Тази Коледа с тумбаци, февруари с мънички юнаци! - Тема 16

  • 31 374
  • 738
# 480
happy cveti, столчето е за кола. Една продавачка в магазин за колички каза, че не е хубаво бебето да стои повече от 2 часа в това столче. Но от родилното до вас е повече от препоръчително да е в това столче, когато сте в колата.

 Peace Ще добавя само, че ако те спрат и бебето е в колата и не е в това столче, глобата е 1 000лв
Виж целия пост
# 481
Момичета, благодаря за съветите. Мен просто ме беше страх да не й стане нещо на бебка, защото ще е толкова малка... Но който не знае пита Simple Smile

happy cveti, столчето е за кола. Една продавачка в магазин за колички каза, че не е хубаво бебето да стои повече от 2 часа в това столче. Но от родилното до вас е повече от препоръчително да е в това столче, когато сте в колата.

 Peace Ще добавя само, че ако те спрат и бебето е в колата и не е в това столче, глобата е 1 000лв
Виж целия пост
# 482
Мами тъй като и аз в момента съм пред избор на дата за секцио, да ви питам вашите лекари спазват ли правилото'' колкото по- близо до термин, по- добре''. Притеснявам се, че съм забременяла 9м след секцио и това правило хич не ми хареса, та не знам вече кое е правилно, и кое не.
Виж целия пост
# 483
Здравейте мами!!Аз съм на 38 и малко позабравих как се отглеждат бебета EmbarassedИмам 3 въпроса,ако не ви прозвучи смешно.Термина ми на 24.02.Нормално ли вече да ми се появи коластра? EmbarassedКак да разпозная контракции от обикновени шавания на бебока?И дали е проблем че ми е ниско матката от предишното раждане?Може да почерпя малко полезна информация от тука,защото не ходя редовно на прегледи newsm78С уважение,,,,,  bouquet
Виж целия пост
# 484
happy cveti Аз ще раждам в Тина Киркова , ама термина ми е 2 февруари , тъй че май май няма да се засечем , иначе и на мен ми се иска да се засека с някоя мама да си правим компания. Аз мисля да съм във ВИП стая ... и се надявам колежката по легло да е свестна , че незнам иначе как ще я издържа ... то че е за много 3 дни ,ама все пак искам както аз ще се съобразявам с нея , така и тя с мене , щото секви ги има и на какви ли не попадаш....
Аз имам питанка  към раждалите мами вече ... нали там като наближи раждането  ми казват ,че корема се смъквал ... Thinking  ? Смисъл усеща ли се ... личи ли си  Embarassed сигурно ми е глупав въпроса , ама като незнам и питам
Vanya Damyanova Нямам думи просто ...какво да кажа за твоята свекърва. Знам че сигурно е трудно и няма начин да се натоварваш и ядосваш , но сега ти и бебето сте по-важни ... тегли й една и това е  Hug
Виж целия пост
# 485
uplashena777 няма да се плашиш  Mr. Green
1. нормално е - и на мен ми тече коластра вече, даже ми беше хрумнала безумната идея да се цедя и дадавам на големия за имунната система...
2. при контракции корема ти става като камък твърд
3. що да е проблем, просто ще си го носиш ниско и толкоз...
Виж целия пост
# 486
EMA ES благодаря за съвета  Hug аз още нищичко не съм купила, все си викам има време, само гледам и събирам сили, но ще взема 1-2 памучни гащеризончета за спане, а другите ще се по плътни - от плюш.
Вкъщи сме на климатици - знам че не е най-доброто решение за бебе, но просто нямаме друга алтернатива. Харесала съм си и нов термометър с влагомер че да знам дали условията са добри за бебо и с повече проветряване трябва да се справим някак си. За съжаление аз съм зиморничава и все ми е студено - независимо че  стаята е примерно 22-23 градуса, мъжа ми все е по къс ръкав - и лете и зиме и все ми се кара че съм увеличила климатика ..... така че не знам как ще се справя с тая температура, а не искам да разглезвам бебето с високи градуси, че после ще си имам по-голям проблем.
Ralipo аз в момента се опитвам да свикна на такава температура, че после да не ми е некомфортно когато трябва да я подържам с бебето, но все ми е студено .......  #2gunfire
elsi аз мисля да ходя - поне на тази на 22,01 но не се заричам да сме живи и здрави ще се видим  Hug Благодаря ти за съветите, и аз гледам да не взимам дрешки който се закопчават отгоре на главичката а отпред, та да ми е по лесно после. Да ти кажа честно не знам как ще се справя с бебето като се роди - нямам свекърва на която да разчитам, а милата ми майка - не ни е гледала със сестра ми и  мин, тя си е работохоличка и добре че баба ми Бог да я прости ни е отгледала .......
Ваня не се ядосвай на такива хора - те не заслужават никакво внимание. Аз имах подобен проблем с майка ми - споделям й какво съм си харесала, къде, кога ще го взимаме - и тя: "Недей да купуваш нищо - като се роди, аз ще купя ......" казах й най-тактично че ако иска да й споделям и да е част от всичко да не ми се меша и да слуша каквото аз й кажа, в противен случай въобще няма да споделям нищо и няма и да разбере какво сме взели и какво не ..... Така че не й се впрягай - наслъждавай се на бременността си напълно и си купувай каквото на тебе ти харесва - все пак това е твоето бебе и ще е в твоята къща  Naughty
Виж целия пост
# 487
Уплашена, защо така уплашено?

пчелица работлива (маякуб) Това за коластрата ми се вижда добра идея, но има ли достатъчно? С малко сокче и айде! Коластрата от новозенландските крави нали знаете колко струва...  Аз хич нямам  Confused
Виж целия пост
# 488
Вижте на каква статия попаднах http://life.dir.bg/news.php?id=10246640.

Извънбрачните деца ги слагат редом с тези на необразованите родители. Аз ли нещо не съм наред, че не виждам нищо лошо в липсата на брак?

пчелица работлива (маякуб), само да не си докараш контракции от цеденето  newsm78
Виж целия пост
# 489
Здравейте.Днес бях на консултация.Бебо си е още седалищно.Ако до 19 не се обърне,ще се замисля за секцио..
Такава разходка из магазините му дръпнахме,че детето се оттекчи.....
Иначе не съм наддала нито кг,само корема е пораснал 101см е.
Аз си мисля нещо такова за пижама...




Виж целия пост
# 490
Пчелице работлива, she_moto е права ,
да не си предизвикаш контракций с цеденето.
Виж целия пост
# 491
[quote author=she_moto link=topic=631031.msg20709777#msg20709777 date=1325779622
Извънбрачните деца ги слагат редом с тези на необразованите родители. Аз ли нещо не съм наред, че не виждам нищо лошо в липсата на брак?
[/quote]

Според мен са се объркали, Сливен със сигурност е в челните редици по раждания на малолетни циганки, които не само, че нямат брак, ами и нямат и документ за самоличност. Детето не се признава от бащата, за да се води циганката самотна майка и да взима допълнителни помощи
Виж целия пост
# 492
за сливен е точно така #Crazy #Crazy #Crazy и първото и последното родени бебета пак са ни циганета ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 493
Първото за 2012 не ми заприлича на циганче  newsm78... Обаче другото със сигурност е.
Виж целия пост
# 494
аз за сливен казвам че са циганчета
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия