Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 146

  • 60 718
  • 741
# 555
Добро утро  Hug Hug Hug
Хайде да се подредя и аз към работните пчелички. Уважавам желанието на сем. Сайлак да не показват все още малките принцеси, не ме разбирайте погрешно, умирам от нетърпение да ги видя, но и разбирам желанието на Туба и Онур да защитят най ценните същества за тях. За колко неща чакахме и снимки ще дочакаме. Пожелавам същото щастие и на Мурат.
Виж целия пост
# 556
Добро утро!  Hug
Данче, кафе и малката чаровница Асия е чудесно начало на деня!  Hug

Злати, феновете ще правят колажи с бебчета от нета докато се появят първите снимки на  малките сладурани!  Joy
Сабина, и аз горя от нетърпение да видя бебчетата, но ми стига да зная, че са добре! Ще ги видим рано или късно!  Hug Така е, ние  чакахме и дочакахме толкова много неща!
Благодаря на всички, които вчера съпреживяха заедно с нас радостта ни!



Виж целия пост
# 557
Добро утро!  Hug

Благодаря ви за кафето и настроението!  Hug
Злати,  Wink аз да се поразходя малко с този подпис, че нали не се надявам много на снимки с принцесите.  Peace
Сабина,  Peace по този въпрос - мисля, като теб.  Simple Smile

А, ето и една честитка за Туба от хърватките.  Hug

Виж целия пост
# 558
МОМИЧЕТА, ЧЕСТИТА  РАДОСТ,ЩАСТИЕ,КОЕТО ЦАРИ В ТЕМАТА ... newsm44 newsm44

Появата на нов живот е винаги  НАДЕЖДА за нещо хубаво,сбъдване на мечтите !!!!
А ТУК  Е  Д В О Й Н О  !!!! От сега нататъка  ви предстоят много радост,нетърпение за всяка новинка,а като се появи и снимка,удоволствието е неописуемо ,но винаги недостатъчно,желанието се увеличава още и още..... Joy Joy Joy
Приемете и от мен пожеланията за здраве и късмет на принцесите,здраве и щастие на мама и тати и здраве и щастие на всички които ги обичат и са загрижени за щастието в семейството им!!!



Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 559
Краси, благодаря!  smile3525
Ти и всички останали фенове на Берг и Халит сте усетили същата радост! Peace



Виж целия пост
# 560
Краси  Hug благодаря и аз за милите думи   bouquet Кой знае ,някой ден може и да се сродим-вие имате момък,ние -принцеси  Wink Joy (аз нали съм си по сватосването  hahaha ).Само здраве да е,другото са бели кахъри - и снимки ще гледаме и новини ще имаме  Peace

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 561
zlatinag , wavey wavey,Г О Т О В О.....Нашият  момък вместо една,ще има  2  подръка.... Joy Joy JoyЩе има да си ги караштисва, но преди това трябва да усвои и табиетите на тати /цунки,гушки/ Blush Blush Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 562
zlatinag , wavey wavey,Г О Т О В О.....Нашият  момък вместо една,ще има  2  подръка.... Joy Joy JoyЩе има да си ги караштисва, но преди това трябва да усвои и табиетите на тати /цунки,гушки/ Blush Blush Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy newsm10 Хайдееее,едната вече я уредих  Laughing Краси,то ако са хубавици като мама наплива ще е голям  Wink Тати Онур бая зор ще види да ги опази .

Малко пренебрегнахме Мурат вчера и днес ,та нека сега си сложа него  Peace

Виж целия пост
# 563
Е ,Злати много си пъргава вече ни сватоса едната мома .Чакай малко да пораснат и да им се порадваме още от сега ли ще ги мислим.

Виж целия пост
# 564
Мурат нещо се назландисва още,време му е и на него,но божа работа baby_neutral baby_neutral
Дано чуем скоро и от него  блага вест!!! baby_neutral baby_neutral
Тогава ще спретнем едно ОДЗ /ЯСЛА,ДЕТСКА ГРАДИНА,ПРЕДУЧИЛИЩНА.../ и  малките да се избират на воля.... Hug Hug Joy
Виж целия пост
# 565
Нерде сте всички бе  newsm78 Май ви дойдоха в повечко емоциите от вчера а   Wink

Виж целия пост
# 566
Здравейте!
Какви са тези сватосвания!  Joy Joy Много рано сте ги започнали! Wink
Нека да пораснат принцесите и сами ще си намерят своите принцове!
Сладурче е, нали?


Не е на Туба! Hug Фотографката  се казва Туба!  Joy

Виж целия пост
# 567
Златиnewsm78 като ни търсиш, поне по  Wink едно кафе да беше предложила и гостите бързо щяха да се отзоват, ама ти - йок.  Simple Smile

То, че и задачи имаме, ама  Blush нали все се надяваме и на някаква новинка, та поне аз  Wink - поглеждам от време на време.  Peace
А и водя една Туба, като майка / е, пак от филма, ама засега толкова/, че бебетата ни са скрити още.  Peace



Скрит текст:
Виж целия пост
# 568
РинкаHug
То, бебето може и да е сладурче,  Wink ама добре, че не е на Туба.  Laughing
Че, такова начумерено,  Wink ама хич не и отива  Joy Joy Joy, а пък ако и двете са такива,  hahaha мале не ми се мисли, то ще е една...  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 569

Цвети, ето и кафето дойде!  Hug



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия