye-hangi-oyuncu-damga-vuracak-724.html

Показвам ви я за разнообразие, не че и вярвам Grinning Туба си я има, де Peace
Виж целия пост
# 538
Линка, права си  Thinking явно хората сами са се снимали и пуснали после снимките, но защо ли нашите Джансел,Туба и Онур, не правят същото,  Blush ами аз нали съм си любопитна и искам всичко да знам  WinkBlush и как да разбера, като и папараците не си вършат работата /.  Joy Joy Joy

Къде ли са били и с кого в празничната нощ ?  newsm78



Сигурна съм, че са били с любимите си хора, в обстановката, която харесват!  Peace
Джансел сигурно ще ни каже, той е толкова откровен с феновете си, а Туба няма какво да ни казва - с любимия Онур и мама и татко. Само се чудя дали е дала малко шампанско на малките кукли в корема й? За да усетят празника, не друго. Като се сетя само на Хасрет как й се отразяваше шампанското...  hahaha  hahaha  hahaha
Я помогнете с някоя фотка от този момент, че не знам къде да търся.  Embarassed
Виж целия пост
# 539
ЛинкаWink като молиш за помощ  Heart Eyes, да се отзова.  Simple Smile



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия