Как почиствате прозорците вкъщи?

  • 51 785
  • 137
# 135
Според мен това е от мръсната вода. Щом са по-мръсни прозорците, мини ги първо с парцал да обереш голямата мръсотия и тогава действай с Керхера.
Виж целия пост
# 136
Надявах се да е от това, понеже и аз си го помислих!
Вече ги минах веднъж с Керхера и се обра мръсното.
Днес ще мина още веднъж, надявам се вече да е безпроблемно.
Според мен това е от мръсната вода. Щом са по-мръсни прозорците, мини ги първо с парцал да обереш голямата мръсотия и тогава действай с Керхера.
Виж целия пост
# 137
Винаги първо минавам с влажна микрофибърна кърпа прозорците, за да обера голямата мръсотия. Ако е необходимо, повтарям. После действам с препарат и чист микрофибър или с машинка. На мръсно не става никак и се замазва - дали на ръка или с машина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия