Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 145

  • 41 157
  • 738
# 585


Скрит текст:
Жената HARD-DISK – тя помни всичко, завинаги
Жената EXCEL – казват, че тя може да прави много неща, но вие я използвате само за основни нужди
Жената SCREENSAVER – не става за нищо, но поне е забавна
Жената INTERNET – трудно достъпна
Жената SERVER – винаги е заета, когато имате нужда от нея
Жената E-MAIL – от десет неща, които тя казва, осем са безмислици
Жената VIRUS – също така позната като „съпруга”, тя се появява, когато не я очаквате, инсталира се сама и използва ресурсите ви. Ако се опитате да я деинсталирате, вие губите нещо, а ако не се опитате да я деинсталирате, вие губите всичко.
Виж целия пост
# 586
Арабела Hug
Песента е на Ив Монтан "Мъртви листа" - есенни листа

Виж целия пост
# 587
Виж целия пост
# 588
Здравейте Hug
Скоро гледах "Запленяваща сърцето"- 56 серии за около 10 дни.
Нямам време да пиша по темите ,нямам време и да чета какво пише по темите,за съжаление ,предполагам ,че има интересна информация.Когато имам по- вече свободно време,използвам го да гледам поредния сериал.
За това ,много ви моля,ако е възможно да ми помогнете да намеря френската песен,на която танцуваха в ресторанта Хасрет и Мурат- преди той да избяга във Франция за 2 дни. Grinning с някаква информация- име на изпълнител,име на песента newsm78
Интересува ме и също така- Туба ли изпълнява песните във филма,или е дублирана от певица newsm78

Арабела,  smile3525

Песента е Les Feuilles Mortes в изпълнение на  Yves Montand

http://www.youtube.com/watch?v=JWfsp8kwJto

Туба не пее в сериала. Певицата е Eylem Aktaş.
Виж целия пост
# 589
Благодаря- много сте мили и отзивчиви  bouquet
Другата песен "История на любовта "лесно открих,но и тази е разкошна Peace

Туба не е пее,но се справи отлично Hug
Приятна вечер Hug
Виж целия пост
# 590
Ринка, аз пък не се сещам за коя песен става дума "История на любовта"?
Виж целия пост
# 591
Това е песента от плочата,подарък на Хасрет от Мурат Peace

http://www.youtube.com/watch?v=QUVYRxDySow
Виж целия пост
# 592
НЕКА Е ЧЕСТИТА И ЩАСТЛИВА НОВАТА



ГОДИНА НА ВСИЧКИ ВИ!

РИНКА, ПОЗДРАВЯВАМ ТЕ И СЕ РАДВАМ ЗА ПОПЪЛНЕНИЕТО В РОДА!
Да ви е живо и здраво детенцето!
Виж целия пост
# 593
Благодаря, Арабела! Аз си помислех за песните, изпяти от Хасрет във втори сезон!
Фенче!  Hug Да си жива и здрава и ти, и до нови приятни мигове във "виртуала"! Hug


Лека нощ!
 smile3524
Виж целия пост
# 594
Виж целия пост
# 595
Виж целия пост
# 596
Uludag University Film Society Movie Interview Cansel Elcin
Нов клип


ПП Съжалявам блокирали са му звука.
Ето го същия клип
http://vimeo.com/34462017
Виж целия пост
# 597

Виж целия пост
# 598
Брей,че е приятно в темата...... Спокойствие,удоволствие ииии бебче  Joy Joy Joy
Ринка ,да е жива и здрава като дъба и красива като ясна нощ.Да и се радвате на успехите ! Hug
Виж целия пост
# 599
Добро утро!
Линка може да пътува спокойно, проверено в интернет...родили Туби, няма Naughty



По телефона ви се казва, да ви е сладко, това, което ще намерите в "скрит текст":
Скрит текст:

Хубав ден! Peace Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия