Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 146

  • 60 718
  • 741
# 525
      Ейййй такива ще пораснем!

     Ама искаме да видим откъде тръгнаха мама и тати- май от тук



           А на всички лели, дето ни се радват- букет и едно жирафче, че другото си го оставихме за нас

Виж целия пост
# 526


След като изчетох написаното и аз да поздравя всички и като леля на бебоците да взема да почерпя  Joy

 

Виж целия пост
# 527


Мамо, разкажи ми приказка!   Hug
Виж целия пост
# 528
   

    Честито! На всички мами, лели, баби, че и прабаби, може би!
    Здраве, здраве, много здраве и късмет за малките госпожици!
    За мама и тати също! И да не ги напуска красивата емоция от този удивителен, неповторим, щастлив ден!!!
Виж целия пост
# 529
Виж целия пост
# 530
Честито, момичета , и от мен!  bouquet  bouquet

Да са живи и здрави малките принцеси!
Да радват мама и татко!

Наздраве на всички!   bouquet 





Виж целия пост
# 531


Виж целия пост
# 532
Здравейте, празнуващи! Hug Hug

Да са ни живи и здрави малките принцеси!
Да отраснат, заобиколени с много, много любов!
Но и с толкова много лели, баби и прабаби няма как да не е така!


Ха наздраве на всички виртуални щастливки, които искрено се радват на чудесната новини!

Виж целия пост
# 533
Днес май само аз не съм почерпила още  Blush



Да са ни живи и здрави принцесите и таткото да си ги гледка като писани яйчица  Hug
Виж целия пост
# 534
БЛАГОСЛОВЕНИ ДА СА!!!!!
Виж целия пост
# 535
Виж целия пост
# 536


Нашите принцеси две ли са или шест? newsm78 newsm78

Таман щях да питам как се казват...ама аз се ошашавих. ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 537
Честита ви радост  newsm51  Да са живи и здрави двете малки принцеси,мама Туба и татко Онур Hug пожелавам им безкрайно семейно щастие Peace
Радвам се на щастието на Туба- няма по- прекрасно чувство от майчинството!!!
Виж целия пост
# 538
Честито на Туба, Онур и техните близки. Пожелавам на малките момиченца много здраве, щастие и любов!

 bouquet Момичета искам да Ви честитя и на Вас.
Това е и Ваш личен празник. Честито

Да се почерпим със сладичко за бебките
торта за близначки

и момчетата вече се ослушват за тях Wink и за тате подарък има
Виж целия пост
# 539
Благодаря на момичетата от другите теми за поздравленията!  newsm51 newsm51 newsm51
Дано и те изпитат такава радост със своите любими актьори!




Лилимс, Ели,  Hug Hug Hug  Peace
Бюлент и той скоро ще зарадва фенките си!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия