Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 145

  • 41 157
  • 738
# 555
Добър вечер! Hug
Ринка, честита радост!
Връщам се да чета!
Виж целия пост
# 556
Ринка, честито  ново попълнение на семейството! Да расте здраво и щастливо дете, за радост на всички!   bouquet

Баги, благодаря за превода!  Hug

Много хубави колажи, снимки и музика в темата!  Peace Но то не е защото вие ги слагате, а защото всичко, свързано с този филм ми харесва и вълнува.   Mr. Green

Чакам някой друг филм така да ме завладее, като Аси, или като Пленителката. Засега обаче не намирам такъв.  Sad Гледам Фатмагюл, не е лош филма, но не ме грабна. Минават три, четири седмици и аз тогава гледам наведнъж 3-4 епизода. И не ми липсва. Гледам по малко и Фериха. Хубава любовна история, актьора в главната роля е много, много сладък млад мъж. Красив и талантлив. Ама дамата, която играе Фериха ме дразни, някак безлична, мудна, абе нищо особено. Искаше ми се да е по-красива, по-жизнена.  Twisted Evil
Така, направих разбор на филмите, които следя горе-долу и се уверих, че още чакам моя филм.  Peace
Вие какво гледате ?
Виж целия пост
# 557


Oх  ooooh! Линка и на мен ми липсва филм, като нашият ''Запленяваща сърцето", затова повечето свободно време си го прекарвам тук в спомени и раздумки.  Wink
А, сериалът, който следя в момента е "Фериха", но не е същото, като с любимия ми сериал.  Sad
Виж целия пост
# 558
Линка, Hug

 аз гледам с много голям интерес Кузей и Гюней - Север - Юг.
Скрит текст:
Попаднах на едни размисли на Надин за филма и книгата и се зарибих Joy На времето ми беше любим автора и четях
всичко, което намерих преведено. Даже миналия месец пак прочетох "Богат беден". 
На времето Ник Нолти и неговия герой никак не ми бяха симпатични, но в този турски вариант е съвсем друг прочета.Филмът има доста качества според мен и чудесни актьорски изпълнения!
Гледам и за Фериха, но там много го проточиха и вече се включвам от време на време само да разбера края!

Цвети, аз също не съм толкова "запленена" от друг сериал след нашия ПС, но продължавам да гледам повече епизодите от първи сезон и само един два от втори сезон, защо ли?
Виж целия пост
# 559
Предполагам повечето сериали имат силен първи и по-слаби втори сезони. Сещам се за 1001 нощи - много хубав първи и много по-слаби втори и трети сезон.  Peace
При Аси обаче по-силен ми се видя втория сезон. Дали щото филма ме беше зарибил, или историята се развиваше бързо, но втори сезон е най-малкото равностоен на първи, поне за мен.  Peace
Пленителката имаше страхотен първи сезон. Докато гледах втория, все бях недоволна от нещо. Ту малко време Туба и Джансел заедно на екран, ту много махала показват, ту не ми харесва как  Джани изиграва дадена сцена. И не бях сама. Гледащите дружно се възмущавахме от решения на сценаристите и т.н.  hahaha
Сега обаче, говорейки за сериала, мислейки върху характерите на героите, оглеждайки личния живот на актьорите, установих, че втория сезон ми е много по-интересен, много  повече се връщам на него и гледам части от него, той е много по-тайнствен, по-завоалиран и от там прилекателен Макар, че имаше и повече мъчителни моменти, които аз не обичам.  Peace
Това просто са два различни филма с едни и същи  актьори, и аз ги обичам еднакво, но по различен начин. Страхотно го обясних, няма що...  hahaha hahaha hahaha Дано поне един човек ме е разбрал. Няма дя се сърдя, ако не го коментирате.  Embarassed
Мисълта ми беше, че и Фатмагюл има силен първи сезон, а сега вече го разтягат и все едно и също се показва.  Peace За Фериха не знам. Още не съм изгледала първи сезон.
Айде стига, че пиша повече от 0,5 часа.  hahaha
Виж целия пост
# 560
Гаки, ами  newsm78 заради приказката сигурно,  Wink а пък и актьорите - такава комбинация, трудно се постига.  Peace

Виж целия пост
# 561
Виж целия пост
# 562
ЛинкаPeace аз те разбрах много добре, защото имам подобно усещане за сериала ни. Да, наистина сякаш гледахме два различни филма, но си ги обичам и двата, въпреки че толкова промениха характерите на героите - приемах всичко, което ми предлагаха / макар и да ме ядосваха много на моменти /.

Виж целия пост
# 563
Линка, много добре го обясни разбира се, че това е така, беше си един вариант да продължат историята, различна от прототипа.  Аз съм споделяла, че във втори сезон много се забавлявах с историите в махлата, но сега като минава времето се сещам за много малко моменти, които бих гледала повторно! Може би най-много Кадрието! Joy Joy
Фатмагюл не съм гледала, а едва ли ще се наканя, но по- интересно е да споделя, че и от Лъжовна пролет съм видяла само първите два епизода!
Не можах да се насиля да гледам Джансел в новата роля! Толкова го харесвам като Мурат, че тази история ми се вижда съшита с бели конци. Някак под нивото му!
Виж целия пост
# 564
Виж целия пост
# 565
Предполагам повечето сериали имат силен първи и по-слаби втори сезони. Сещам се за 1001 нощи - много хубав първи и много по-слаби втори и трети сезон.  Peace
При Аси обаче по-силен ми се видя втория сезон. Дали щото филма ме беше зарибил, или историята се развиваше бързо, но втори сезон е най-малкото равностоен на първи, поне за мен.  Peace
Пленителката имаше страхотен първи сезон. Докато гледах втория, все бях недоволна от нещо. Ту малко време Туба и Джансел заедно на екран, ту много махала показват, ту не ми харесва как  Джани изиграва дадена сцена. И не бях сама. Гледащите дружно се възмущавахме от решения на сценаристите и т.н.  hahaha
Сега обаче, говорейки за сериала, мислейки върху характерите на героите, оглеждайки личния живот на актьорите, установих, че втория сезон ми е много по-интересен, много  повече се връщам на него и гледам части от него, той е много по-тайнствен, по-завоалиран и от там прилекателен Макар, че имаше и повече мъчителни моменти, които аз не обичам.  Peace
Това просто са два различни филма с едни и същи  актьори, и аз ги обичам еднакво, но по различен начин. Страхотно го обясних, няма що...  hahaha hahaha hahaha Дано поне един човек ме е разбрал. Няма дя се сърдя, ако не го коментирате.  Embarassed
Мисълта ми беше, че и Фатмагюл има силен първи сезон, а сега вече го разтягат и все едно и също се показва.  Peace За Фериха не знам. Още не съм изгледала първи сезон.
Айде стига, че пиша повече от 0,5 часа.  hahaha
newsm10 newsm10 newsm51
Виж целия пост
# 566



О-па!!! Нещо новичко Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 567
Виж целия пост
# 568
Гаки, аз направо съм напред с материала!  hahaha hahaha hahaha
Гледах от ЛП цели 4 епизода!  ooooh!
Скрит текст:
Още от първия обаче разбрах, че този филм не е моя филм. Продължих обаче заради Джансел и Айда. И колкото повече гледах, толкова по-зле ставаше. В един момент се усетих, че гледам филма, а мисля за други неща, нямащи нищо общо с Джансел, Селим  и т.н., Ми тоя филм дори не задържаше вниманието ми.  Реших, че нямам време за губене. Много по-забавно ми е да си пилея скъпоценните минути живот пишейки си с вас. Играта на актьорите няма да коментирам. Историята сама по себе си беше гадна, с една дума едно хубаво нещо не видях.  Peace
Виж целия пост
# 569

Надин, много ми хареса!  Heart Eyes

Таня, изчисти си кутията!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия