
Каролинче, Танитка ти е разказала подробно. Янче, Елин Пелин е сладкодумц бил, но и нашите актьори как са го изиграли - да ти напълнят душата. Ето ви линк към целия филм "Сиромашка радост".
http://youtu.be/X_RSxi1dnLM


за четене
, радвам ви се, че повечето дами са се обадили. Хайде тези, които не сте се разписвали скоро, драснете 2-3 реда и кажете как сте 
?
Решила съм следващите 50 години да не си давам много зор
. Стига ми, че до сега все се доказвах като многоръкия Шива,
не беше ли в женски род, да не бъркам нещо
че съм всичко можеща и с всичко справяща се. Петдесет години стигат
, с ,,не знам'' и ,,не мога'' много по-лесно се живее.
А ,,и утре е ден'' никак не е за пренебрегване 





Навън грее слънчице от сутринта - с него студа се понася по-леко. Ако е мрачно и студено, при всички случаи ще е по-неприятно
Тук от прозореца Витоша хич я няма.Само студ,мъгла и скреж!Препоръчани теми