Хайде, покажете си спалните/7

  • 171 833
  • 820
# 705
Mного красиви неща показвате   bouquet
Ние сме на етап основен ремонт на гарсионерка, та бившата кухня ще става спалня.
Според вас мисия невъзможна ли е в тази кутийка да се побере спалня, гардероб 130 максимум и скрин  Rolling Eyes
Абсолютно мисия възможна е.  Peace

Ето нашата спалня как изглеждаше преди - събрана точно в малката кухничка на панелен апартамент:

спалнята с размери 164/190 -

библиотеката -

и двукрилния гардероб с плъзгащи врати и надстройка -

Е, библиотеката е супер малка, бяхме я препълнили по едно време, но за толкова пространство...това е положението - все пак и въздух трябва да има...  Wink
Виж целия пост
# 706
Напълно е мисия възможна, аз събрах в кухня с размери 2,70/3,30 м следните мебели:
легло 1,60/2,10 м с две нощни шкафчета, гардероб 1,50/0,55 м и скрин 0,70/0,50 м. Вярно, има само пътечки между кревата и стените и кревата и гардероба, но на нас ни стигат - по 60 см са широки.
Виж целия пост
# 707
blue.angel   bouquet
t_ilieva   bouquet - много кокетна е станала, хареса ми е местоположението на телевизора. Ние сега се чудим дали да е на стената или върху скрина, за да може да се пуснат контакти....А гардероба на коя страна се намира  newsm78

Живи и здрави още сме на етап водопровод и дограма, но ще съветвам за идеи с вас   bouquet
Виж целия пост
# 708
.................
t_ilieva   bouquet - много кокетна е станала, хареса ми е местоположението на телевизора. Ние сега се чудим дали да е на стената или върху скрина, за да може да се пуснат контакти....А гардероба на коя страна се намира  newsm78

Живи и здрави още сме на етап водопровод и дограма, но ще съветвам за идеи с вас   bouquet

BeRrY_GiRl, наистина е малко и семпло, но е уютно и удобно, пък и функционално това разпределение на мебелите.
Гардероба е на стената срещу библиотеката.  Peace
Виж целия пост
# 709
http://gold-apolo.net/index.php?option=com_content&task=view … 0&Itemid=152#
Отвори на модулна система Адара.
Ето го Кордоба на Габровница.
Сивее и е с едра шарка. Но е нов цвят.
Не си копувайте от тази фирма големи боклуци продават #Cussing out
Виж целия пост
# 710
http://Ал.net/index.php?option=com_content&task=view&id=70&Item id=152#
Отвори на модулна система Ад ара.
Ето го Кордона на Габровеца.
Сивее и е с едра шарка. Но е нов цвят.
Не си купувайте от тази фирма големи боклуци продават :Рая:
От фирма производител Голд -Аполо
Виж целия пост
# 711
http://Ал.net/index.php?option=com_content&task=view&id=70&Item id=152#
Отвори на модулна система Ад ара.
Ето го Кордона на Габровеца.
Сивее и е с едра шарка. Но е нов цвят.
Не си купувайте от тази фирма големи боклуци продават :Рая:
От фирма производител Голд -Аполо
Виж целия пост
# 712
Не съм рекламирала фирмата Голд-Аполо, а линкът е за да покажа цвят Кордоба. Обърнете внимание!
Виж целия пост
# 713
Не съм рекламирала фирмата Голд-Аполо, а линкът е за да покажа цвят Кордоба. Обърнете внимание!

Ето цвета по-нагледно:
Виж целия пост
# 714
Не съм рекламирала фирмата Голд-Аполо, а линкът е за да покажа цвят Кордоба. Обърнете внимание!

Ето цвета по-нагледно:

Цветът е страхотен .Не си копувайте от тази фирма спални
много некачествени им са нещата и насичкото отгоре не приемат рекламация ползвана е една година спалнята наистена дезайн перфектен качество никакво. newsm11
Виж целия пост
# 715
Мариета2004, добре, разбрахме вече, че си разочарована от въпросната фирма...
Пиши в темата за черен списък за майстори ако искаш, дай тук да посъветваме момичето за това, за което е попитало.  Peace
Виж целия пост
# 716
Здравейте момичета и момчета, с интерес следя темата и съм очарована от идеите и реализираните Ви проекти. Тази година и ние правихме основен ремонт на спалнята и крайният резултат( поне за мен) се получи задоволителен. Ето го и него:

http://s24.postimg.org/m154dpirp/001.jpg
http://s1.postimg.org/ao03i3z5r/004.jpg
http://s10.postimg.org/icgcgmj9l/005.jpg
http://s16.postimg.org/eqg8ckasl/002.jpg

Остават някои дребни детайли като нощни лампи, шалте и тн., но все още не съм се спряла на нищо конкретно  Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 717
Страхотна спалня, чудесни студени цветове  Peace
Виж целия пост
# 718
Много ми хареса и на мен синьото, особено в комбинация с пеперудата Simple Smile

Mного красиви неща показвате   bouquet
Ние сме на етап основен ремонт на гарсионерка, та бившата кухня ще става спалня.
Според вас мисия невъзможна ли е в тази кутийка да се побере спалня, гардероб 130 максимум и скрин  Rolling Eyes

Моята спалня на предната страница също е в такава стая, но гардероб и др. висока мебел не исках, иначе място има, ще се справите.
Аз толкова съм свикнала с уюта на малкото пространство, че като спя на др. място ми е некомфортно  Crazy
Виж целия пост
# 719
Не се сърди, човече толкова просторно изглежда, че въобще не забелязах, че е в точно такава стая  Hug Невероятно симпатично и просторно. Поздравления  Hug
Моята спалня съвсем се стесни, след като се сложи гипсокартон по стените, ама колкото толкова...
   Сега сме в голяма чуденка за цвета на интериорната врата и ламината...Мислехме всичко да е в тоналност венге + мебели венге и цвят и светли стени. Но сега се замислям дали няма да стане прекалено тъмно. Дали да направим пода по - светъл, а мебелите и вратата венге или обратното? Или да оставим всичко венге със светли стени?

memoriq цвета е разкошен  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия