Хайде, покажете си спалните/7

  • 171 847
  • 820
# 555
Имам предвид, че леко ще се огъне дъното над чекмеджетата поради това, че страницата (средната) поема по-голяма част от товара от лостовете, рафтовете и горния рафт. Това исках да кажа.

 blue.angel, значи мисля, че няма да има някакъв проблем при вашия гардероб, само от снимката виждам, че има само 4-ри крала в 4-те ъгъла на гардероба, хубаво е да има крака под всяка страница инак при натоварване по средата може да провисне, тоест питайте дали има повече крака в комплекта, че понякога има по един на средните страници.
Виж целия пост
# 556
Shadowman, моят е по поръчка - направих проект, поръчах плоскостите и сега чака време да го сглобим. Този го дадох само за пример за разпределението. Иначе отдолу няма да е на крака, а с цокъл - като този, който ти си показал. Предвидила съм цялата конструкция, освен на цокъла, да се държи и на още две места, разпределени по равно по дъното. Така или иначе, имам доста парчета - ако се наложи, ще го укрепя допълнително отдолу. Ако проблемът изглежда да е само там, това е предвидено Simple Smile. Благодаря за съвета.
Виж целия пост
# 557
Не помня да съм искала мнение за разпределението, но...някои хора обичат да съветват и без да ги питат  newsm62

Аз пък съм на принципа-колкото повече мнения,макар и непоискани,толкова по-добре. Все ще извлечеш нещо полезно за себе си.
По този повод-до сега не съм имала случай да благодаря на shadowman за нещо,което на което обърна внимание и показа преди година-две , а нашият майстор не бе предвидил. Ставаше дума за отвори за проветрение в "сандъка" на спалнята ни. М.м. ги направи сам впоследствие и им сложи подходящи по цвят тапи-решетчици. Не зная как се казват.
Та макар и късно-благодаря.
Виж целия пост
# 558
Не помня да съм искала мнение за разпределението, но...някои хора обичат да съветват и без да ги питат  newsm62

Аз пък съм на принципа-колкото повече мнения,макар и непоискани,толкова по-добре. Все ще извлечеш нещо полезно за себе си.
По този повод-до сега не съм имала случай да благодаря на shadowman за нещо, на което обърна внимание и показа преди година-две , а нашият майстор не бе предвидил. Ставаше дума за отвори за проветрение в "сандъка" на спалнята ни. М.м. ги направи сам впоследствие и им сложи подходящи по цвят тапи-решетчици. Не зная как се казват.
Та макар и късно-благодаря.
Виж целия пост
# 559
Реших да си коригирам грешката в поста,а го повторих  Grinning  Всъщност защо писания от предходен ден не мога да ги редактирам?!
Виж целия пост
# 560
Реших да си коригирам грешката в поста,а го повторих  Grinning  Всъщност защо писания от предходен ден не мога да ги редактирам?!
Има си модератори за тази цел Mr. Green
 Ако всеки си редактира писанията, ще се загуби нишката в темата  Laughing
Виж целия пост
# 561
Запис и тук.
Виж целия пост
# 562
Здравейте, да питам по разбиращите:
Искам вратички на гардероб които да са 240 на 45 ,според вас ще се огънат ли , и какъв е варианта да не се огъне мдф-а при тази височина? newsm78
Има "опъвачи" точно за твоя случай. Поставят се от вътрешната страна на вратичките. Няма значение какъв е материала на вратичката, важното е да подберете правилната система. Има ги по фирмите, които се занимават с мебелен обков (частите, сглобките и всички необходими дреболии около мебелното производство). Ако ти се сторят скъпи или грозни, може някой майстор, да ги направи като декоративна част, или като вътрешен елемент около някоя екстра (закачалка за вратовръзки, фишута, колани....).
Послушай shadowman, за пантите — вярно е написал, че там трябва да има в излишък.  thumbsup
Виж целия пост
# 563
И аз тук   bouquet, в търсене на перфектното съотношение цена-качество  Laughing , харесах си спалня от Мартинели ,но се надявам да си я избия от главата ... Blush
Виж целия пост
# 564
Това е за плъзгащи врати, и с това трябва да се внимава много понеже ако го пренатегнеш се изкривява вратата навътре а ако не затегнато отива на вън.
Виж целия пост
# 565
...Иначе отдолу няма да е на крака, а с цокъл - като този, който ти си показал. Предвидила съм цялата конструкция, освен на цокъла, да се държи и на още две места, разпределени по равно по дъното. Така или иначе, имам доста парчета - ако се наложи, ще го укрепя допълнително отдолу. Ако проблемът изглежда да е само там, това е предвидено Simple Smile. ...
Пак се слага на крака (нивелиращи), въпреки, че отпред е затворен с цокъл. Не се крепи на него конструкцията Simple Smile
Виж целия пост
# 566
И аз тук   bouquet, в търсене на перфектното съотношение цена-качество  Laughing , харесах си спалня от Мартинели ,но се надявам да си я избия от главата ... Blush
Хахахахахахахаха!
Това ми хареса!
А защо се надяваш да си я избиеш от главата, все пак?  Wink Предполагам, че искаш да мислиш за море например.... Wink
Виж целия пост
# 567
И аз тук   bouquet, в търсене на перфектното съотношение цена-качество  Laughing , харесах си спалня от Мартинели ,но се надявам да си я избия от главата ... Blush
Дали може снимка?
Виж целия пост
# 568
Е, моят няма да е на крака. Мисля, че така ще е по-здраво. Поне вкъщи всички гардероби са така и са много стабилни.
Виж целия пост
# 569
Е, моят няма да е на крака. Мисля, че така ще е по-здраво. Поне вкъщи всички гардероби са така и са много стабилни.
Значи имате идеално равен под  Grinning
Не си го представям как така няма крака, но щом казваш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия