Забравих да ти кажа, че вчера лекарката ми обясняваше нещо сложно относно тоя АБ, некви захари, спори и т.н. нищо не разбрах и не запомних
и че било задължително да пие пробиотик, нищо, че няма да се продриска. Та ако Кали не е пила пробиотик, може да и дадеш нещо, на Бо му изписа Ентерол.

Радвам се за детско-градинския въпрос!
добре, че бързо свърши и вече не се разправяме.
какво толкова важно работи, че не може 2 дни почивка да им дадат?
Аз си мислих, че нещо мноу сериозно се е случило и няма да те видим повече. То ясно, че с по-близките се чувате. Радвам се, че се разписа и не си ни зачеркнала. Много се усеща липсата ти..Относно ФБ, аз си ограничих достъпа до снимките. Само избрани хора могат да ги гледат, даже и на профилната сложих някакъв пейзаж



), затова пожелавам на всички приятно празнуване и до догодина!
Препоръчани теми