Хайде, покажете си спалните/7

  • 171 840
  • 820
# 630
Не се сърди човече аз също много харесвам тухлички или камъни по стената. Peace
Ние си направихме в хола едната стена и една колона с камъни.
Ще пусна снимка за да добиеш представа. Снимката е кофти , но нямам друга.
Виж целия пост
# 631
забравих колоната.

За някои е малко грубичко , но на мен ми харесва.
Виж целия пост
# 632
сладката мими с какви камъни е. С тези като цели плочи или е реден камък?
Виж целия пост
# 633
сладката мими, много е хубаво Simple Smile
Но така като е неравно не събира ли прах?
Виж целия пост
# 634
сладката мими с какви камъни е. С тези като цели плочи или е реден камък?

Реден камък е , Peaceи като се лакира стои много добре.Първо гледахме целите плочи , но нещо не ни допаднаха.
Не се сърди човече майстора  който ни го нареждаше ни обясни, че като е лакиран и преди това с едра четка го изчистихме няма да задържа прах. Simple Smile
Вътре непрекъснато ходят майстори , и засега не съм забелязала да има прах , newsm78 но довечера като ида, ще се вгледам Peace и утре ще пиша.
Виж целия пост
# 635
Не се сърди, човече ,
това ми хареса (поне на проект) Wink
http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2011/196/9/6/white_brick_bedro … ygray-d3tzif0.jpg

Казваш, че стените ще са едноцветни, но бели ли пак или?
Тогава да видиш тухлички ...
И аз си представям по-скоро между мат и гланц боядисани/ лакирани тухлички.

Това доста лукс го докарва, но можеш да заимстваш
http://www.archline-bg.com/wp-content/uploads/2013/08/spalnq1.jpg

"Декоративни панели в цвят “пепел от рози”, монтирани на стената зад леглото, са главният акцент в родителската спалня. "
http:// interior. jilishta. com/design/files/2013/04/Bedroom_01.jpg  (има шпации, че не позволява линка - та, с копиране)
Виж целия пост
# 636
Казваш, че стените ще са едноцветни, но бели ли пак или?
Тогава да видиш тухлички ...
И аз си представям по-скоро между мат и гланц боядисани/ лакирани тухлички...

Цветът на стените ще избирам след като определя този на тухличките. Защото попаднах на 3 нюанса (тапети са, не мога да си позволя естествени тухли, тъй като стаята е малка и всеки милиметър е важен), и в зависимост от тях вече ще се избира другото:
http://www.e-domko.bg/product/3885-9078-13-tapet-vinil-new-england.html
http://www.e-domko.bg/product/3882-9078-20-tapet-vinil-new-england.html
http://www.e-domko.bg/product/3886-9078-37-tapet-vinil-new-england.html

Обаче не е задължително да са тухли, може и др., обаче да е хоризонтално. Май не правят много, поне по нета основно на вертикални попадам  Rolling Eyes

Паната са хубави, но за голяма стая, в нашата хич не ги виждам...
Виж целия пост
# 637
Мдам, права си за всичко. Разбрах те;)
Харесах този модел - http://www.e-domko.bg/product/3886-9078-37-tapet-vinil-new-england.html
Няма ли и хубаво "боядисани тухлички" ?Simple Smile))
Виж целия пост
# 638
Мдам, права си за всичко. Разбрах те;)
Харесах този модел - http://www.e-domko.bg/product/3886-9078-37-tapet-vinil-new-england.html
Няма ли и хубаво "боядисани тухлички" ?Simple Smile))

Това им е чара,  Peaceмного са хубави. Peace
Виж целия пост
# 639
И аз клоня към тези, но не исках да ви насочвам  Blush
Виж целия пост
# 640
долу, в ляво, първите - по-белеят и няма визуално  да стесняват. http://tapeti-burgas.com/?action=products&category_id=22
Споделям напълно написаното от Лоренца.
Виж целия пост
# 641
Много са хубави!
Ще обиколим магазините за нещо подобно, защото ми се иска да ги видя/пипна, някак ме е страх да поръчвам по снимка. Дано намеря подобни, ако не, ще остане вариантът от предната снимка.
Виж целия пост
# 642
Ами потърси и на други места, специално тези в нета ги срещнах на 2 места  Peace /по-нежни са и само загатват за идеята за тухлички/.
Виж целия пост
# 643
Ами потърси и на други места, специално тези в нета ги срещнах на 2 места  Peace /по-нежни са и само загатват за идеята за тухлички/.

Да, наистина са по-добре  Simple Smile

Обсъждам по скайпа с мъжа ми и му пускам линковете, след малко получавам този отговор:
"може вместо голи тухли да е на гол панел - ще е доста фешън и като го видят ще продават тапет с гол панел и стърчащи арматури...? 
 Joy
Виж целия пост
# 644
Ами потърси и на други места, специално тези в нета ги срещнах на 2 места  Peace /по-нежни са и само загатват за идеята за тухлички/.

Да, наистина са по-добре  Simple Smile

Обсъждам по скайпа с мъжа ми и му пускам линковете, след малко получавам този отговор:
"може вместо голи тухли да е на гол панел - ще е доста фешън и като го видят ще продават тапет с гол панел и стърчащи арматури...? 
 Joy

Определено най-добре на живо  Peace

И съм напълно съгласна с идеята - то от нашите луди идеи, дотам им идва и тяхната фантазия;)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия