Колко време гладихте дрехите на бебето!

  • 15 582
  • 265
# 255
Гладя всичко на децата. То колкото и изпънато да се изсуши,винаги е намачкано. А и по-мекичко става като се изглади.
Виж целия пост
# 256
Вече гладя за естетичен вид, не толкова за хигиена. Но бельото задължително го минавам с ютията  Peace
Виж целия пост
# 257
Гладя всичко на децата. То колкото и изпънато да се изсуши,винаги е намачкано. А и по-мекичко става като се изглади.

Аз по същата причина гладя всички дрехи ! Peace
Виж целия пост
# 258
Всичко гладя и на 2-те си деца. Много по-сложно ми се струва да сгъвам измачкани дрехи,после да ги гладя неосредтвено преди обличане.
Виж целия пост
# 259
Не съм спирала да гладя - всичко и на всички. За дезинфекцията като беше малко детето, това е ясно, но имам приятелки, които не гладят и като ги питам как става номера, ми се обяснява, че така простирали, че нищо не се мачкало.  Crazy Е, при мен не става и това е. Не бих си пуснала домочадието неизгладено за нищо на света, пък и наистина дрехите стават по-меки след това.  Peace
Виж целия пост
# 260
Ами,то омекотителите се ползват само в случаите,когато има някой да глади. И аз гладя всичко. Мъжа ми преди да се ожени е ходел като сдъвкан на работа. Сега колегите го базикат,че е като нов  Laughing
Виж целия пост
# 261
Аз гладя и двете си деца. И през ум не ми е минавало да ги облека неизгладени. Мъжът ми мисли, че прекалявам с гладенето, но ако ги облека някой път "нагънати" и "сдъфкани" вероятно ще си смени мнението.
Виж целия пост
# 262
Темата е определено циклична.
Преди 3 страници никой не гладеше, сега е ред на всичко-гладещите ( дори и децата) Simple Smile

Но чак пък сдъвкани ...Wink

Виж целия пост
# 263
Темата е определено циклична.
Преди 3 страници никой не гладеше, сега е ред на всичко-гладещите ( дори и децата) Simple Smile

Но чак пък сдъвкани ...Wink



Ами, всеки с разбиранията си. Който има време, нека си глади всичко, но пък и да не ни обиждат нас, омачканите Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 264
 hahaha Аз си мислех същото.


Но чак пък сдъвкани ...Wink


Така звучи още по-оправдано гладенето.  Laughing
Виж целия пост
# 265
40 дни  Simple Smile.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия