Юли 2007- за Новата година с късмет!

  • 29 870
  • 741
# 180
ДУ
Велина опиши точно главоболието отпред отзад пронизващо и тн
Виж целия пост
# 181
Здравейте
Днес с мъжа ми гледахме Еви и ни се стори огромна Heart Eyes
Бубе значи имам съмишленичка  HugТова е ужасно обаче- ако буденияъа са до 5 ги приемам някак,амо повече не ми издържаъ нервите.С Ева съм нямала такива проблеми.Незнам дали кърменето в един момент не вреди  Rolling EyesМъжа ми почти не ми поча -много работи  Crazy

Виж целия пост
# 182
Кая снощи си беше съвсем здрава, събуди се с болки в гърлото, Т над 38, втриса я, студено й е всичко я боли + влажна кашлица. Едно момиченце от същата група се е събудило с абсолютно същите симптоми, та поне източникът ми е ясен. Майка и татко дойдоха сутринта, щяхме да ходим в Икеа, ама отидоха само с мъжа ми, че няма как. Докато ги чакахме на прозореца Кая каза, че ние двете заеднно най-много ще се радваме, че идват, защото на баща й не му били никакви  Laughing

Много е труден периодът с целонощното кърмене, дори болезнен на моменти, но аз пък имах чувството тогава, че при зъбоникненето единствено това успокояваше Кая, има болкоуспокояващ ефект. Малко ви остана, ще мине   Hug
Виж целия пост
# 183
Имам си ходещо човече. Мислех да правя рожден ден с прошъпулник, но май ще отделно.
Дали сме и двамата на бабите Whistling
Виж целия пост
# 184
Чесито, Бубе, да са му здрави крачетата и да го водят на хубави места (и да се връща от време на време при теб)! Май повечето едногодишни не ни ги показвате много на снимки...
Виж целия пост
# 185
Бубе честити ходещи крачета Heart Eyes
Айка да и минава бързо Praynig
Виж целия пост
# 186
Бубе честити ходещи крачета!
Болничките бързо да оздравеят!
Аз тази седмица работих в книжарницата и страшно се намръзнах.Днес имам много силен главобол и въобще от години не ме е боляла глава а напоследък доста и мисля да ида на очен лекар да си видя деоптрите,отнякъде да почна.
Сами сме с децата,Д е седмица в командировка в чужбина.Снощи братовчедка ми остана на гости в нас,стояхме до късно,сутринта правих палачинки.
Ние утре сме на детски рож ден а децата неискат да ходят,Вече неискат да ходят на такива мероприятия и аз незнам какво да се оправдавам пред приятелките ми.Страх ме е да не се обидят,незнам утре как ще ги накарам да идат а не се сещам и за извинение някакво.
Никола си играе много с тия грозилища фигури от Бен Тен,от Хироу фактори на Лего и всякакви такива грозилища дето трябва на мен да ми плащат,че ги купувам.Конструктор обича също,трансформерси,пистолети и пушки,мечове,гормити,бакогани,спайдърмен.Коли и влакове никакъв интерес.Книжки обича много,сега много ме разпитва за човешкото тяло и съмму обещала такава книжка,медената енциклопедия му е любима и книги за динозаври много обича.
Виж целия пост
# 187
Бързо да оздравява Кая Hug

Ние днес ходихме до Благоевград, преди малко се прибрахме, много добре се чувствам там, многоми харесва

Бубе, честито  bouquet забравих да те питам, кънки под наем ли взехте или му купихте?

Аз Никола го кърмех през нощта до последно, Валери също така се очертава да бъде. Така съм си направила кърменето, че не ми тежи, не се будя, не броя...понякога имам съмнения, че не съм кърмила цяла нощ, но не съм сигурна...мога да кажа обаче, че благодарение на нощното кърмене не знам какво е криза от зъби. Един единствен път Никола се събуди с писък, малко след като го бях отбила, и каза, че го боли зъб, беше един от кътниците...окситоцинът в кърмата действа болкоуспокояващо, сукането действа успокояващо, това е причината да зачестяват кърменето
Виж целия пост
# 188
Ееее Бубе честито  HugМоят хич го няма в тази посока,дай му катерене и лазене и повече не го занимавай с нищо  Laughing
Айка ,точно тоз вирус ме тръшна и мен Rolling EyesГадно е ,особенно треската е отврат.С какво я лекувате?Аз опитах с Шуслеровите соли и пресякох нещата,три пъти през ноща се преобличах плувнала във вода и сутринта вече нямах Т.Но пък на обяд си забравих хапа ,отидох на кино с Еви и там почувствах пак мускулни болки и втрисане.Малко и гърло ме боли.Само се моля Ева да я пропусне  Tired
Аз изпадам в такива моменти ,в които не мисля трезво,преумората май си казва думата тогава.До тази сутрин дори се замислях за отбиване,но ей ме сега не съм на това мнение.С кърмене го успокоявам лесно.Марти а лесно ли отби Никола,не си спомням вече,със сигурност си ни разказвала HugСамо помня ,че беше заради бебчо и евентуални контакции.
Аз кънки не мога да карам  Embarassed

С Ева днес гледахме Котаракът в чизми-много хубаво филче  Flutter
Виж целия пост
# 189
Марти, под наем взехме. Не ми беше гадно. Ако има желание и занапред ще му купя.
И аз мисля, че кърменето ми е спестило много мъки
Виж целия пост
# 190
Аз кърмех ивчо до 2,4 години. До двете години не ми тежеше чак толкова, ама последните четири месеца ми бяха мъка и казах край. В интерес на истината и сега се сеща че е сукал  Crazy Успокоението и спокойствието са наистина неописуеми.  Peace

Айка, Уинкс, как да го покажа тоя казус. Той е едно примерно задание  в книжка. Трябва целия файл и обясненията да изпращам. Имам иначе малка надежда че ще се справя, обаче нещо като че ли в началото не ми е ясно точно.  Tired

Виж целия пост
# 191
Ние дойдохме в токуда, защото поддържаше над 39, не се влияе от панадол и нурофен. На 39.5 дадохме аналгин и тръгнахме. Казаха, че гърлото е възпалено, чакаме резултатите от пкк. Сега заспа, т е спаднала на 38.6
Виж целия пост
# 192
Ох, бързо да се оправя Кая. Явно е доста гаден тоя вирус  Confused
Бубе, честити ви ходещи крачета. Тъкмо преди РД-то си  Party
Пепи проходи преди месец, но още не съм му направила прощъпулник, чакам Мимко да си дойде от Русе  Blush
И ние се кърмим усилено. Не ми пречи, не усещам кога се буди нощем/или поне не винаги/, спокойни сме и аз и той  Grinning
Шуши, мисля че пазя някои файлове с решени казуси. Кажи какво точно и мога да погледна  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 193
Показатеплите не са  много влошени, но са завишени, црп 13, по-скоро говорели за бактериална инфекция, изписаха панцеф, ще давам, че Кая хич не изглежда добре.
Виж целия пост
# 194
Бубе, честито ходещо човече!

Шуши, ще се справиш, знам те аз! Wink

Иве, отвсякъде ме боли. Силно, пронизващо и постоянно. Предимно в горната част на главата и отзад при тила, понякога от една страна. Замислям се вече за акупунктура и други илачи, че не може болкоуспокояващи всеки ден.

Айка, много точно го е казала Кая. Учудва ме това дете какви сложни мисли има.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия