Тази Коледа с тумбаци, февруари с мънички юнаци! - Тема 16

  • 31 374
  • 738
# 330
Честито на NovDen, да са живи и здрави юнаците!!

*starlet* аз спрях от днес магнерота, че влязох в 9-тия/а по моя преценка съм спряла витамините преди 1 месец/

SAVETO85 ти при кой лекар ходиш в Окръжна и при кой ще раждаш?

Искам да ви питам нещо- лекарят, който ще ме изражда ми каза да не ми взимат вагинален секрет, че нямало нужда, тъй като нищо нямало да се лекува сега. Аз знам, че не е хубаво да раждаш като имаш гъбички или някаква инфекция, тъй като и бебчето може да се инфектира и да се наложи лечение. Също така ми каза да не ходя на запис на тоновете. Вика ме след 2 седмици при положение, че съм в деветия месец вече. Shocked
Иначе ходя и при друг, който ми води бремеността по каса-той пък много обича да изписва глобулки-да се ражда бебето на чисто. Направо ще ме побъркат, честно!
Виж целия пост
# 331
Ваня,моя доктор всеки път ме пита имам ли течение и аз всеки път отговарям,че имам и то отпреди бременността(не се е увеличило откакто съм бременна).Веднъж в 4-ти месец ми взе МБ(чиста беше) и оттогава все си живея с мисълта,че да кажем в 8-ми месец ще повторим МБ,а той на последната консултация(на 30-ти) ми каза,че ще проведем профилактика на влагалището,т.е не предвижда МБ.Дано да няма проблем. Rolling Eyes
Дени,радвам се,че се включи,всички мислим за вас и дано само добри новини ни носиш.Много хубави имена сте избрали за момчетата.Стискам палци да наддават и всичко да бъде наред с тях и теб.  bouquet
Виж целия пост
# 332
Хм, странно, как няма да ви правят микробиология? Аз в петък съм на преглед и ще ми взимат секрет за МБ. Даже докторката ми се чуди дали да не я направим по-късно, за да важи за болницата в Стара Загора като отида за секциото. Но после се отказа, защото по принцип в болницата влизам предния ден преди секциото и ще ми правят всякакви изследвания, включително и МБ.

Днес си взех последния боничен от ЛКК до 16 януари и от 17 излизам в 45-дневния. Коремчето започна да ми тежи и като направя няколко крачки се задъхвам като маратонец. Mr. Green Днес едва се замъкнах от входа на болницата до кабинета на ЛКК за болничния. Освен това, започнах да спя много повече от преди. Ставам сутрин към 8, закусвам и после съм заспала на дивана веднага. Събуждам се чак следобед към 14:00. Надвечер като се върне мъжа ми от работа, аз пак заспивам.  Mr. Green Като мечка съм, не мога да си държа очите отворени. hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 333
Току що преведохме на вашата банкова сметка 366 дни с късмет, здраве и щастие! Използвайте ги с любов и оптимистично настроение-с пожелание за леко и безпроблемно раждане на всички мами и нека новата година им донесе най-сладките мъничета Simple Smile

Виж целия пост
# 334
Здравейте мамчета чета ви от самото начало, но сега на финала реших и аз да се включа. Това ми е втора бременост имам дъщеричка на 8 години и сега чакам да се появи малкият младеж началото на февруари. Поздрави на всички и леки последни седмици.
Виж целия пост
# 335
Здравейте! Аз съм от Февруарки 2011г Party
 ЧЕСТИТА НОВА 2012г. ПОЖЕЛАВАМ ВИ НА ПЪРВО МЯСТО ЗДРАВЕ, ВСЯКА ЕДНА ОТ ВАС ДА СИ ПОЛУЧИ НАЙ-ГОЛЕМИЯ И ПРЕКРАСЕН ПОДАРЪК (а това е скоро  Wink) МНОГО ЛЮБОВ ДА БЛИКА ОКОЛО ВАС И МНОГО ТОПЛИНА В ДОМОВЕТЕ ВИ Hug Hug Hug

ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ТАЛИСМАНЧЕТАТА И ДА ПОРАСТНАТ ГОЛЕМИ И ЗДРАВИ ДЕЦА. ДА ПАПКАТ МНОГО И ДА СПИНКАТ!

Леко раждане на всички ви Hug Hug Hug preggo  ylinfant
Виж целия пост
# 336
NovDen ЧЕСТИТОООООООО, още веднъж! Да са ти живи и здрави дечицата и много да те радват!!!   bouquetА ти как си?????????

Аз съм ок, днес бях на консултация. Бебето е ок 2,700, отговаря на седмиците, тоест диабета засега не му се отразява. Но ми казаха, че не е хубаво да го преносвам след термин, понеже има опасност от мъртво раждане заради диабета. Така че... До 3 февруари трябва да съм родила, надявам се да е преди това...

Любче, всичко ще бъде наред! На 9-ти ще ти стискаме палци!!! Hug

nan4etoo, не се притеснявай, че бебето е седалищно. Моето също се беше обърнало седалищно миналата седмица, но днес не рутинния преглед се беше върнало с главата надолу. Така че... вярвай!  Peace

Относно киселините, установих, че като ям по-естесвени храни (тоест пресни плодове и зеленчуци или домашно приготвена манджа), не ми се появяват киселини. Естествено, намалила съм количествата драстично, иначе... не се побира това ядене. И все пак, като усетя, че наближава киселина, пия газирана вода, а в по-тежки случаи и лъжица сода. Но съм далеч по-добре с киселините сега, отколкото с каката...

*starlet* , само се чуди какво да те намери!... Дано се оправиш по-бързо!  Praynig

EMA ES , с голямо закъснение: ЧЕСТИТА ЖЕНИТБА!!! Да сте живи и здрави и много щастливи!   bouquet
Виж целия пост
# 337
Ние с мотористката (някоя мама така й беше казала  hahaha) на Сави,демек she_moto,сме при един и същ доктор на ЖК,та той ни е придвидил сега - другата седмица за влагалищен секрет - демек в деня на 45-дневния...ако имало нещо  - го лекуваме,после пак се взема за да се следи...тъй 4е ако не ви вземат си настоявайте..аз тъкмо се 4удех кога е великото изследване...ако е нещо по-безобидно не бързали да го лекуват докато не понаближи...

Виж целия пост
# 338
и аз на 5-ти ще ходя да си взема 45-дневния болничен, и ще ми пускат кръв, урина, и цитонамазка  Simple Smile

ох като ви чета с тея кошари и бебешки дрешки, и се стресирам Confused аз още нищо не съм приготвяла, ни за бебе, ни за болница... Rolling Eyes другата седмица май ще трябва да я свърша тая работа, че не остана ooooh!
Виж целия пост
# 339
Привет на новичките, леко раждане и на вас  Hug Hug Hug
НовДен добре са юнаците, да папкат и да растат сега   bouquet
За киселините почти нямам, а като имам пия малко вода и ми отшумяват.
За МБ ще правим като ми махнат серклажа, а тази седмица ще слагам профилактично кремче и антибиотик, че конеца развъждал гадинки  #Crazy
Любче, стискаме палци всичко да е ок, всички тук мислим положително и сме с теб  Hug Praynig Hug
Виж целия пост
# 340
Православната църква се обявява срещу инвитро забременяването и сурогатното майчинство - било неморално - ГЛУПАЦИ  #2gunfire , АБЕ НЯМАМ ДУМИ  fight

Абе момичета на мен много ми се идва на срещата, чудя се какво ли правя, хем ме сърби хем ме боли  newsm78. Мъжа каза да си преценявам, че ще ме докара и че ще си ме вземе ама нещо ме е шубе  #Crazy, за 1 час мисля, че няма да е толкова проблем ................... newsm12
Виж целия пост
# 341
Vanya Damyanova, чудех се дали и аз да не пусна коментар за църквата. Ако божията воля е да нямаш деца и инвитрото няма да помогне. Защо не се погледне, че божията воля е позволила да се открият тези неща.
Ама нищо не казват за скъпите коли управлявани от свещениците. Да не ви разказвам на какъв разговор присъствах в ресторант до Бачковския манастир именно от такива хора. В един момент просто се хванах за главата и спрях да слушам. То не беше за курви, секс.... и това пред други хора. Първо себе си да видят и тогава да правят подобни изказвания....
Виж целия пост
# 342
SAVETO85 ти при кой лекар ходиш в Окръжна и при кой ще раждаш?

Искам да ви питам нещо- лекарят, който ще ме изражда ми каза да не ми взимат вагинален секрет, че нямало нужда, тъй като нищо нямало да се лекува сега. Аз знам, че не е хубаво да раждаш като имаш гъбички или някаква инфекция, тъй като и бебчето може да се инфектира и да се наложи лечение. Също така ми каза да не ходя на запис на тоновете. Вика ме след 2 седмици при положение, че съм в деветия месец вече. Shocked
Иначе ходя и при друг, който ми води бремеността по каса-той пък много обича да изписва глобулки-да се ражда бебето на чисто. Направо ще ме побъркат, честно!

Ще раждам при Д-р Жорж Пелев, а иначе съм при друг на ЖК. Моят доктор смята, че щом съм с термин 13-ти ще ме плануват за 4-5 февруари за секцио и каза да ида на 20-ти януари да ми пусне изследвания, но май няма намерение да ми взима секрет, така или иначе няма да раждам нормално, а нямам признаци за "посетители" там долу Simple Smile Е, утре ще разберем за кога ще е секциото и дали ще ми правят запис на тонове...
Виж целия пост
# 343
Скъпи мами  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug привет!!!!
Записвам се днес да ви се похваля, че днес ми издадоха 45-дневния болничен.....разгеле....  Joy Joy Joy Joy Joy .мед.сестрата като разбра, че е първичен ме похвали и се изказа ласкаво, че съм била майка -героиня  Crazy Crazy Crazy Mr. Green
Занесох си щастливото жълто листче  най-прилежно в офиса и си взех мимоходом и заплатката..така де, 50% от нея... след 15-ти и остатъка....
Купих си и 2 нощници от една мн.заредена втора употреба.... реших да не набутвам излишно средства за нещо,което ще ползвам само за няк.дни в болницата...лилави са..едната е с къс, едната с дълго ръкавче...мисля да раждам по късия...че не вярвам да ми е студено точно тогава, а после за пране...и оставам с по-дебелата с дългото ръкавче др.дни.......мн.съм доволна...8 лв за двете  Mr. Green 2 нощници са достатъчни,нали?
Нищо др.не съм спретвала за болницата още...все отлагам покупките от списъка на самото АГ..малоумно ми е да купувам толкова спринцовки и конци и какво ли не... не може ли по по-малко бройки, какво е това излишно обирджийство?!?????????  Naughty Naughty Naughty Naughty #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Мн.се радвам на включванията на мамите от Февруарки 2011.... дано и ние като вас гушнем живи и здрави бебоците си този февруари ( някои още и през януари ще си ги гушкат!  Heart Eyes ) и се приберем по живо, по здраво у дома..в увеличен състав...  newsm30
И от мен Любчето има стиснати палчета.. Peace леле, ще се вълнувам за теб още от 8.01..като си те представям какво ще ти е на душичката  preggo надявамс е бързо да получим информация как си ти и бебка, че да не роди някоя от нас преждевременно от зор и.... любопитство  Mr. Green Mr. Green
Още веднъж поздравления и на Нов ден ( дени) за бебоците... спокойно,мила... съседите ни имат 2 момиченца..и те се родиха по-рано.... и бяха по-мънички,вс.се тревожеха.... ама бързо наваксаха с кг..изписаха си ги.....и сега ела ги виж какви са щури  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Хайде, това е засега от мен.... лека и спокойна вечер..пожелавам ви ... по-малко киселини, болежки в гърба, кръста и т.н... и повече добро настроение на всички  Hug Hug Hug сладък и непробуден сън...  newsm51 smile3525 newsm51
Виж целия пост
# 344
Новден страхотни имена си избрала на юнаците - да са ти живи и здрави!!!!!
Женя може ли да кажеш кога ще има лекции и в София на Ла лече ????

Аз да се похваля днеска поръчахме креватчето - при една позната дето ни направи и 20 лв отстъпка Simple Smile Чакам я утре да звънне да каже кога ще пристигне Wink
На преглед съм на 10,01 и тогава ще се взимат и последните 45 дена болничен, ще ми правят изследвания и ще видим бебка  колко голяма е станала.

До сега никой не се е оплакал - как сме със стриите по коремчетата ??? Аз все още нямам там - макар че всяка вечер се оглеждам отгоре до долу ..... но гърдите са ми целите в червено-сини линии  #Cussing out При вас какво е положението ????
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия