Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 146

  • 33 572
  • 744
# 630
 Цвети, взех си едно гифче- благодарение на теб! Hug Hug



   А и заради Р. Клайдерман още клип, макар и с до болка познати снимки- ама нали все им се радваме.

http://www.facebook.com/#!/photo.php?v=296870347006041[/video]

 Линка, макар и работата да ти е много сега, пожелавам ти да ти носи удовлетворение! Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 631
Има ли някой на терена? newsm78 newsm78

Къде сте, кукли? Аааа...ама човека луд стана да Ви търси... Whistling Whistling

Виж целия пост
# 632
Виж целия пост
# 633
Габи,  Wink аз съм тук, ама в това вирусно време  Thinking май, доста от нас не са много в кондиция.  Peace

И аз си гледам клипове.  Heart Eyes

Виж целия пост
# 634
Виж целия пост
# 635
Нали си имахме и саксофони и по плакати в нечии кабинети, и по стълбищата:
та да послушаме преди лягане:

Виж целия пост
# 636
Виж целия пост
# 637
Късничко е, но пак да кажа: Здравейте!  Hug

Габи, Джансел ме намери!  Wink

Докато паркирах открих Хасрет и Мурат!
 Wink




Скрит текст:
Опровергават новината, че Туба е хоспитализирана в болница в неделя:

Tuba'nın pazar günü hastaneye yattığı haberi yine bir twit ile yalanlanmış oldu tabi buda doğruysa
Виж целия пост
# 638


Още някой не спи  Wink и си е намерил по-приятно вечерно занимание.
А и любопитните сън не ги хваща!
Виж целия пост
# 639


Туба и Томрис на протестите през декември.
Отдавна нямаме новини за здравословното състояние на Томрис.
Дано при нещата да са наред и да е в състояние да поеме пак работата си.  Peace
Изключителен усет има тази жена за таланти!  Peace
Борбата и в мъжкия свят, в който работи, и коства много!
Виж целия пост
# 640


Добро утро! По тъмно съм станала да диря бебета в нета...споко, няма още Wink Ама малко не е честно, докато разберем, че Бионсе е бременна, тя взе, че роди.  SadИ не само роди, ами бебето вече плаче в песен на татко Джей- Зи. А къде сме ние, можем да озвучим не само края, ами и началото на клип и то на два гласа. Класика Grinning
Като съм на вълна бебета, да добавя и още нещо. Хубаво, че не съм фенка на Анджелина Джоли, че щях да се гътна от обида, дето ми обявява чак сега, че е навършила тримесечна бременност. Пустите американски папараци, спят ли, роднини ли си няма жената да сигнализират Mr. Green Иначе, като прочетох благата вест, си спомних филмчето за кюрдската махала, дето ни го показа Фенчето. Та от него запомних встъпителните думи:' Когато на някой му стане скучно, селото ни пораства с един човек". И правя извод, че Браджелините ги гони голяма скука ooooh!

Така че, желая хубав ден и да прогоним всякаква скука...не че съществува опастност, да увеличим бройката на пищещите Joy Joy JoyАми, колкото...толкова Peace HugКакто обичам да ми казва Линка...обичам ви момичета Heart Eyes

Виж целия пост
# 641
Добро утро!  Hug
Заповядайте на кафе! Кафето на маестрото обаче няма да пипате!  WinkТо си е за него!  Peace

В петък, 13-ти , акцента изглежда ще е върху очите  Wink



Аз излизам навън - да изпушим заедно с Джансел по една цигара!
Виж целия пост
# 642




Банго Васил, Банго Васили, още и Банго Василий (Васильовден), наричан още Василица е най-големият празник на ромите. Това е циганската Нова година. Празнува се по стар стил и празненствата траят 2-3 дни.

Честит празник!
Виж целия пост
# 643
Добро утро!

Благодаря за кафето и пъстрото настроение тази сутрин!  Hug

Честит празник и от мен за циганската Нова година, Wink не можем да го пропуснем, та нали повечето  участници в нашият сериал са такива.  Peace
Но моето любимо "цигане"  Wink си е Хасрет, особено тази от първите серии на ЗС.  Hug

Виж целия пост
# 644


Хасрет остави учителя и нафуканата ученичка като тряснати!  Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия