
А и заради Р. Клайдерман още клип, макар и с до болка познати снимки- ама нали все им се радваме.
http://www.facebook.com/#!/photo.php?v=296870347006041[/video]
Линка, макар и работата да ти е много сега, пожелавам ти да ти носи удовлетворение!



аз съм тук, ама в това вирусно време
май, доста от нас не са много в кондиция. 





и си е намерил по-приятно вечерно занимание.

Ама малко не е честно, докато разберем, че Бионсе е бременна, тя взе, че роди.
И не само роди, ами бебето вече плаче в песен на татко Джей- Зи. А къде сме ние, можем да озвучим не само края, ами и началото на клип и то на два гласа. Класика 

Ами, колкото...толкова
Както обичам да ми казва Линка...обичам ви момичета 

То си е за него! 


не можем да го пропуснем, та нали повечето участници в нашият сериал са такива. 
си е Хасрет, особено тази от първите серии на ЗС. 

Препоръчани теми