Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 146

  • 60 718
  • 741
# 60
Мараба, девойки! Hug Hug

Днес нямаме ли си клюки?

Габи, наработили се за днес?

Новини ако питаш няма!  Hug
Но както писа преди малко най-активната дама от секцията на Онур в дизифорума Бурчин " İkizler bekleniyor!"!!! И аватарчета е сложила:

Така че, Чакаме си тихо и мирно! Но все по-нетърпеливо! Wink
Виж целия пост
# 61
Оооо...защото  съм им казала да изчакат 10.01. и те слушат и изпълняват... Joy Joy

Еее...как да не ги обичаш такива послушнички бебки... hahaha hahaha

ПП: Защо не пишете, сладурчета? ooooh! ooooh! ooooh!

Нерде сте?
Виж целия пост
# 62
Ее, Габиooooh! ами то, да не си почине човек,  newsm78 я колко съм активна днес / нали клиповете са с образ  Blush/.
Ама сега си нося просто картинка.  Wink



А, докато няма нови снимки  Wink, сме на стари.  Peace
Виж целия пост
# 63
Добър вечер момичета и честита да ни е новата тема!Като сте подхванали с клипчета за нашия незабравим сериял то ако може да потърсите един закачлив клип комбиниран между Аси и Пленителката Туба и Мурат Йялдаръм си говорят по телефона много е закачлива песента но такива като мен които са на вие с компа и интернет пространството не могат да си го намерят та ако някой от вас е успял да досети от моето нескопосано обяснение за кой клип се сетих да го пусне  моля ви !
Виж целия пост
# 64
Виж целия пост
# 65
Виж целия пост
# 66
Добро утро, аркадашки  Hug На мен ми е време да пия кафе, да има мераклийки да ми правят компания  newsm78

Вчера като не ви хареса снежната ми романтика, ето ви днес парливо кафе,  духайте сега  hahaha



и гледайте муцунки  Grinning
Виж целия пост
# 67
Добро утро! Hug

Злати, няма да откажа нито "парливото" ти кафе, нито муцунките ти!  Hug

А един принц дали ще откажете?



Tuba Büyüküstün Prens Albert'in başını döndürdü
Ortadoğu'da fırtınalar estiren Tuba Büyüküstün, güzelliğiyle, Monte Carlo Prensi'ni de etkisi altına aldı.


http://www.sacitaslan.com/magazin-tuba-buyukustun-prens-albertin … ndurdu_51321.html

Остана ли издание, което да не писа за принца?  Joy Joy Joy

За малките принцеси и майка им няма новини!  Hug

Приятен ден!  Hug
Виж целия пост
# 68
Добро утро, романтички! Hug Hug

Ей...дочаках да пия горещо кафе.. ooooh! ooooh! ooooh!

Друго си е в студените зимни сутрини да загрея от духане... Joy Joy

Значи днес пак нямаме малки ревли? Божееее....и те захитряха... ooooh! ooooh!Предпочитат да се

скатават на топличко... Joy Joy

Лек и спокоен ден на всички!
Виж целия пост
# 69
Добро утро!  Hug

Абе,  Wink знаех си, че ще има изненада и затова се появявам по-рано от друг път.  Peace
ЗлатиHug така не е много изстинало кафето и за мен.  Joy Joy Joy
Виждам и новини все още няма,  Wink но нали е за добро - ще чакаме.  Peace



Лек ден на всички!  Hug
Виж целия пост
# 70
Привет дами-мами ,кафето замръзна ,но и така  ще си го пийна .Успешен ден на всички.
Виж целия пост
# 71
misis Neli, заповядай
http://www.dailymotion.com/video/xgudqs_asi-demir-biliyorum-sens … rel-page-under-20
Виж целия пост
# 72


Мисис Нели, ето няколко такива клипчета- компилации от различните сериали с участието на Туба и Мурат:

http://www.youtube.com/watch?v=i3o0zW_W8lM

http://www.youtube.com/watch?v=a3Lv5pfcf60

http://www.youtube.com/watch?v=EHxj_6nhnw4
Виж целия пост
# 73
Виж целия пост
# 74
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия