Тази Коледа с тумбаци, февруари с мънички юнаци! - Тема 16

  • 31 374
  • 738
# 210
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ, ЛЮБОВ, ЩАСТИЕ, УСПЕШНО РАЖДАНЕ И ЗДРАВИ, ХУБАВИ И УМНИ БЕБЕТА!

Виж целия пост
# 211
Честита Нова Година,момичета!Нека тя бъде по-добра от старата и донесе на всички ни живи,здрави и прекрасни бебоци!   bouquet  bouquet  bouquet
И бебчета ли имаме? Heart Eyes
Виж целия пост
# 212
За много години тумбички....

Много много здраве и търпение през тази година с новите попълнения...
И тук честито на мама Дени, която е получила най-прекрасния новогодишен подарък....

 Hug Hug
Виж целия пост
# 213
Честита Нова Година,момичета!Нека тя бъде по-добра от старата и донесе на всички ни живи,здрави и прекрасни бебоци!   bouquet  bouquet  bouquet
И бебчета ли имаме? Heart Eyes
Нова Година, нов късмет, нови бебета  Mr. Green
Виж целия пост
# 214
ЧЕСТИТИ БЕБЕШОЦИ НА МАМА NOVDEN!!!ЖИВИ И ЗДРАВИ ДА СА МАЛКИТЕ МИШОЧЕТА И ДА РАДВАТ МНОГО МАМА И ТАТИ!БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА МАМА! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 215
Люб4е,тъкмо ти щеше да си първата мама,а то не едно а две талисман4ета изпревариха!!!!!!!   Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Ти кога щеше да ходиш то4но?Тая седмица?
Виж целия пост
# 216
Честита нова година! Нека ни донесе много радост, щастие и сладки малки бебковци и бебки.

Снощи се качихме на Витоша и гледахме зарята от горе. Невероятна гледка беше Simple Smile

С нетърпение чакам новини от Дени.
Виж целия пост
# 217
Неви,ние предполагаме,но Господ разполага Peace Първи,втори-да идват всички до едно живи и здравички,пък друго не ни трябва!
На мен секциото няма да ми е на 5.01.,защото доки го измести с няколко дни.
Окончателната дата ми е само с  няколко дни по-късно.  Peace
Виж целия пост
# 218
Бубе, според мене по-добре така, доки си знае работата.  Peace Аз, не че съм спец  Laughing , ама си мислех, че малко си се разбързала, но не смеех да ти кажа...
Виж целия пост
# 219
За много години мамииии  Mr. Green!!!! Живи и здрави да сте, вие, бебченцата и семействата ви  newsm51!
Виж целия пост
# 220


Честити бебоци на мама НовДен!
Виж целия пост
# 221
Спящата мен ако питаш хич не ми се ражда и гледам да отлагам максимално момента,защото шубето си е голям страх  Mr. Green .Не бързам,докторът определи сам датата,заради негови си съображения.А и нали знаеш,че аз съм с термин януари,а не февруари ,ама си останах с вас до края Hug
Така или иначе ще съм в 38 седмица,като раждам,така че всичко е ок.
Виж целия пост
# 222
Честита Нова Година, момичета! Да е много позлвотворна, да сме здрави, щастиливи и да ни донесе на всяка една от нас така чаканите подаръци!
Честито и тук на НовДен! Чакаме я да се появи и да ни даде подробности около новината!
!
Виж целия пост
# 223
Честито на мама НовДен! Да са ти живи и здрави бебчовците!

Страхотно начало на Новата Година!
Виж целия пост
# 224
            Честита нова 2012г! HugПожелавам ви здраве,късмет,благополучие в годината на дракона.
    И тук да честитя първите ни талисманчета и бързо възстановяване на мама!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия