Philips - Lumea - фотоепилация

  • 703 958
  • 3 051
# 2 310
И аз много му се чудя на този Филипс. Никога не съм ползвала, за мишници ходя на лазерна епилация, краката си правя с обикновен епилатор, но пък се появиха доста подкожни косми, а интим правя със студена кола маска. Взе да ми писва обаче това дърпане всеки месец.
Някой има ли наблюдения - за колко време се изразходват тези импулси и като се изразходят какво се случва? Сигурно е коментирано много пъти, ще се върна да прочета темата, но ще бъда благодарна на мнения, тъй като само утре мога да отида до Кауфланд и евентуално да го взема.
Виж целия пост
# 2 311
Върни се прочети, ще ти отпаднат доста чудения.
Накратко - на Лумеа лампа не се сменя, както на някои други марки. Купуваш си го веднъж и няма какво да му купуваш повече. И ако го ползва един човек, ще стигнат до пенсия вероятно, ако не му се развали нещо друго до тогава Grinning
Все пак само отначало са през 2 седмици процедурите, после почвет през месец- два, колкото за поддръжка, освен дето месеците с тен пак не става да се ползва. Така че това са много импулси, ама много. И не, няма как да видиш колко са изразходени, никъде не показва.
Виж целия пост
# 2 312
Мен ме интересува между процедурите може ли космите да се премахват с епилатор, защото това постоянно бръснене не ми допада, особено лятото, когато няма да може да се използва фотоепилатор? Бях чела, че някои махат с епилатор, но нали фотоепилаторът действа върху косъм, когато той е отскубнат на какво ще действа, или може да се използва няколко дена след като е използван епилаъорът?
Виж целия пост
# 2 313
Ето този беше до преди 2 дни на много добра промоция в емаг - за 400 и нещо лв., но изпуснах промоцията, докато се начудя и прочета за модела и много ме е яд...

https://m.emag.bg/fotoepilator-ipl-philips-lumea-advanced-250-00 … -00/pd/DZN1Y4BBM/

Сега се чудя за този от Кауфланд - моделът е различен, но като си направих сравнение между двата модела на сайта на Philips, излиза, че са си еднакви като функции и възможности. Чудя се дали да чакам нови по-добри промоции, тъй като и без това започват слънчевите месеци, в които няма да се ползва, или да взема този от Кауфланд.
Виж целия пост
# 2 314
Вече и аз съм собственик на фотоепилатор. Сутринта ходих в Кауфланд и си взех. Сигурно няма да има такъв голям наплив точно за фотоепилатори, но щях да съжалявам много ако го изтърва. В брошурата пишеше да се поиска на информация, аз това и направих, дадоха ми картонче с цената да платя на каса и те после да ми дадат епилатора, но навътре в магазина видях жена, която се разхождаше с кутия, може и да е имало изложени фотоепилатори. Нямах време да го разгледам.
Виж целия пост
# 2 315
Четох сега коментари в сайта на Филипс от купили го, че много загрявал...едва ли не след 4-5 щраквания и трябва да се чака 5 минути да изстине...вярно ли е това?
Виж целия пост
# 2 316
Здравейте Simple Smile обмислям да си закупя фотоепилатор Филипс и изчетох почти цялата тема.
Моля да споделите при вас какъв е ефекта на бикини зона и подмишници и модела, който използвате има ли специални приставки за "чувствителни зони" ? Забелязвам, че някои от вас споделят, че ефекта на бикини зоната и подмишниците при тях не е бил особено задоволителен, но останах с впечатлението, че при повечето от недоволните фотоепилатпра е без специална приставка. Все пак на Филипс споменават, че въпросната приставка е специално пригодена, за да бъде по-ефективна и започвам да си мисля, че може би наистина оказва влияние на резултата.

Много ще съм ви благодарна, ако споделите вашите резултати и модела, защото разликата е цените е двойна, а пък бикини зоната ми е основната цел. Simple Smile
Виж целия пост
# 2 317
Здравейте дами!
Вече и аз съм собственик на фотоепилатор Philips Lumea SC1997. Сутринта в 7.30 ч. ходих до Кауфланд и си го взех.
Налични бяха само 8 броя.
Виж целия пост
# 2 318
Здравейте Simple Smile обмислям да си закупя фотоепилатор Филипс и изчетох почти цялата тема.
Моля да споделите при вас какъв е ефекта на бикини зона и подмишници и модела, който използвате има ли специални приставки за "чувствителни зони" ? Забелязвам, че някои от вас споделят, че ефекта на бикини зоната и подмишниците при тях не е бил особено задоволителен, но останах с впечатлението, че при повечето от недоволните фотоепилатпра е без специална приставка. Все пак на Филипс споменават, че въпросната приставка е специално пригодена, за да бъде по-ефективна и започвам да си мисля, че може би наистина оказва влияние на резултата.

Много ще съм ви благодарна, ако споделите вашите резултати и модела, защото разликата е цените е двойна, а пък бикини зоната ми е основната цел. Simple Smile

Аз съм с 1997- подмишници на 100%, интим на 85%- без специална приставка е
Виж целия пост
# 2 319
Йори, кажи моля те загрява ли уреда при ползване?
И каквото се сетиш за модела:) + и -
Виж целия пост
# 2 320
Ала- Бала, има два начина за 'придвижване' на уреда по кожата- слайд (плъзгане) или да се повдига лекичко и да се поставя на съседната зона. Аз честно казано не съм имала проблем с нито единия начин на придвижване- тук в темата четох, че на някои дами им загрява при слайд, но аз плъзгам по краката и никога не ми е прегрявал, изключвал и тн.

Като единствен минус ще отчета голямата първоначална инвестиция, всичко останало е плюс и аз съм повече от доволна! 😋
Виж целия пост
# 2 321
Моя е Sc1999/00 има приставки за лице и интим.Не ги ползвам.....всичко святкам с голямата.Имам ефект и то добър.Не ми загрява
Виж целия пост
# 2 322
Има ги в Техномаркет, даже с ощ 10лв. надолу...горекоментирания модел. Може и на изплащане.
https://www.technomarket.bg/fotoepilatori/philips-sc1997-00-09163876

Аз обаче като лаик да попитам...ползва ли се някакъв (охлаждащ) гел преди  епилацията? Ако да
какъв?
Виж целия пост
# 2 323
От кога ли е тази цена в Техномаркет, сякаш и там гледах миналата седмица и не беше намален. В Кауфланд за 10лв. отгоре се получава още една година гаранция Smirk
Виж целия пост
# 2 324
Пише ли че е 3г. гаранцията някъде?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия