Хайде, покажете си спалните/7

  • 171 843
  • 820
# 600
Съжалявам за объркването, но един от моделите ви се повтаряше, имаше редакция на поста на Miss M, a този на zveti81, е изчезнал мистериозно, така че, простете ми. Жалко, че моделът не е наличен, за цената си наистина е много добър, поне на снимката.
Виж целия пост
# 601
Калитко, всичко е ок. Благодаря ти за съвета.
Сега имам друго питане, преди години в спалнята сложихме вертикални текстилни щори. Още тогава ми объркаха цвета / нещо такова е http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://www.vratiburgas.com/im … EwAQ&dur=181/, направо ми боде очите. Та мисълта ми е знаете ли дали мога да си поръчам само плата, и по размера на моите да ми направят други, ама в различен цвят? Дали ще е скъпо. Дойде ми тази идея, тк механизмът им е чисто нов, а и не ми се иска да ги изхвърлям.
Виж целия пост
# 602
Няма проблем да си поръчаш само плата, дори ако ти искат пари за тежестите и за въженцето може да си сложиш тези от старите щори. Цената за дистрибуторите е отделна за плата и за релсата.
Виж целия пост
# 603
Няма проблем да си поръчаш само плата, дори ако ти искат пари за тежестите и за въженцето може да си сложиш тези от старите щори. Цената за дистрибуторите е отделна за плата и за релсата.

Благодаря, при първа възможност ще проверя и ще пиша. Peace
Виж целия пост
# 604
Здравеите
искам да си залепя тапети в спалнята само на стената над  леглото, т.е.над главите ни
останалите стени са в цвят шампанско боядисани с латекс.
Чудя се дали да са на черти или на кръгове , дали да представлява пано или просто облечена в тапет
стена,
с какво да се съобразя ?благодаря предварително !
Виж целия пост
# 605
Здравеите
искам да си залепя тапети в спалнята само на стената над  леглото, т.е.над главите ни
останалите стени са в цвят шампанско боядисани с латекс.
Чудя се дали да са на черти или на кръгове , дали да представлява пано или просто облечена в тапет
стена,
с какво да се съобразя ?благодаря предварително !

Aз бих сложила нещо такова http://www.e-domko.bg/product/3220-floraison.html   Wink
Виж целия пост
# 606
Здравейте и запис  Peace,

Пред поръчка на легло съм и търся препоръка за фирми, които правят, понеже в магазините не откривам това което ми е нужно или това което ми харесва върви в комплект с още хиляда излишни мебели /скринове, гардероби, шкафчета, тоалетки и т.н./  Crazy

Та искам бяло ниско легло от мдф с тапицирана в бяла кожа облегалка.
Ще съм страшно благодарна, ако някои сподели контакти на фирми от които е доволен, които работят спални от мдф и тапицерия с кожа.

Валети, аз съм с тапет на стената зад леглото. Моят лилав с орнаменти ще пусна снимка при първа възможност  Peace
Виж целия пост
# 607
Аз пак да спомена Ергодизайн. Точно такава мостра имаше в Платан, но сестра ми я купи. Е, може да е било бяло ПДЧ, а не МДФ. Виж им на сайта какво имат и им се обади да ти кажат в кой магазин имат мостра, най-вероятно ще е в някой Платан или Айко.

Също по магазините за матраци има, тяхно си производство. И в Мебелна Къща Ралица има.
Виж целия пост
# 608
ragazza , ще чакам Simple Smile
Виж целия пост
# 609


Та искам бяло ниско легло от мдф с тапицирана в бяла кожа облегалка.
Ще съм страшно благодарна, ако някои сподели контакти на фирми от които е доволен, които работят спални от мдф и тапицерия с кожа.


ragazza Виж тук.
http://matracinani.bg/groups.php?gID=19&sort=1&start=0&max=9
Днес попаднах на този сайт, разглеждайки темичката с матраците, понеже вчера купихме спалнята, та вече съм на тема матраци Simple Smile
Виж целия пост
# 610
Трябва ми нова спалня.  От 600 лв вдигнах на 1000.
 предпочитам да не е с плъзгащи врати.
Този е с плъзгащи, но е система Hettich.  Peace
Скрит текст:
1060 лв
http://baratisimas.com/product/1195/spalen-komplekt-montsa-1-060-leva.html
Търговска Мрежа:
http://www.gold-apolo.net/index.php?option=com_content&task= … =51&Itemid=94
Виж целия пост
# 611
Някой знае ли дали има чаршафи за спане от лен или някаква подобна материя,която не пуска власинки?
Виж целия пост
# 612
Да има.Аз имам ленени чаршафи от България.
Виж целия пост
# 613
Да има.Аз имам ленени чаршафи от България.

Дай повече инфо,доволна ли си, пускат ли власинки, въобще събират ли се при многократно пране? АЦ досега не се бях замислила дали има такива, но сега виждам че правят и от лен чаршафи. Simple Smile
Виж целия пост
# 614
Моите са шити по поръчка.По дълго се запазват,цветовете също.През лятото не потят колкото другите.Проблема е само,че по трудно се гладят от обикновените чаршафи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия