
Ринка, честита радост!
Връщам се да чета!


Но то не е защото вие ги слагате, а защото всичко, свързано с този филм ми харесва и вълнува.
Гледам Фатмагюл, не е лош филма, но не ме грабна. Минават три, четири седмици и аз тогава гледам наведнъж 3-4 епизода. И не ми липсва. Гледам по малко и Фериха. Хубава любовна история, актьора в главната роля е много, много сладък млад мъж. Красив и талантлив. Ама дамата, която играе Фериха ме дразни, някак безлична, мудна, абе нищо особено. Искаше ми се да е по-красива, по-жизнена. 
Линка и на мен ми липсва филм, като нашият ''Запленяваща сърцето", затова повечето свободно време си го прекарвам тук в спомени и раздумки. 

На времето ми беше любим автора и четях



Дано поне един човек ме е разбрал. Няма дя се сърдя, ако не го коментирате.
За Фериха не знам. Още не съм изгледала първи сезон.
заради приказката сигурно,
а пък и актьорите - такава комбинация, трудно се постига. 
аз те разбрах много добре, защото имам подобно усещане за сериала ни. Да, наистина сякаш гледахме два различни филма, но си ги обичам и двата, въпреки че толкова промениха характерите на героите - приемах всичко, което ми предлагаха / макар и да ме ядосваха много на моменти /.





Дано поне един човек ме е разбрал. Няма дя се сърдя, ако не го коментирате.
За Фериха не знам. Още не съм изгледала първи сезон. 




Препоръчани теми