Юли 2007- за Новата година с късмет!

  • 29 870
  • 741
# 135
Иве,утре и аз съм работна мецана да знаеш!
Другата седмица задължително на дневно кафе.  Peace
Виж целия пост
# 136
Веси, моля те, не спирай, на мен точно такива разговори ми липсват в темата. Моето дете няма никаква финансова култура. Знае, че работим и изкарваме пари и си мисли, че са само за играчки, въпреки обясненията. И той непрекъснато иска играчки и сега имаме система на звездички. Събира звездички за добри дела - т.е. като слуша и яде и като събере 14 тогава може да му купим нова играчка. Идеята е да се научи, че трябва да ги заслужи и че не сме длъжни да купуваме играчки. Въпреки това, покрай празниците се заринахме с колички. Иска да има всичките коли от Карс 2  ooooh!, плюс всичките играчки, които приятелите му имат. За последното поне сме се разбрали, че няма да стане. . Много са материалистични на тази възраст и аз засега го използвам с възпитателна цел. Дразни ме, че с единият му приятел само се състезават кой има повече.
На Нова година бях занесла суровачка да ни суровакат за да научат за обичая, то се превърна в състезание кой повече стотинки ще събере.  Чак ме хвана яд, че вкарахме пари в уравнението. За него засега са си вещи.
Наскоро бяхме на РД на едно 10годишно и там работата беше много зле. 95% от гостите подариха пари  Shocked, ние подарихме гифт карта (т.е. пари), защото родителите това ни посъветваха, че най-много радва децата на тази възраст. Така че, мили дами, подготвяйте се.  Mr. Green
Виж целия пост
# 137
Ками, аз шофирам много. 80 км ми е само да отида и да се върна на работа  Laughing. Но тук не може без кола, дори има песен "Nobody walks in LA"  Laughing. В София не карам по множество причини, една от която е, че там ми е възможността да пътувам с градски транспорт и на Криси му е много екзотично.  Laughing Много ми беше странно като някои наскоро казаха, че не могат да си сипват бензин. За мен това е като да не можеш да отидеш до магазина.
Виж целия пост
# 138
И аз ви чета ,но не ми се пише .Много ми  е напрегнато и натоварено.
Моите деца също не се тръшкат в магазин.Сашо знае ,че паричките се теглят от банкомат ,но влизат там ако ходим на работа и като свършат трябва да чакаме.Напоследък много философски теми нищи вечер като си легна.Снощи например каза ,че ще купи болницата и ще стане доктор за да не умираме и да ни лекува там.
Виж целия пост
# 139
Милото човече, дано му минат бързо тези мисли!  Hug

Хм, мислех си, че на 10 е рано още са подаръци в пликче, ама явно и в тази сфера се развиват по-бързо вече  ooooh!

Вчера популвах декларация за ДГ, че детето ми следващата година ще ходи там в подготвителна група и че през 2014 ще тръгне на училище. Така се изненадах, че това е само след две години всъщност  Laughing
Виж целия пост
# 140
И аз чета,ама няма какво да пиша.
Почна се училище,градина, насам.натам
С мъжо сме скарани, чудя се кога ли ще се разведем  Joy
И аз съм навита на дневно кафе,ама другата седмица май няма да имам свободна сутрин ,но ако се разберете нещо,ще видя как ще съм.

За парите- Вероника е наясно с нещата, Виктор напоследък ги осъзнава. Не се тръшка за играчки,но за нещо сладко трудно приема каквито и да са обяснения.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 141
Айка, аз Криси трябва през март да го запиша за училище Simple Smile. Имат 1 година предучилищна, но в училището. Много ми е странно и на мен, но си растат децата. Simple Smile
Виж целия пост
# 142
h.kirova,   Hug  
Winx,  много ми хареса системата със звездичките Peace  ще взема да я пробвам на местна почва как ще е Simple Smile
80 км за колко време ги вземаш?
 Племенницата ми е на 10 и аз също и слагам плик с парички към подаръка, но там положението  е комплексирана финансово
В 1 ви клас на 6 ли тръгват?
Виж целия пост
# 143

В 1 ви клас на 6 ли тръгват?
Ако питаш за нашите-не, на 7 тръгват.
Виж целия пост
# 144
Веси, при нас много добре работи системата. 40км в едната посока ги взимам за половин час, като 20мин от от тях съм на магистрала и нямам задръстване. При нас тръгват на 6 в първи клас, но това което аз съм учила в първи клас сега го учат в предучилищната т.е. на 5. Не знам защо са се забързали толкова. Аз ако можех щях да го дам по-късно на училище.
Виж целия пост
# 145
Там-там, не знам как смяташ, явно и ти като мен си възприемаш детето като по-мъничко, но есента на 2014 ще са съвсем на 7  Laughing
Виж целия пост
# 146
Още лятото даже  Laughing
Виж целия пост
# 147
Добро утро  TiredДве безсънни нощи с Т и мрънкане през половин час и е налице следващото зъбче ooooh!Хайде да порастне и той като кака си ,че много ми идва бебешкото реване за всичко Laughing
Кирова, Hug,много мило ми стана Heart Eyes
Леле 2014- това е много скоро ooooh!
Вики няма да се разведете- това е чара на вашето семейство- карате се ама си се обичате Hug
Виж целия пост
# 148
Ками  Hug
При нас 3та вечер и двамата се пренасят от детската в нашата стая и ми спат върху главата. Тази сутрин към 6:30 имаше драма кой да бъде гушкан от мама. Не съм спала като хората от и аз незнам кога, а в събота имам доста тежък изпит ...

Вико, ама вие ако не се карате ще ви стане скучно Simple Smile
Виж целия пост
# 149
 Joy Joy
ще си хвърля дипломата от математическата гимназия
ами смятам аз 2012 - на 4 год. / понеже в момента е на толкова/ => 2016 - 6 год.  Embarassed
Ама то вярно е много близо  Rolling Eyes
arksi_ , от страни, като си представих картинката много мило ми стана Hug
Прекрасен ден
Мъжа ме ядоса сутринта  Crossing Arms
Но пък забравих телефоните вкъщи и съм щастлив човек днес ; )
 Прекрасен ден на всички   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия