Хайде, покажете си спалните/7

  • 171 847
  • 820
# 270
Здравейте, моята спалня не е напълно готова, трябва да сложим тавана и да оправим ъглите и праговете, но тежката част я минахме.

Сега се чудя дали да слагам пердета или да махна старите щори и да сложа от вертикалните?  newsm78

Погледнете и дайте мнениееее, мерси Simple Smile
http://antonelly.snimka.bg/other/spalnya-v-lilavo.674761

Съжалявам за качеството, но снимам с телефон Simple Smile

Леглото е с повдигащ механизъм, отдолу е разделно на 4-ри и там побирам ВСИЧКО , много е практично, нито събирам под леглото прах, и винаги мога да намеря място на сезонните вещи Simple Smile Гардероба е с две врати , но от вътре е разделен на 3 части, рафчета-закачалки-рафчета.
Понеже стаята е тясна и дълга, така измислих леглото, проектирах си на Corell Draw, после ми го направиха на някаква програма с 3D, нямаме нощни шкафчета, затова е етажерката над леглото Simple Smile Диванът ще изчезне след време и там ще е единият скрин (по-малкият), но живот и здраве Simple Smile
Много ми хареса спалнята ти. Голям фен съм на лилавото. Това по стените декорация ли е или тапети и ако да откъде ги купи?
Виж целия пост
# 271
 Все ми е чудно защо зад две врати има три шкафа? За да обслужиш средния в повечето случаи някоя врата ще пречи.
Виж целия пост
# 272
Минах днес през магазина и след час  и половина приказки кой крив кой прав ще ми оправят едното перде. За другото търся вариант все още. Thinking Така си били записали, моята дума срещу тяхната. Какво да кажа, освен че като си вписваше мерките на обърканото за корекция пак щеше да допусне грешка. Добре, че беше колежката й..
Ще го мисля дали да пришивам или да свалям корниза.   ooooh!
Виж целия пост
# 273
Пак добре, че едното са ти го признали. Аз като съм поръчвала разни неща по размери, ме карат да се подпиша на поръчката, иначе не я приемат. Ти защо не каза, че не си подписвала такава поръчка и грешката си е в тях? Да са ти я дали да я разпишеш и провериш. Утре могат да ти ушият пердето до средата на прозореца и пак ти ще си кривата, за съжаление.
Виж целия пост
# 274
Минах днес през магазина и след час  и половина приказки кой крив кой прав ще ми оправят едното перде. За другото търся вариант все още. Thinking Така си били записали, моята дума срещу тяхната. Какво да кажа, освен че като си вписваше мерките на обърканото за корекция пак щеше да допусне грешка. Добре, че беше колежката й..
Ще го мисля дали да пришивам или да свалям корниза.   ooooh!

Защо не се обърнеш към шефа им и да им обясниш, може да е неграмотна жената. Все пак дано не объркат пак!
Виж целия пост
# 275
Здравейте, моята спалня не е напълно готова, трябва да сложим тавана и да оправим ъглите и праговете, но тежката част я минахме.

Сега се чудя дали да слагам пердета или да махна старите щори и да сложа от вертикалните?  newsm78

Погледнете и дайте мнениееее, мерси Simple Smile
http://antonelly.snimka.bg/other/spalnya-v-lilavo.674761

Съжалявам за качеството, но снимам с телефон Simple Smile

Леглото е с повдигащ механизъм, отдолу е разделно на 4-ри и там побирам ВСИЧКО , много е практично, нито събирам под леглото прах, и винаги мога да намеря място на сезонните вещи Simple Smile Гардероба е с две врати , но от вътре е разделен на 3 части, рафчета-закачалки-рафчета.
Понеже стаята е тясна и дълга, така измислих леглото, проектирах си на Corell Draw, после ми го направиха на някаква програма с 3D, нямаме нощни шкафчета, затова е етажерката над леглото Simple Smile Диванът ще изчезне след време и там ще е единият скрин (по-малкият), но живот и здраве Simple Smile
Много ми хареса спалнята ти. Голям фен съм на лилавото. Това по стените декорация ли е или тапети и ако да откъде ги купи?

Благодаря ! А, преди 2 седмици сложихме и тавана. Тапети са , тези, които са бели с фигурите са с напасване, затова взех два вида, едни чисто лилави и тези с фигурите и ги сложихме като се редуват, купени са от магазин Carpet MAX , но не онлайн, а от самият магазин.

Shadowoman, зад двете врати гардероба е разделен на 3, лява част е рафтове отдолу с две чекмеджета и средна е закачалки отдолу и отгоре с големи рафтове - за чаршафи примерно, дясната част пак е рафтове с две чекмеджета най-отдолу. И аз си мислех, че няма да е удобно, но всъщност няма проблем и е практично.
Виж целия пост
# 276
Аз да споделя,че моята спалня пристигна.... Има още много какво да се желае по отношение на изпълнението, да не говорим,че ми объркаха размера на огледалото и го върнах. Заинатих се и туй- то ooooh! не може 100 пъти да записва размери някой си и накрая да не им излезе сметката. Да не говорим ,че не бяха предвидили ,как ще влезе сглобения гардероб, та се наложи на улицата да го разглобяват....
Ама вие да не си помислите,че аз съм очаквала всичко да е ок- нееее Laughing та малко с ирония и спокойствие приех случващото се и не се затормозих много Simple Smile
Тези дни ще кача снимки ,въпреки ,че не съм сложила завеси и има нужда от ново осветително тяло.
Виж целия пост
# 277
При нас вече майстора приключи, следва боядисването и паркета, което не е никак лесна задача. С тия цветове вече се побърквам.
Виж целия пост
# 278
охооо с цветовете си е играчка...та отсичания та с четка за рисуване...,че хартиеното тиксо ако не го махнеш веднага след като минеш с валяка после отлепва на тавана или на стената латекса и кофти..аз колко съм си играл с тези цветове...
Виж целия пост
# 279
Мъка, мъка. Майстора ми каза да взимам от бялото хартиено тиксо, не от жълтото. Че аз така в трапезарията с жълтото и махам тиксото и латекса с него.  Cry
Виж целия пост
# 280
Ние затова решихме да платим на майстор, който да го боядиса. Ако трябваше сами - 2 човека щяхме да се мотаем поне 2 дни. Е, по-добре да ги изработим чрез професиите си тези пари. Мебелите ни, обаче, закъсняват вече с 2 седмици и утре мисля да напиша един сериозен мейл на производителя.
Виж целия пост
# 281
Ние затова решихме да платим на майстор, който да го боядиса. Ако трябваше сами - 2 човека щяхме да се мотаем поне 2 дни. Е, по-добре да ги изработим чрез професиите си тези пари. Мебелите ни, обаче, закъсняват вече с 2 седмици и утре мисля да напиша един сериозен мейл на производителя.


А нямате ли клауза в договора при закъснение от страна на производитела да има санкции? Например в някои случаи за всеки ден закъснение има уточнено намаление от цената. Щото те така могат да ви мотаят до безкрай.
Иначе на 100 % те подкрепям за майсторите . В къще си извикахме майстор и момчето си свърши рабоата перфектно с боядисването. Лично аз никога не бих трошила нерви и време,които биха могли да бъдат опулзотворени рационално.
Виж целия пост
# 282
Като човек, който боядисва за първи път, мога да кажа, че се справихме доста добре. Вярно, че по тавана има дреболии да се поправят, но не е болка за умиране - на две-три места има леко цапната от боята на стените. Иначе боядисването стана супер, но си го направихме по всички изисквания - шпакловка от майстор, грунд, две ръце боя. Не сме пестили от материали и се получи гладко и равномерно боядисване.
Неродена мома, търси си правата, иначе ще те правят на маймуна. Ако въобще имате договор, че доста от фирмите не практикуват и после върви доказвай кое как и защо.
Виж целия пост
# 283
Има клауза каква неустойка дължим за всеки ден, в който се забавим да вземем готовите и чакащи мебели на склад. Естествено, няма клауза каква неустойка дължи фирмата-производител за неспазване на срока на изпълнение  Mr. Green
Няма да им давам зор, защото интериорната ни врата още не е дошла, а тя трябва да се монтира, да се обърне и боядиса около нея - ако има сложен гардероб, той ще пречи на тези неща. Така че засега кротко си спим в хола  Mr. Green Мина ми ядът, здраве да е, но това не означава, че ще им простя. Като си получа мебелите, ще им пратя писмо, в което кротко ще обещая, че ще съобщя във форуми и сред приятели коя е фирмата, позволила си (засега) 17-дневно закъснение в доставката.
Виж целия пост
# 284
Можеш и в Комисия за защита на потребителите да се жалиш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия