Евтините неща, от които сме доволни - 10

  • 96 191
  • 768
# 765
Момичета, препоръчайте евтина и хубава боя за коса, която да покрива добре бели косми.
Преди седмица си взех Garnier Colour Naturals, забърсах я набързо, не бях я ползвала, обаче останах много доволна от нея, страхотен наситен цвят, много лъскава и мека ми беше косата след като я изсуших, което не от всяка боя ми се получава.Определено пак ще се боядисам с нея.Взех я за 3лв и нещо.

http://www.nisea-bg.com/produkti/%D0%B1%D0%BE%D0%B8-%D0%B7%D0%B0 … lor-naturals.html
Виж целия пост
# 766
нова тема?
ще заключа тази  Grinning
Виж целия пост
# 767
Не разбрах има ли нова тема.  newsm78 Записвам се и аз да следя. Преди известно време си купих пудра на Есенс и много ми хареса, а най-много ми хареса, че е евтина.  Laughing До сега попадах на пудри, които или не се размазват добре, или изобщо не матират. Тази хем матира, хем се размазва добре.  Laughing Но аз вече почнах да нанасям пудрата с четка та може и от това да е.  Laughing Но съм много доволна и пак ще купя.  Grinning
Виж целия пост
# 768
НОВА ТЕМА:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=650542.new#new
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия